Bugün ne giydin? Çek görelim..

yeni halim , yeni saçlarımla huzurlarınızdayım :kedi:
seçilciğimin gazıyla boyatıverdim saçlarımı ohh çokta iyi oldu değişiklik oldu valla :)

ohhh aslıcıım çok güzel olmuşsun 40.000 kere maşallah kuzuma :nazar: :nazar: ohhhhh
ben açtım saç boyatma sezonumu haydi peişmden gelin dedim ilk gelen sen oldunnn
bak insan bakımlı olunca çok daha ii çok daha pozitif hissediyor kendini çok tatlı olmuşsun bitanem :asigim:
bu arada bende şu istamnbul tshırtlerine hastayım ama sanırım ank.da onlardan giysem kesin beni döverler :eek:klava:

ohhh aslıcıım çok güzel olmuşsun 40.000 kere maşallah kuzuma :nazar: :nazar: ohhhhh
ben açtım saç boyatma sezonumu haydi peişmden gelin dedim ilk gelen sen oldunnn
bak insan bakımlı olunca çok daha ii çok daha pozitif hissediyor kendini çok tatlı olmuşsun bitanem :asigim:
bu arada bende şu istamnbul tshırtlerine hastayım ama sanırım ank.da onlardan giysem kesin beni döverler :eek:klava:

oyy balımmm tşkk ettim :asigim: evet haklısın bakımlı olmak güzel şey yerimseniben
sen gel ben alasını alırım istanbul tişörtlerinden sana.. sende buraya geldikçe giyersin kuzum ya aklinialirimsmile

xzgim gamze sechil aslihasan kontess ve maix.. son sayfalarda sizleri gördümm cok cici olmu$sunuz hepinizz :asigim:

http://img15.imageshack.us/i/megig.jpg/

Uploaded with ImageShack.us

bu da dün ben.

Tşkler canım opuyorumnanaktan
Üzerindekinin sırt arması falan çok hoşuma gitti ayakkabılarınada bayıldım maşallah her zamanki gibi döktürmüşsün güzelliğini yerimseniben

artik kiyafetlerim tanidik geliyor ayri kombin giymeye calisiyorum ayni ayni olmasin diye :KK1:
http://www.fotos-hochladen.net

Fizik ... endam... maşallah :nazar:

barbi teşekkür ederim evet renkleri değiştirdim artıkın :)))
Aşkito teşekkür ederim canım benim, bende bugün seni çok beğendim.....

Selayhus sana dal gibbi hatunsun desemmmmmmm yeterli olurmu tatlım :)

seçil bencede yüzünün 3 ayrı fotosunu göstermene gerek yok ve evet badinin her renginden alabilirsin çok şeker durmuş çünkü.. Resim çekilirken bi önerim olucak sakın çok yakından çekme kendini ve 2 pozun olsun bir yandan birde düz halinle birlikte..

dizimin çirkinliği ameliyattan dip notu düştükten sonra kıyafetimi koyabilirim :KK1:
149.jpg

Ezgiiiiiiii inanılmaz hoşsun sen balım benim akannehir opuyorumnanaktan
fiziğin tarzın harika!
:nazar:

Mezuniyet yemeğim zemuszemus
172.jpg

maix'im, saçların makyajın harika olmuş, hele o elinde kadehli fotoya bittim
fekat bildiğin gibi ayakkabılar uymamış kuzum, o muhteşem fiziğine de çok daha güzel oturan bir elbise hayal ederdim mezuniyet yemeğin için...kaydirigubbakcemile2
ama bu renk te sana çok yakışmış tatlım, kutlarım tekrar!
opuyorumnanaktan

yeni halim , yeni saçlarımla huzurlarınızdayım :kedi:
seçilciğimin gazıyla boyatıverdim saçlarımı ohh çokta iyi oldu değişiklik oldu valla :)

Aslıcım çok yakışmış saç rengin yavru kuşum opuyorumnanaktan
T shirtün rengi de çok güzelll
kaydirigubbakcemile5

aslıcım çok tatlı olmuşsun canım saçların yakışmış gerçekten
aşkito mont hariç çok beğendim canım tişörtünün rengiyle kolyen çok uyumlu gözüktü gözüme
selayhuscum pantolonunla tişörtün çok hoş durmuş canım boleronun rengi biraz kapatmış gibi sanki ama kız benim için bi kolye tak bi günde kaydirigubbakcemile3

selayhus çok şıksın güzelim üstündeki bolero çok şık duruyor hiç aynı kıyafetle görmedim seni süperr Şeniz
aşkitooo tasman çok hoş aklinialirimsmilesempatiksalakcinni kiloları verdin artık siyah giyme daa opuyorumnanaktan

bu da dün yine kursa giderken ben aceleden ekleyememiştim yine, akkablarımın altına da gazete koydum yerler kirlenmesin diye kaydirigubbakcemile3
2154.jpg

X