Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayım maşşallah subhanallah oğluşuna sende çok hoş olmuşsun
aşkitoooo annenmi maşşallah sizlere
belinay siyahların hatunu yakışmış spedyininde fotosunu koyaydın yerimseniben

aybur, spedyy fotosunu arkadaşım çektiği için onda kaldı o bana ilettiğini paylaşıcam onuda, teşekkür ederi buarada :)

AŞKıTOO MAŞALLAH DıYORUM VE EKLıYORUM " ANNECıĞıNıN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN NıCE YAŞLARA ELLERıNDEN ÖPERıM"

ferrari'nin en şık pilotu ayburr çok tatlısınnn

belinay foto azcık büyük olmuş canımm

selay ohhh bahar çiçeği gibi ferah rahat çok hoş olmuşsun. kuzucuk dolmasınıda öpüyorumm çok tatlı allah bağışlasın.

aşkitoş annende sende çok hoş görünüyorsunuz.

kizlar hepinize cook tesekküür ederim tek tek alinti yapmadim. oglusumda tesekkür ediyor :)
askitom her ikinizde cok sIk olmusunuz canim dogum günü kutlu olsun annenin masallahi var hatunun cok fit duruyor :)

Selayhus senin o sırıtık oğluşunu yerim yerimmm cokacimcoook
Nası tatlı bi çocuk ya maşallah

Elbisende çok güzelmişşş tatlım yakıyosun a.s.

Aşkitom annene ve sana büyük bi maşallah :1hug:

çok teşekkür ederim canım
kocaelı memleketım manzara ıspartadan bı goruntu unı okuyorum ıspartada canım:)
resimide bı muddet sonra sılıcektım ama şimdi sıldım:)

hüzünrüzgarı çok hoş ve uyumlusun

çok teşekkür ederim canım sağol

hepiniz sağolun kızlarrrrr

teşekkür ederim ayburcum sen de çok uyumlusun, eşarbının rengi çok hoşmuş
selayhuscum elbise çok yakışmış, oğlunun da o pozunu yerim ben ya nasıl güzel durmuş öyle kaydirigubbakcemile3
aşkito elbisenin modeli değişikmiş yakışmış canım annen de çok şık

aşkito ananıda sen sandım ya qız kaydirigubbakcemile3 ne kadar benziyosun annene ikinizde çok hoşsunuz elbisen çok şık bu arada baya kilo vermişşsin sen datlım boshayallersmile
selayhus um elbise ne kadann yakışmış maşallah boshayallersmile oğluşunda tam bi beyefendi olmuş yaw yağıştır totosuna benim için bitane yaa nolurrr bilmiyorumkismile

Aşkitocum elbisenin rengi de modeli de çok hoşuma gitti, annen de ayrı bir taş, sen de taş kızı taş aklinialirimsmile

Selayhusum elbisesi tirildekim, tiril tiril gezenim, ne tatlı olmuşsunuz ana oğul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…