Bugün ne giydin? Çek görelim..

mavi26 çok tatlısın :KK3:

selayhus canım çok yakışmış çok beğendim. fizikte on numeroo aklinialirimsmile

deniz bluzunu yerim senin. çok hoş görünüyosunboshayallersmile

betty 42 herşeyin uyum içinde çok yakışmış. ayakkabılarda süper ama arkadaşlara katılıyorum pantolonun çok dar gibi geldi banada bilmiyorumkismile

bayanseyma tek kelimeyle süper olmuşsun bayanssulusmile

yeşilgözlümelek elbisen çok yakışmış. güzel görünüyorsun beğendimmmbayanssulusmile

bugünkü bennn

benyw.jpg
222xf.jpg

zümra gri pembe uyumun çok güzel, terliklerini de çok beğendim
mavi26 spor ve hoş olmuşsun hemşerim:) esk.mi orası parklar falan yapılmış ben görmedim çok özledim ama
selayhusum beyaz ve mor uyumun çok yakışmış canım, evet terlikler olmamış ama sen çok güzel olmuşsun
deniz bluzünün çiçekleri çok şekerr
betty42renk uyumun ayakkabıların özellikle çantan harika canım ama kapalı bayanların bu kadar dar pantolon giymesi biraz abes geliyor bana tabi bu benim fikrim
bayanseyma kıyafetin yakışmış canım çantanı çok beğendim, bi tek kemeri uyduramadım kıyafetine

tşk ederim tatlım opuyorumnanaktan

mavi26 çok tatlısın :KK3:

selayhus canım çok yakışmış çok beğendim. fizikte on numeroo aklinialirimsmile

deniz bluzunu yerim senin. çok hoş görünüyosunboshayallersmile

betty 42 herşeyin uyum içinde çok yakışmış. ayakkabılarda süper ama arkadaşlara katılıyorum pantolonun çok dar gibi geldi banada bilmiyorumkismile

bayanseyma tek kelimeyle süper olmuşsun bayanssulusmile

yeşilgözlümelek elbisen çok yakışmış. güzel görünüyorsun beğendimmmbayanssulusmile

tşk ederim bitanemopuyorumnanaktan

sende mükemmel görünüyorsun zemuszemus

TEŞEKKÜR ederim deniz ve lilyum lilyum bende kemeri uyduramadım tamamen aceleyee geldi önceden planladığım kıyafetimi beğenmediğim için kırmızı beyazı seçtim oda biraz karışık oldu amaa geçti gitti :))

yeşilgözlümelek elbise çok yakışmış canım
lilyum çok hoş tam yaz kıyafeti ten renginle beyaz da çok yakışmış canım
ankarada hava sıcak ama hala kapalı yaa hiç yazlık cıvıl cıvıl tiril tiril giyinesi gelmiyo insanın :1no2:

TEŞEKKÜR ederim deniz ve lilyum lilyum bende kemeri uyduramadım tamamen aceleyee geldi önceden planladığım kıyafetimi beğenmediğim için kırmızı beyazı seçtim oda biraz karışık oldu amaa geçti gitti :))
onu ben söyledim canım alıntıyı gördün galiba, olsun çok güzel olmuşsun yine de kaydirigubbakcemile2

lilyumcum uyum çok hoş başarılı :eek: yanlız ayakkabılarını özellikle çok beğendiğimi belirtmek isterim ... çünki ben bu senee kendime uygun güzel bir beyaz akkabı bulamadım malesef çok hoşmuş ayakkabılarınn sengözlerimebaksanab

tşk ederim bitanemopuyorumnanaktan
sende mükemmel görünüyorsun zemuszemus

teşekkür ederim tatlımmmmopuyorumnanaktan

yeşilgözlümelek elbise çok yakışmış canım
lilyum çok hoş tam yaz kıyafeti ten renginle beyaz da çok yakışmış canım
ankarada hava sıcak ama hala kapalı yaa hiç yazlık cıvıl cıvıl tiril tiril giyinesi gelmiyo insanın :1no2:

teşekkür ederim canımm.:asigim: bir iki güne kalmaz düzelir havalar canım merak etme. artık yaz geldiiii kaydirigubbakcemile2

lilyumcum uyum çok hoş başarılı :eek: yanlız ayakkabılarını özellikle çok beğendiğimi belirtmek isterim ... çünki ben bu senee kendime uygun güzel bir beyaz akkabı bulamadım malesef çok hoşmuş ayakkabılarınn sengözlerimebaksanab

seymacım çok teşekkür ederim. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bende çok seviyorum bu ayakkabılarımı. sende bulursun umarım istediğin gibi bir ayakkabı. çık dolaş mağazaları gelmiştir artık yeni yeni modeller :KK3: Şeniz

inş. lilyum geçen baktım bende ayakkabılara amaa beyaz istediğim gibi yok işde:KK43: bende gri rugan yüksek topuk aldım pembe dolap topiğin de yayınladım akkalarımı :))))))

mavi26 spor ve hoş olmuşsun hemşerim:) esk.mi orası parklar falan yapılmış ben görmedim çok özledim ama
selayhusum beyaz ve mor uyumun çok yakışmış canım, evet terlikler olmamış ama sen çok güzel olmuşsun
betty42renk uyumun ayakkabıların özellikle çantan harika canım ama kapalı bayanların bu kadar dar pantolon giymesi biraz abes geliyor bana tabi bu benim fikrim
bayanseyma kıyafetin yakışmış canım çantanı çok beğendim, bi tek kemeri uyduramadım kıyafetine

hanturks ün nezdinde herkese teşekkürler...hepniz çok şıksınız kızlar...hanturkscüm evet burası eskişehir.harika bi yer oldu.bu foto çekindiğim yerde sazovada bir park.bir sürü parklar yapıldı.evet fırsat bulursan mutlaka gel derim...

sizde çok sade ve çok şıksınız.... ayakkabınızada bittimmm...

çok teşekkür ederimm :kedi::kedi:

Ay vallahi bittim. Çok sade, çok güzel, tam bir genç kız havasıboshayallersmile

canımm yaa çok teşekkürler:asigim: her nekadar evli ve çocuklu olsamda yaş itibariyle hala genç kız sayılırım dimiii :kedi::kedi:

tatlım badim mor ama nedense fotoğrafta kahverengi gibi çıkmış:uhm:

Ozaman tamam canimyerimseniben

ZümRa süper görünüyorsun; cok begendim:nazar:

çok te$ekkür ederim a.s.

mavi26 cok uyumlusun fiziginden düzgün o kadar göbek varsin olsun :)
zümra herseyini cok begendim uyumun harika ayakkabin herseyin mükemmel olmus, sadece kemerini fazla buldum önce onu bluzunun deseni sandim keske düz giyseymis diyecektim sonra kemer oldugunu farkettim :) diger kiyafetinde hosuma gitmisti buda cok hos ..

Evet canim çiçekli bir kemer yerimseniben biraz süslü püslü oldum dogru yakin bir arkada$in ni$aniydi...güzel yorumun için te$ekkür ederima.s.

zümra bu kombinasyonuna hastayım, çok hoşsun maşallah Şeniz

çok te$ekkür ederim a.s. beni takip etmeye devam et aklinialirimsmile

zümra ve selayhus cok hossunuz :ecrin_bebek:

yeşilgözlümelek,terliklerine bittim:nazar:

selayhus'cum terlik çok tırmalamadı benim gözümü,aksine beyaz babet olsa kötü olurdu diye düşündüm,sankim çok beyaz olup boğucu dururmuş gibi geldi:nazar:

zümra,süper kombin,ki zaten en sevdiğim renklerdir pembe ve gri :nazar:
sadece tesettürlü bayanların açık ayakkabı giymesi bana uygun gelmiyor.yanlış anlama beni lütfen,ayakkabın çok hoş + niyetim seni yargılamak değil.kişisel değil bu düşüncem ama ne bileyim böyle bir düşünce sahibiyim işte :kedi:

Hmm olabilir...zaten elimden geldigi kadar dikkat etmeye çali$iyorum ama güzel giyinmeyi çok seviyorum yaa...dar giymemeye özen gösteriyorum bir yerimin gözükmemesine çok dikkat ediyorum ama bir ayakkabi hastasi olarak bu konuda nefsime yenik dü$üyorum :sm_confused:

aşkito'cum montuna aşık oldummm:nazar: ne zamandır ben de istiyorum ama dirsek kollusunu... LTB'de buldum fakat çok pahalı,sanırsam eski kot montumu terzide kestiricem :1shok:

Benim için yorum yapan arkadaşlara çok teşekkürler... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Zümra arkadaşım giyim tarzını çok beğendim tesettürlü olarak gerçekten neyi nasıl yakıştıracağını başarıyorsun.
Yeşilgözlü melek senide çok beğendim canım. :nazar:
Hepiniz harikasınız aklımda tutamıyorum kusura bakmayın. a.s.

çok sagolun kizlarrr a.s.

çok hoş bi kombin olmuş...
bayıldım renk uyumuna:nazar: :nazar: :nazar:

herkese tek tek te$ekkür ederimmmm a.s. güzel yüreginize ve yorumunuza saglik

canımm yaa çok teşekkürler:asigim: her nekadar evli ve çocuklu olsamda yaş itibariyle hala genç kız sayılırım dimiii :kedi::kedi:

neeeeyakannehir, evli ve çocuklu hekafamçokkarıştı

Gerçi 85 lisin sanırım, genç kızsın tabi.olumunekankayizsmile

X