Bugün ne giydin? Çek görelim..

bonnycimmm çok zarif ve cok sık olmusun canımcım ayrıca gelinizde çok hoş olmus ikinizide çok begendimmm:lepi: opuyorumnanaktan
todişcimmm sende cok hoş olmussun balımmmopuyorumnanaktan

ezgişş cuma günü giydiğin badi o eteğin üstüne olmamış be kuzu etek zati bol üzerine dapdar bi badi giymen gerekirdiiiii , o fizikle gitmiş ne giymişsin bombol bi badi bidaha görmiyim klava:
eteğin babetlerin ve çantan sade ve çook hoş bacım çantanın siyahından bende varr... :asigim:

jade pantolonunun rengini sefdim meleimmm :asigim:

ildemmm mavi beyaz badinle kolyen çook hoş durmuş :asigim:

aşkitoom topraam beresiz ve boynundaki şeysiz kombinini sefdim a.s.
oğluna yanık olduğumu söylememe gerek yok zati bilion a.s.

yeşil gözlü etek yakışmış, kucağındaki meleğide yiriimmm :asigim:

joey gerçekten sade ve şıksın :asigim:

gunaydınncım çok tatlı çıkmışsın resimde meleğinle birlikte, yüzün çok şeker :asigim:

unuttuklarım varsa sorry sorry soryyy :1hug:

dün arkadaşımın d.günü kutlaması vardı eteğim biraz kısa olduğu için buraya eklemek istemedim, deseni görün die bu kadarını koydum idare edivirin sempatiksalakcinni ayrıca kızlar size yeni imajımı göstermek istiorum saçlarıma kaynak yaptırdım ve rengini deiştirdim, yanağımın rengini bilerek açık bıraktım tenime gitmişmi görün diye ben sefdim bayanssulusmile

ana ahretliğim gelmişolumunekankayizsmile nunişim olmadan asla zemuszemus
prenses gibi görünüyorsun aretim boshayallersmile
davşan diş bile bozamamış güzelliğini kaydirigubbakcemile3
saçlarına kaynak yaptığın için çok teşekkür ederim gözlerimiz bayram edecek resimleriyle Şeniz

geçmişin özeti için sağol böyle ahretlik herkese zemuszemus kaydirigubbakcemile3
xzgim ve jadem resim mi yüklemiş bi kolaçan edip bulmam lazım CADIARZU

barbiş sağol canım benim o senin tatlılığın
sana söyleyecek şey kalmadı ki herzaman çok güzel görünüyorsunn

cevriyeeem aretliğim yine bal damlamış o espritüel çenenden sempatiksalakcinni
rica ederim sırf sağa hergün bayram olsun die yaptırdım kaynağımı sempatiksalakcinni

özetide çıkırıvirdimki korsan gozünn yorulmasınn :jeyyar:

melikecimmm saol bidenem sende :asigim:

korsan gözüm kalp kalp oldu nunişim eksik olmaa :jeyyar:

todiş mikemmel olmuşsun
pardesün çok hoş
şık ve modernsin

bu sefer kuaförde boyattırdım canım saol ama adını soran olursa ne diyim dedim "çorba" de dedi :sm_confused:

barbim saclarin cok yakismis ayni barbi bebeklerin saci gibi olmussun ne güzell..
tödisch arkadasim sende cok hos olmusun cok uyumlu renklerin..

todiş mikemmel olmuşsun
pardesün çok hoş
şık ve modernsin
teşekkür ederim canım
todisch arkadasim sende cok hos olmusun cok uyumlu renklerin..
teşekkür ederim canım..
BarbieveKen saç rengin çok hoş.. bende kına gecem için bu tonlarda yaptırmak istiyorum ama istediğim rengi tutturamazlar diye cesaret edemiyorum..
saç rengin tenine çok yakışmışş..

Tşk ederim canım, sende çok hoş olmuşsun
yaptırdığım kuaförün adını ve adresini verebilirim sana eğer istersen :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…