Bugün ne giydin? Çek görelim..

nilüferncim şimdi aklıma geldş stradivarious yada bershkadada var

niye qız hayırdır akannehirolumunekankayizsmile

hayir cancagazim hayir hayir Şeniz 2 günden beri göremedim yeni kiyafet en son gölgene vuruldugumla kaldim hala aklimda sempatiksalakcinni

askitom gün gectikce inceliyorsun canim hos olmusun o yelek almanlarin meshur kiyafetleri deseninde geldi yanilmadim degilmi ??

hüzüncümm bolero ile saç aksesuarının uyumu süper kuşummm a.s.
küpelerini de beğendimmm :kedi:
manzaranın da maşallahı varmış hanii,yaşadığın yer kocaeli diyor ama arka planı izmir güzelbahçe'ye benzettim bi an:bbo: memleket özleminden saçmalıyorum galiba artık :a015:

yalnız nacizane öneri; ya yüzünü karala kuşum ya da resmin sağına soluna bi yerine nikini yaz a.s.

sırnaşık şey deliiiiiiiiiiiiii ev halimi koyarım bak ısrar etmesempatiksalakcinni

saol bidenesiii.. bakalim tekrar basladik diyet ve spora.. insallah dahada incelirim..
evet o tarz bise o yelek :)guclubacismilehihoyyyt

kızma ama şeker annem yauu eyvahedigeldismile :1hug:

timam timam kizmadimsempatiksalakcinni

Hüzün rüzgarı canım çok hoş bir güzelliğin var..Maşallah

Kıyafetlerinde uyumu yakalamışsın sen de buyrunnnnnnnnn manzaraya bayıldım :asigim:

Ne koyuşuyosunuz kız sempatiksalakcinni kim kime ne koyuyo anlamadım ben sempatiksalakcinni
saatin 12 yi geçtiği nasıl bell ioluyo sus mavişim sus kaydirigubbakcemile3
:lepi:no problem relax relaxx twettyden resim istedim gölgeli amma sırnaşık şeydelikafaduldencokacimcoook

gece gece ne gölgesi qız delü

selayım koymak isterdim emme gecelikliyim sexü bişey koyamam o yüzden sırnaşık şey

darkolive cok sekersin cnmm...

selayhuss cok begendim kombininii

darkolive tam bir yaz elbisesi üzerindeki,ve sanada çok yakışmışş...

oglu$la yürüyü$e cikmadan önce..

teşekkürler kızlar güzel dilekleriniz için,

aşkitocum çok incelmişsin ya, bravo demek istiyorum çok da zorlama kendini artıkın yavaş yavaş gayet hoş görünüyorsun a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…