Bugün ne giydin? Çek görelim..

yesilgozlumelek supersin ayakkabilar kemerin uyumu:lepi:
kot pantolon cok yakismis opuyorumnanaktan

yeşilgözlüMelek, çok güzel görünüyorsun canım, fiziğin de çok hoş, maşallah! kaydirigubbakcemile5 :nazar:

Jade fiziğin çok düzgün.Saçlarının rengide çok güzel olmuş.boshayallersmile:nazar:
Yeşilgözlümelek,saçlar konuşuyor.Havalı durmuşsun çok:nazar:
Belinay,beyaz pantolon giymek cesaret ister.Sana çok yakışmış.İnceciksin.:nazar:

Zümre renklerin cok uyumlu hos olmusun aramiza hosgeldin canim, kolye disinda herseyi sevdim cantanla ayakkabinin uyumu cabasi taba rengini cook severim bende

jade canim yine cok zarif olmusun masallah herzamanki gibi sade ve hos.

deniz manzaran süper sende öylesin

yesilgöslümelek pozlari konusturmusun canim ayakkabilarinda hosmus

gamzebelinay sende hos olmusun beyaz babet ve canta kullansan daha iyi olurdu siyah cok sIrITIR

yeşilgözlümelekayakkabıların çok güzelmiş canım, sen de çok hoş olmuşsun saçların ne güzel öyle uçları sarı
gamzebeyaz ve pembe uyumun çok güzel olmuş sana da çok yakışmış ama siyah çanta ve babet koyu durur gibi geldi bana

Lilyum etek yakismis; ten rengin de süper, ama t-shirt`ün biraz daha kisa olsaydi daha güzel olurdu bence...

Deniz cok tatli cikmissin...

YesilgosluMELEK cok hos görünüyorsun; kombin cok güzel, ayakkabilarin ise sahane...

Jade cok hossun, ama kotun mavi olsaydi daha uyumlu olurdu bence...

ZümRa cok sIksin; uyum cok hos...

Gamzecim süper görünüyorsun; sonunda beyaz patolon bulmussun ve iyi de yapmissin, cok yakismis cünkü... pembeyle de cok güzel olmus, ama bu kiyafete siyah babet ve canta cok zit bence...

hepinizi çok öpüyorum Şeniz

buda pazar gezmesi kaydirigubbakcemile3

31854141131201681516529.jpg
[/URL][/IMG]

hanımlar tek tek isminizi yazmak çok uzun sürecek ama zaten hepinizin mükemmel olduğunu herzaman söylüyorum..hepiniz muhteşemsiniz takıp takıştırmayı çok güzel bi şekilde yapıyorsunuz...:teytey:

hepinize masallaah hanimlar..

uzun zaman sonra ben.. tunigim kirismis, gecenin sonunda cekilen bir resim olunca olacagi budur :KK70: taktigim takida flashla kotu cikmis bildigimiz yarimlik yoksa :1no2:

Uploaded with ImageShack.us

yeşilgözlümelek,terliklerine bittim:nazar:

selayhus'cum terlik çok tırmalamadı benim gözümü,aksine beyaz babet olsa kötü olurdu diye düşündüm,sankim çok beyaz olup boğucu dururmuş gibi geldi:nazar:

zümra,süper kombin,ki zaten en sevdiğim renklerdir pembe ve gri :nazar:
sadece tesettürlü bayanların açık ayakkabı giymesi bana uygun gelmiyor.yanlış anlama beni lütfen,ayakkabın çok hoş + niyetim seni yargılamak değil.kişisel değil bu düşüncem ama ne bileyim böyle bir düşünce sahibiyim işte :kedi:

aşkito'cum montuna aşık oldummm:nazar: ne zamandır ben de istiyorum ama dirsek kollusunu... LTB'de buldum fakat çok pahalı,sanırsam eski kot montumu terzide kestiricem :1shok:

betty'cim renk uyumun süper:nazar:
özellikle çantana ve ayakkabılarına bittim:kedi:
ama kırılmazsan aynı ufak eleştirim senin için de var...
oje,pantolon darlığı ve ayakkabı konusunda a.s.
tabiki de nacizane fikrim & bakış açım bu.
lütfen kırılmayın,alınmayın.
tartışmalar yaratmak istemiyorum ki beni az çok tanıyorsunuz artık a.s.

Betty hos görünüyorsun, ama keske tunigin dizlerine kadar uzun olsaydi, cünkü bana göre tesettürlü bir bayan icin patolonun cok dar...

Selayhus kiyafetlerin cok yakismis; terliklerin de öyle cok abes durmuyor bence...

Mavi fizigin gayet güzel; okadarcik göbege takilmayerimseniben

YesilgosluMELEK sade ama hossun...

bugun ben..(beyaz babet almam gerek terlikler uymadi malesef)

ben yokken neler olmuşş böylee yaaa vallahi hiçbirinizi ayırt edemicem onu yazsam diğerinin hakkı kalıcak bunu yazsam öbürünün hakkı kalıcak o yüzden gerçekten samimiyim herkes çok şık çok güzel ve sanırım gerçekten k.k hatunları taş gibi fıstık türk lokumu diyorum ve ekliyorum yazı seviyorum çünkü herkes cıvıl cıvıl renkler kısa kollular ayy nebilim yaa süpersiniz geçekten....

Neysee öhööö hööö fazla konuşmaya gerek diyorum ve işte bugünkü bende böyleydim diyorum.... siyah babetlerim ve siyahta çantam vardı....

gamzepembe.png

bendenizkaydirigubbakcemile5
dsc00689hi.jpg
[/URL][/IMG]

dsc00690p.jpg
[/URL][/IMG]

dsc00694e.jpg
[/URL][/IMG]

benden sıze kocaman nazar boncugu :nazar:

dün yemegi fazla kaciracagimi bildigim icin göbegimin üstüne taktim kemeri..
cünkü dogumdan sonra göbegim yumusadi.. yemek yiyince hemen cikiyor.

kot boleroyu bilemedim canim nerden bulabilirsin..:KK43:
benimkini yollayim dicem. sen iki kere sigarsin icine :ppp

oldu canım..duyanda 0 beden sanacak beni..burası ilçe pahalı oluyor çıkıp bakmadım bile..büyük şehire gittikten sonra mağzalara gideceğim kesin bulurum birinde ama hangisinde..
elbiselerimin üzerine giymek için istiyorum.çok yakışmış sana da

oldu canım..duyanda 0 beden sanacak beni..burası ilçe pahalı oluyor çıkıp bakmadım bile..büyük şehire gittikten sonra mağzalara gideceğim kesin bulurum birinde ama hangisinde..
elbiselerimin üzerine giymek için istiyorum.çok yakışmış sana da
LTB'de oluyor canım , fiyatı da 70 tl civarında...
yakın takipteyim de sempatiksalakcinni

fotoraf0879.jpg
dün gece katıldığım bir organizasyona giderkenki halim nasıl oldum bilemiyorum 3 saate koşuşturmalı bir hazırlanıştı

Benim için yorum yapan arkadaşlara çok teşekkürler... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Zümra arkadaşım giyim tarzını çok beğendim tesettürlü olarak gerçekten neyi nasıl yakıştıracağını başarıyorsun.
Yeşilgözlü melek senide çok beğendim canım. :nazar:
Hepiniz harikasınız aklımda tutamıyorum kusura bakmayın. a.s.

zümra gri pembe uyumun çok güzel, terliklerini de çok beğendim
mavi26 spor ve hoş olmuşsun hemşerim:) esk.mi orası parklar falan yapılmış ben görmedim çok özledim ama
selayhusum beyaz ve mor uyumun çok yakışmış canım, evet terlikler olmamış ama sen çok güzel olmuşsun
deniz bluzünün çiçekleri çok şekerr
betty42renk uyumun ayakkabıların özellikle çantan harika canım ama kapalı bayanların bu kadar dar pantolon giymesi biraz abes geliyor bana tabi bu benim fikrim
bayanseyma kıyafetin yakışmış canım çantanı çok beğendim, bi tek kemeri uyduramadım kıyafetine

X