Bugün ne giydin? Çek görelim..

hoşbuldukk tatLımmm ben her gün üşenirim amaaa arada paylaşırım sizinLee ..

zaten okuL bitti full evdeym bi yere gittiğim yok (ders çalışıyorm)

o yüsdeeeen sadece özel günlerde giydiklerimi paylaşırım cancaaazımm :KK70:

sen paylaşta istediğin gibi paylaş bitanem benimŞeniz

lilyum bayildim canim sana cok sade hos beyaz pantalonunda cok yakismis ,rengine nasil imreniyorum yaa cok sanslisin...
kontes dünki kiyafetin cok hos badin pantalonun cok uyumlu bebek bugunki yeleginide cok ilginc buldum ama icindeki tsörtü sade yeleksiz giyinsen daha iyi olur gibime geldi..

Lilyum sapigin kim oldugunu söylememe gerek kalmadi sanirim canim şutarafagitti

Secl icindeki badini ve firfirli gömlegini cok begendim:nazar:

Kontess ve deniz siz de hos olmussunuz kizlar:nazar:

aaaaaaa gezginimmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3 yok neden ayip olsun canım 54 kiloyum çokmuohaoldumsmile

twetty buqün böyle , biraz kıptım resmi kötü görüntüden dolayı özür dilerim akannehir
secl , seni bugün çok beğendim siyah beyaz süper yakışmış olumunekankayizsmile kız okadar yüzünü yamultma diyiler sana , hala yamultuyosun :KK1:

lilyum bayildim canim sana cok sade hos beyaz pantalonunda cok yakismis ,rengine nasil imreniyorum yaa cok sanslisin...
kontes dünki kiyafetin cok hos badin pantalonun cok uyumlu bebek bugunki yeleginide cok ilginc buldum ama icindeki tsörtü sade yeleksiz giyinsen daha iyi olur gibime geldi..
bitanecim bitişik o.
yelek ayrı deil yani opuyorumnanaktan
çok teşkür ederim :1hug:

diğer yorum yapan arkadaşlara da çok merciiii:kedi:
dolgumuzu olup evimize geldik sağ salimkaydirigubbakcemile

seçilcim son bi kaç seferdir kıyafetlerini çok beğeniyorum tarzın değişti sanki biraz tabi bu benim düşüncem, bu kıyafetin de çok hoş içindeki badiden oxxo da görmüştüm ben de almayı düşünmüştüm
duyguss hamileler arada koyuyur canım resim çok da hoş oluyor senden de bekleriz

lilyum, selayhus,kontes ve deniz çok beğendim sizi, kontes saçların harikaa yaa bittimmm... bonyy allah kabul etsin canım çemberler çok şeker durmuşşş
Seçil canım nacizane benim fikrim lütfen rica ediceğim yamultma suratını, ve lütfen tepeden çekme kendini.. yandan profil ve düz bir şekilde aynadan çekildiğinde gayet hoş bir resim ortaya çıkıcağından eminim... Gelelim bugünkü kıyafetine siyah beyaz uyumu asalet diye buna derim ve eklerim badin çok hşuma gitti...

twetty84 tatlımmm seksi arkadaşım benim sana sadece maşallahhh diyorummmmm :)

Twetty canim herzamanki gibi hossun, ama kirmiziya pembeyi yakistiramadim ben...
tatlım hangi pembe anlamadı ben bilmiyorumkismile üstümde pembe yokki akannehir
lilyum, selayhus,kontes ve deniz çok beğendim sizi, kontes saçların harikaa yaa bittimmm... bonyy allah kabul etsin canım çemberler çok şeker durmuşşş
Seçil canım nacizane benim fikrim lütfen rica ediceğim yamultma suratını, ve lütfen tepeden çekme kendini.. yandan profil ve düz bir şekilde aynadan çekildiğinde gayet hoş bir resim ortaya çıkıcağından eminim... Gelelim bugünkü kıyafetine siyah beyaz uyumu asalet diye buna derim ve eklerim badin çok hşuma gitti...

lolipopum çok mersiiii Şeniz

Ayy hepiniz ne kadar şık ve cicisiniz. Ben evde hep don tişört dolaştığım için buraya resim mesim ekleyemem yoksa topicte kimse kalmaz kaydirigubbakcemile3 Allah hepinizi nazardan korusunnn alkisalkisalkis

sağolasın bebikk :kedi:

selaycım çok teşekkür ederim. :kedi::kedi:

Lilyum sapigin kim oldugunu söylememe gerek kalmadi sanirim canim şutarafagitti

evet canım öğrendik sapığı delimi ne. ne biçim mesajlar yazmış. artık kadınmıdır erkekmidir bilmiyoruzda sapıklığı kesinn şakkıdı

seçill çok beğendim seni bugün çokk şıksın. üstündeki siyah fırfırlı gömleğin ve altındaki beyaz badin acayip uymuş vede acayip yakışmış.:nazar:
kontes yeleğin çok tarz herşeyin uyumlu. sanada çok yakışmış maşallah :nazar:
deniz0285 çok şekersin şekerimmm.:nazar:
twitiii öncelikle pozların çok sempatikkk. zaten sana ne giysen yakışıyor bugünde rahat ve şıksın beğendimmm :nazar:

Son düzenleme:
seçill çok beğendim seni bugün çokk şıksın. üstündeki siyah fırfırlı gömleğin ve altındaki beyaz badin acayip uymuş vede acayip yakışmış.:nazar:
twitiii öncelikle pozların çok sempatikkk. zaten sana ne giysen yakışıyor bugünde rahat ve şıksın beğendimmm :nazar:

teşekkür ederim bitanem senin kadar olamasamdaopuyorumnanaktan

saolasın kuşummm:kedi:
özenmedim hatta ev hali tarzı bi şeydim bugün ama yine de teşekkürler nazik yorumun içinn:kedi:

twetty canim sade gördüm busefer seni ama yinede sempatinle hossun canim arkidisim kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

kizz kontess birlesikmiymis ooo anaaam zamane modasi ben nirden bilcem :KK1:

X