Bugün ne giydin? Çek görelim..

020620103858568mjtz1.jpg

bu resımdeki gölge çokkk kışkırtıcı fark eden var mı :KK70: ben direk oraya odaklandım :KK70:

020620103858568mjtz1.jpg

bu resımdeki gölge çokkk kışkırtıcı fark eden var mı :KK70: ben direk oraya odaklandım :KK70:

kimin gölgesi dermişimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
amma olay oldu gölgem yaw ben çekerken hiç farketmemiştim arkadaşlar sağolsun çok dikkatliler kaydirigubbakcemile2

bugün ben..resim çekme işi akşama kalınca elbisem biraz kırışık haliyle sempatiksalakcinni
222.jpg

231.jpg

373.jpg

Son düzenleme:
ayhh ben de alıcam ama bi bulamadım istedğim gbi yazlık elbiseee:a015:
çok yakşmş xzgi'cim maşallaahhh :nazar:

xzgim amanin aman elbisedemi giyermis cok tatli olmusun canim benim cok yakismis

yesilgöslümelek sende cok seker olmusun ...
rabarba tsörtün cok sekermis

yorum yapan arkadaslar hepinize tesekkür ederim..

Son düzenleme:
ayhh ben de alıcam ama bi bulamadım istedğim gbi yazlık elbiseee:a015:
çok yakşmş xzgi'cim maşallaahhh :nazar:
teşekkür ederim canım ben tam bir elbise aşığıyım sempatiksalakcinni
şimdi ya çok mini yada çok dekolteliler var,bulmakta bende zorlanıyorum boshayallersmile

d0ğal güzelliğim harikasn terliklerin de hoş duruyo yakından çekseydn keşke balım :nazar:
canım ayaklarım hıc guzel degıl ama sırf senın ıcın ayakkabımın resmınıde koydum
xzgim amanin aman elbisedemi giyermis cok tatli olmusun canim benim cok yakismis

yesilgöslümelek sende cok seker olmusun ...
rabarba tsörtün cok sekermis

yorum yapan arkadaslar hepinize tesekkür ederim..

aşkım çok tesekkür ederim kaydirigubbakcemile5 sende mi resim koydun daha gecmıse donup bakamadım sımdı bakacagım ne gıymıssın sempatiksalakcinni

Uploaded with ImageShack.us

01.06.2010 annemin dogum günüydü ve biz böyleydik..
anneciğinin doğum günü kutlu olsun,çok güzelsiniz
ya yicem sizi ben sonunda dayanamayıp gülen suratım benım söyle öpücük göndersin el sallasın ezgı ablasına sempatiksalakcinni elbisen çok güzelmiş bebegım bilmeden ikimizde mavi mavi giynmişiz bende ole bolero gıydım yolda ama sadece sempatiksalakcinni
pcyi karıştırıken bu fotomu buldum
geçen yazdan

1676.jpg
[/url][/IMG]

bas gaza ayburum bas gaza kim tutar senii bas gazaa yollar senin hiç durmaa olumunekankayizsmile

ya ağlamak istiyorum ya, olabilirmi böyle bir tatlılıkseloş şekermi kattınız bunun hamırına opuyorumnanaktan
Yımırtaya can veren Rabbim neler yaratıosunnn yaa.
Onun o tombiş yanaklarını , yumuk ellerini koparmak için şuan neler vermezdimm
O kadar işimin arasında sırf onun için yazdım bu yorumu
Maşallah selimoşuma mAaşallahhhhhhhhhhhh

haksızlık etme bence ayacıklarına xzgim çok güzeller bu arada ayakkabında çok hoş Şeniz

gelen yorumlari tek tek alinti yapmadim sayfa kirliligi olmasin diye..

cok tesekkür ederim kizlar..
evet bende yavas yavas inceldigimi farkediyorum..
insallah ddevami gelirr.. :)

askitom siyah konusmus yine :) detaylarinda cok uyumlu sacin makyajin hersey cok hosuma gitti. bi tek kemer disinda bomba olmusun kaydirigubbakcemile5 azmine hayranim böyle devam...

X