Bugün ne giydin? Çek görelim..

çok net belli olmasada pazar günü katıldığım düğünden bir foto
ceket balon model olduğu için iyice tombik oldum:gitme:
giydiğim pantolon etek a.s
kucağımdaki çocuk arkadaşımın
vauww Aybuşum çok şık olmuşsun delikafadulden
herşey çok güzel görünüyor bebeğimm Şeniz

Sayfalar hep yorumla dolmuş gene kafamçokkarıştı

o zaman bari sen bi resim eklede çıtımızı çıkarmadan resmine bakalım canım

Bende bugün bu sekildeydim bugün biraz özel bigün oldugu icin biraz agr takildim

üstündeki badi harika
kemerin taba renginden bendede varr..

nikom aretliğim evet aldım şappayı opuyorumnanaktansağoll

ayburrr eşarbın çook güzel opuyorumnanaktan

Ayburum esarbin cok hos durmus etegin ceketin uyumu harika ammaaa :) seninde dedigin gibi biraz göbüs durmus ama sempatin isigin yetiyor opuyorumnanaktan

eliznil senide yeni gördüm süper fit görünüyorsun bebisinle beraber

Son düzenleme:
nikonum cancanım
barbim
selayhusum çok teşekkürler ceket konusunda haklısın
bony çok şık olmuşsun
eliznil maşşallah subhanallah yine çok tatlısın

ee bende eklemeye baslıyım artık

nasılım kızlar gözlük var diye yüzümü kapatmadım
artık sık sık eklerim

sabah giydiklerim özel bir yere gitmedim o yüzden günlük hal ... hicbir iddiasi olmayan , ikince resimde göbegimi kamufle etmek zorunda kaldim oda cikmis birazcik :dance:

hadi bende konuyu dağıtayım.
ilk defa resim koyayım.geçen hafta phoibe bende kaldı,biraz alışveriş yaptık

Ne güzellikler kaçırmışım.zemuszemus Arka sayfaları taramışım iyi ki.kaydirigubbakcemile3
Oky'cim her zaman dediğim şeyi burdan tekrar edeceğim ama, yabancılara benziyorsun.Antalya'da görseydim seni güzel Rus hatunlarından biri,derdim.aklinialirimsmile Tarzın da çok güzel.hihoyyyt
Phoibe ,sen de çok hoşsun.ılk gördüğüm an dizideki hatun mu acaba ,dedim.
ıkinize de kocaman bir maşallah.

sabah giydiklerim özel bir yere gitmedim o yüzden günlük hal ... hicbir iddiasi olmayan , ikince resimde göbegimi kamufle etmek zorunda kaldim oda cikmis birazcik :dance:
selayım şu ceketine bayılıyorum Şeniz
çok tatlı olmuşsun bugün ruh ikizim olumunekankayizsmile markete mi gittin aklinialirimsmile

[/QUOTE]
maix çıtı pıtısın yine vereliniortak

seloşum günlük halini yisinler, iş toplantısına gider gibisin bi saçında kalemden yaptığın tokan eskikk
ceketin çook yakışıyor sana prenses kollum boshayallersmile

[B]selayhusum senin günlük haline kurban :asigimantolonunu çok beğendim ohh ne rahattır ceketinde çok güzelmiş pantolonunun kemerindeki düğme detaylarıda çok cici ayakkabılarda uyumlu:1hug:
maix çantan uymamış
:1no2:[/B]

aybur34 ve barbimveken´i tesekkür ederim canlarim tatli yorumlariniza. sizleri öpüyorum opuyorumnanaktan Şeniz

betülmeva aramıza hoşgeldina.s.
resim boyutunun küçük olmuş gayet güzel görünüyosun trençkotun güzelmiş
:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…