Bugün ne giydin? Çek görelim..

neeeeyakannehir, evli ve çocuklu hekafamçokkarıştı

Gerçi 85 lisin sanırım, genç kızsın tabi.olumunekankayizsmile

evet canım 85 liyim. 2 yaşında oğlum var :kedi:

ma$allah sana ya 18lik kizlar gibisin beyaz çok yaki$mi$ a.s.

zümracım çok teşekkür ederim tatlım. bende senin kıyafetlerdeki uyumuna tarzına hastayım. çok seviyorum şık kapalı bayanları :asigim:

haftasonu bol bol gezdim piknik yaptım gece yarısı geldik eve bakamadım buralara amanda pek şık olmuşsunuz hepicinizzohaoldumsmileolumunekankayizsmile
lilyum heriki halinide çok beğendim özellikle elbise çok yakışmış
aşkito , kemeri kullandığın zaman hep göbeeeende kullan böyle daha zarif göstermiş boshayallersmile
yeşilgozlü sende çok hoş olmuşsun
gamze pembeler çok yakışmış canım inceciksin ne güzell
beyaz giyen bir arkadaş daha vardı onuda çok beğendim nikini hatırlayamadm şimdi
selayhus terliğini beyaz giysem tam süper olcakmış bilmiyorumkismile
atladıklarım varsa özür bilmiyorumkismile

kontes akkaların ve çantan çok hoş sende güzel olmuşsun denizcim sende çok hoşsun straplezler filan yakışmış hani

Kızlar ben bugün bu elbiseyi aldım düğünde giymek için. Abartı bişey olsun istemedim sadeliği seçtim evdekiler beğenmedi pek moralim bozuldu benimde. topuklu ayakkabılarımla giyicem zaten. Üstümde güzel duruyo oturuyo tüm hatlarıma ama bilemedim kötü mü bişey söyleyin eyvahedigeldismile

bu hali bana da kötü göründü ama dediğin gibi hatlara oturuyorsa topuklu ayakkabı ve taşlı küpelerle güzel olabilir:kedi:
evdekileri çok takma bence,düğün kimin bilmiyorum ama yakın birininse belki daha abartı, renkli bir şeyler tercih etmeni istemişlerdir :teselli:

tatlım bence bi giyin üstünde öyle görelim.. saçlarınıda havalı yaparsannn makyajda güzel olursa ve topuklu ayakkabılarla küçük bi el çantasıda olursa neden olmasınkii.. tekrar diyorum üstünde giy ve öyle ekle tatlım..
Düğün yakınının düğünümü bu arada??

dün gece katıldığım bir organizasyona giderkenki halim nasıl oldum bilemiyorum 3 saate koşuşturmalı bir hazırlanıştı

vayy canımmmm seni burada yakaladımmm:lepi:
Maşallaah çook güzel olmuşsun,tarzını beyendimmopuyorumnanaktan
kilonu sorsam ayıp olur mu,özelden de alabilirim cvp?? kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…