Bugün ne giydin? Çek görelim..

jade daha öncede beğenerek bakıyordum resimlerine burda da yine çok zarifsin çok hoş görünüyorsun canım

saolun teyzoslari..

secill eteginin modelini merak ettimmm...

yesilgöslümelek senin fizigin cok hosuma gidiyo canim.. kiyafetleriniz cok seker...

seçil çok beğendim canım eteğini çok merak ettiim bilmiyorumkismile

JADE
DEMOTY
SCL çok şıksınız hepinizzz

yeşilgözlü melek o kızının dilini ısırıcam ne tatlı maşallahh yaa yerim onu ben
senin güselliğini gölgelemiş dim ben sana :)))

bu arada barçman abla gelmişş herzamanki gibi sölenecek söz yok gayet zarif ve asill

yesilgöslümelek cok tatli olmusun..
jadecim yine zarif olmusun her halinle begeniyorum cok hanifefendi oldugun kanisina variyorum her seferinde boshayallersmile
secl kiyafetlerin sadeligi ve rahatligi cok hos ama seni kilolu göstermis canim artik etegin kesimindenmi yoksa tsörtün icte olusundanmi bilemiyecegim.(yanlis anlasilmamak dilegi ile )
askito sende pazar günü icin rahat rahat giymisin bebek oglusun cok tatli masallah.
twettyim noktalarini sayamadim yaa ne giydinde sildin yine kiz

Son düzenleme:
buda benim daha önce çekilmiş bi fotom
dün sınavlara giderken böyleydim kafamçokkarıştı

dun sınavda okulun bahcesınde saclar dagınık lacıvert kıyafetım pasaklı sınav stresı var malum

Eklentiler

• $Foto164.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 37
canlarım burada boy aynası olmadıı için boydan eteğimin resmini çekemedim maalesef ama
eteğim bileğimden belime kadar geliyor maxi tarzında şekerler evet bu etek beni biraz kilolu gösteriyor maalesef ama çok rahat olduğu için bunu giymeyi tercih ettim bugün opuyorumnanaktan güzel yorumlarınız için teşekkür ederim canlarım....

Jade tercih ettiğin renkler en sevdiğim renklerden, çok da güzel yakıştırmışsın, çok güzel olmuş opuyorumnanaktan

Aşkito, yeşilgözlümelek siz de harikasınız ama yanınızdaki bıcırıklara bakmaktan gözümü alamadım, maşallah onlara

Dünden çok güzel bi foto eklemeyi isterdim ama
malesef hiç içimden gelmiyor
yardım gemisine saldırmışlar
insanlıktan çıkmış canavarlaşmışlar
ellerinde çakı dahi bulunmadığını ve insani yardım için yola çıktıklarını bildiren ihh gemisine
saldıran israiloğullarının yaptıklarını gördükçe kahroluyorum
orada insanlık için yarıdıma koşan genci yaşlısı her dinden hatta dinsiz insanaların bulunduğunu gördükçe kahroluyorum.
elimizden hiç birşey gelmiyor..
kusuruma bakmayın...
hepinizi duaya davet ediyorum...ınsanlık için!

saolun teyzoslari..

secill eteginin modelini merak ettimmm...

yesilgöslümelek senin fizigin cok hosuma gidiyo canim.. kiyafetleriniz cok seker...

teşekkür ederim aşkitom ohaoldumsmile seninde oğlun çok tatlı maşallah bizim kızı verdim gitti senin oğlana vereliniortak zemuszemus kaydirigubbakcemile3

jademmm harikasın yine balımmmopuyorumnanaktan
Melekemmm saol canımmm opuyorumnanaktan
jade daha öncede beğenerek bakıyordum resimlerine burda da yine çok zarifsin çok hoş görünüyorsun canım
Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum opuyorumnanaktan

Teşekkürler canım opuyorumnanaktan
Oyy oyy :kedi: utandım ...Bu güzel sözlere ne diyimki şaşırdım... :1hug:
Çok çookk teşekkür ederim canım .O senin içinin güzelliği :asigim:

Çenebazcım saol tatlımm ... opuyorumnanaktan
İyisindir işallah dinlenipp eski enerjine dönmüşsündür umarım :1hug:

sorma teyzesi çok tatlı bi gör parmağında oynatıyo bizi onu uyutmaya çalışırken biz uyuyoduk nerdeyse kaydirigubbakcemile3

zoiacımmm yine çok şekersin bitanemmmopuyorumnanaktan
fountain sende uyumlu ve hoş olmussun canımcımopuyorumnanaktan

sonunda görevlerden fırsat bulup dün akşam doyasıya gezdim... boshayallersmile

yorumlarınızı alıntı yapmadan yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar...

sildimm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…