Bugün ne giydin? Çek görelim..

yeşilgöslü melek harikasın tatlışşş özledimm bu bölümü ayakkabıların saçların çok güzel...

Şeniz saçlarımın neresi güzel ya doğal hali ne fön var ne bişey hiç beğenmiyorum ben ama napim sıcakta fön çekilmiyor benneyaptımki

Kizlar buranin SIKI takipçisiyim bir çogunuzu çok ama çok begeniyorum :kahve:

dünden bir kare

dsc06393r.jpg

balperisi tesekkür ederim canim
deniz cok güzel olmusun etegin cok tatli duruyor uyum icinde tsörtünle spor spor
twettycim cok tatli gözüküyorsun straplezinde cok hosmus, ayak tirnaklarina oje surseydin cok daha hos olurdu canim.
askitom kombinin yeleksiz daha hos dururdu canim gibime geldi yinede hos

aşkitom
kkontess
twetty
maix
mercan.a
xzgi
seyhan
su perisi
miha
deniz285
son kıyafetlerde sizleri gördüm ve hepiniz ayrı ayrı çok güzelsiniz. her daim girip sizi takip ediyorum bazen yorum yapıyorum bazende sadece bakıyorum ve sizlerden çok güzel fikirler ediniyorum. teşekkürler kızlar tam gaz devam edin. nikleri aklıma gelenleri yazdım nolur unuttuğum varsa kusura bakmayın arkadaşlar:kedi:

kızlarr çok teşekkür ederimmm bayanssulusmilebayanssulusmile
lilyum ten rengine hasta oldum yaaa biz öyle olabilmekn için ne kadar ışın alıyoruz biliomusun :1shok: :nazar:
jade çok hoşsun kilo almışsın sanki çook yakışmış :hulya:
zümra aramıza hoşgeldin çok hoş görünüyosun sositososito
atladıklarım varsa özür dilerim -tatlicadiarzu-

ben yokken neler olmuşş böylee yaaa vallahi hiçbirinizi ayırt edemicem onu yazsam diğerinin hakkı kalıcak bunu yazsam öbürünün hakkı kalıcak o yüzden gerçekten samimiyim herkes çok şık çok güzel ve sanırım gerçekten k.k hatunları taş gibi fıstık türk lokumu diyorum ve ekliyorum yazı seviyorum çünkü herkes cıvıl cıvıl renkler kısa kollular ayy nebilim yaa süpersiniz geçekten....

Neysee öhööö hööö fazla konuşmaya gerek diyorum ve işte bugünkü bende böyleydim diyorum.... siyah babetlerim ve siyahta çantam vardı....

gamzepembe.png

lilyum_85 kiyafetinden önce ten rengin dikkatimi cekti aklinialirimsmile

lilyum ten rengine hasta oldum yaaa biz öyle olabilmekn için ne kadar ışın alıyoruz biliomusun :1shok: :nazar:

teşekkür ederim kızlar:asigim: utandırdınız beni :kedi::kedi:

zümra ne kadar şıksın. bayılıyorum böyle şık kapalı bayanlara. ne hoş herşeyin uyum içinde sanada acayip yakışmış maşallahopuyorumnanaktan

gamze belinay kırmızı ve beyaz sana çok yakışmış çok beğendim. ama siyah babet ve siyah çanta taktım demişsin açık renk seçsen daha uygun olurdu sanırım. boshayallersmile

Son düzenleme:

Ho$buldum çok te$ekkür ederim olumunekankayizsmile

teşekkür ederim kızlar:asigim: utandırdınız beni :kedi::kedi:

zümra ne kadar şıksın. bayılıyorum böyle şık kapalı bayanlara. ne hoş herşeyin uyum içinde sanada acayip yakışmış maşallahopuyorumnanaktan

gamze belinay kırmızı ve beyaz sana çok yakışmış çok beğendim. ama siyah babet ve siyah çanta taktım demişsin açık renk seçsen daha uygun olurdu sanırım. boshayallersmile

çok te$ekkür ederim olumunekankayizsmile artikin bende burdayim hihoyyyt

yeşilgözlüMelek, çok güzel görünüyorsun canım, fiziğin de çok hoş, maşallah! kaydirigubbakcemile5 :nazar:

Jade fiziğin çok düzgün.Saçlarının rengide çok güzel olmuş.boshayallersmile:nazar:
Yeşilgözlümelek,saçlar konuşuyor.Havalı durmuşsun çok:nazar:
Belinay,beyaz pantolon giymek cesaret ister.Sana çok yakışmış.İnceciksin.:nazar:

Zümre renklerin cok uyumlu hos olmusun aramiza hosgeldin canim, kolye disinda herseyi sevdim cantanla ayakkabinin uyumu cabasi taba rengini cook severim bende

jade canim yine cok zarif olmusun masallah herzamanki gibi sade ve hos.

deniz manzaran süper sende öylesin

yesilgöslümelek pozlari konusturmusun canim ayakkabilarinda hosmus

gamzebelinay sende hos olmusun beyaz babet ve canta kullansan daha iyi olurdu siyah cok sIrITIR

Son düzenleme:
yeşilgözlümelekayakkabıların çok güzelmiş canım, sen de çok hoş olmuşsun saçların ne güzel öyle uçları sarı
gamzebeyaz ve pembe uyumun çok güzel olmuş sana da çok yakışmış ama siyah çanta ve babet koyu durur gibi geldi bana

Lilyum etek yakismis; ten rengin de süper, ama t-shirt`ün biraz daha kisa olsaydi daha güzel olurdu bence...

Deniz cok tatli cikmissin...

YesilgosluMELEK cok hos görünüyorsun; kombin cok güzel, ayakkabilarin ise sahane...

Jade cok hossun, ama kotun mavi olsaydi daha uyumlu olurdu bence...

ZümRa cok sIksin; uyum cok hos...

Gamzecim süper görünüyorsun; sonunda beyaz patolon bulmussun ve iyi de yapmissin, cok yakismis cünkü... pembeyle de cok güzel olmus, ama bu kiyafete siyah babet ve canta cok zit bence...

benim_adim_yar teşekkür ederim canım. evet kısa olsa daha iyi olurmuş sanki :kedi::kedi:

evet kızlar buda bugünkü ben. boshayallersmileboshayallersmile

sn852837.jpg
sn852837i.jpg

aşkito kız ayakkabıların ne kadar ilginç öyle..sıradışı şeylere bayılıyorsun vallahi :))
bu arada kot bolerona bayıldım aynısından bende istiyorum nerde bulacağım bilmiyorum :KK43:(
hee bide kemeri beline değilde göbeğinin üstüne takınca daha ince görünmüşsün canım..benim taktiği uygulamışsın sende..hiç cesaret edemiyorum belime takmaya...

kızlar çok çok teşekkür ediyorum...

Lülyum elbise harika fiziğin dahada harika maşallah canım...
aşkito canım ya sizin oralara yaz gelmedimi?? yavrum açık ayakkabılar giysen olmazmı bitanem merak ediyorum gerçekten soğukmu henüz yaz gelmedimi??

X