Bugün ne giydin? Çek görelim..

mavi26 çok tatlısın

selayhus canım çok yakışmış çok beğendim. fizikte on numeroo aklinialirimsmile

deniz bluzunu yerim senin. çok hoş görünüyosunboshayallersmile

betty 42 herşeyin uyum içinde çok yakışmış. ayakkabılarda süper ama arkadaşlara katılıyorum pantolonun çok dar gibi geldi banada bilmiyorumkismile

bayanseyma tek kelimeyle süper olmuşsun bayanssulusmile

yeşilgözlümelek elbisen çok yakışmış. güzel görünüyorsun beğendimmmbayanssulusmile

tşk ederim tatlım opuyorumnanaktan

tşk ederim bitanemopuyorumnanaktan

sende mükemmel görünüyorsun zemuszemus

TEŞEKKÜR ederim deniz ve lilyum lilyum bende kemeri uyduramadım tamamen aceleyee geldi önceden planladığım kıyafetimi beğenmediğim için kırmızı beyazı seçtim oda biraz karışık oldu amaa geçti gitti :))

yeşilgözlümelek elbise çok yakışmış canım
lilyum çok hoş tam yaz kıyafeti ten renginle beyaz da çok yakışmış canım
ankarada hava sıcak ama hala kapalı yaa hiç yazlık cıvıl cıvıl tiril tiril giyinesi gelmiyo insanın :1no2:

onu ben söyledim canım alıntıyı gördün galiba, olsun çok güzel olmuşsun yine de kaydirigubbakcemile2

lilyumcum uyum çok hoş başarılı yanlız ayakkabılarını özellikle çok beğendiğimi belirtmek isterim ... çünki ben bu senee kendime uygun güzel bir beyaz akkabı bulamadım malesef çok hoşmuş ayakkabılarınn sengözlerimebaksanab

tşk ederim bitanemopuyorumnanaktan
sende mükemmel görünüyorsun zemuszemus

teşekkür ederim tatlımmmmopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımm.:asigim: bir iki güne kalmaz düzelir havalar canım merak etme. artık yaz geldiiii kaydirigubbakcemile2

seymacım çok teşekkür ederim. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bende çok seviyorum bu ayakkabılarımı. sende bulursun umarım istediğin gibi bir ayakkabı. çık dolaş mağazaları gelmiştir artık yeni yeni modeller Şeniz

inş. lilyum geçen baktım bende ayakkabılara amaa beyaz istediğim gibi yok işde bende gri rugan yüksek topuk aldım pembe dolap topiğin de yayınladım akkalarımı :))))))

hanturks ün nezdinde herkese teşekkürler...hepniz çok şıksınız kızlar...hanturkscüm evet burası eskişehir.harika bi yer oldu.bu foto çekindiğim yerde sazovada bir park.bir sürü parklar yapıldı.evet fırsat bulursan mutlaka gel derim...

sizde çok sade ve çok şıksınız.... ayakkabınızada bittimmm...

çok teşekkür ederimm :kedi::kedi:

Ay vallahi bittim. Çok sade, çok güzel, tam bir genç kız havasıboshayallersmile

canımm yaa çok teşekkürler:asigim: her nekadar evli ve çocuklu olsamda yaş itibariyle hala genç kız sayılırım dimiii :kedi::kedi:

canımm yaa çok teşekkürler:asigim: her nekadar evli ve çocuklu olsamda yaş itibariyle hala genç kız sayılırım dimiii :kedi::kedi:

neeeeyakannehir, evli ve çocuklu hekafamçokkarıştı

Gerçi 85 lisin sanırım, genç kızsın tabi.olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…