Bugün ne giydin? Çek görelim..

gamze çok hoş olmuşsun kıs bayanssulusmile
ikazlarımıız dikkate alıyosun bakıyorumdakaydirigubbakcemile3
bundan öncekinide çok beğenmiştimzemuszemus
aynen devam aklinialirimsmile
aslında kızıyoruz ya bazen aynı şeyleri giydin diye ama düşününce hoş şeylerr yaşamadın
insan ne kadar güçlü olmaya çalışsada yada olmuş gibi görünsede olaylar karşısında,
yinede bi yerden patlak veriyo :sm_confused:
belkide giyinmek süslenmek içinden gelmiyodu boshayallersmile
şimdi bak yeni okyanuslara yelken açınca nasıl değiştin kaydirigubbakcemile3

sempatiksalakcinni

gamze çok hoş olmuşsun kıs bayanssulusmile
ikazlarımıız dikkate alıyosun bakıyorumdakaydirigubbakcemile3
bundan öncekinide çok beğenmiştimzemuszemus
aynen devam aklinialirimsmile
aslında kızıyoruz ya bazen aynı şeyleri giydin diye ama düşününce hoş şeylerr yaşamadın
insan ne kadar güçlü olmaya çalışsada yada olmuş gibi görünsede olaylar karşısında,
yinede bi yerden patlak veriyo :sm_confused:
belkide giyinmek süslenmek içinden gelmiyodu boshayallersmile
şimdi bak yeni okyanuslara yelken açınca nasıl değiştin kaydirigubbakcemile3

sempatiksalakcinni

Betül teşekkür ediyorum ve böylesine yapıcı bi yorumun için gerçekten birkezz daha teşekkür ederim.. evet çok iyi analiz ettin şuan beni, ve evet ben çok zor dönemlerden geçtim kolay değil 5 yıllık bir birliktelik bitmez derken biranda bitti ve ben tepe taklak oldum zor toparlandım 1 yılı geride bırakıyorum..
Bugün böyle giyinip kendime aynada bakınca ve makyaj yaparken saatlerce ayna karşısıında olup fön çekerken zevk alınca ve eve ben çıkıyorum derken babamın bana çk değişik olmuşssun kelimesiyle silkelendim ve toparlan gamze baban bile böle dediyse özüne dön ve hayatın devam ettiğinin farkına var dedim dışarı çıktıımdada bukez çok farklı geldi dışarsı gözüme açıkcası..
Neyse yaa teşekkkür edeim yorumun için yerimseniben

ben de geldiiimmm

dün amcamın doom gününe gittik

aşkitomun aldığı badim ilen kotum:))) kot çok rahat yaaa

Çok şekersin arzum sen ya, :asigim:
Az gel o yanaklarını mıncırıyım yavrummm
Şeniz

Bugünden bir kare uzundur giremedim,kendime de hiç bakmıodum ,babanemi kaybettik geçen hafta mekanı cennet olsun ..hepiniz çok şıksınız​

Canım başınız sağolsun...:gitme:
Ayrıca çok şık ve güzelsin yine...
opuyorumnanaktan

bugünkü benn :icecream:

kontescim, hırkanı çok beğendim cnm, çok hoş olmuşsun.. opuyorumnanaktan

Belinay, yine beğendim seni cnm...Uyumlu, sade ve hoşsun... :1rolleyes:

ilarzu.... baklava suratlı çikin hatun :lepi:
barbi.... tüm detaylarıyla süperrrhihoyyyt
zoia....şirinem ,tazrın ve seçimlerin çok hoş buyrunnnnnnnnn
hantürks... sade-yalın ve masum:eek:
demothy .... klasik takılmışsın,o da yakışmış :teytey:
kkontes,hırkanı ve bady deki detayları çok beğendim:asigim:
you know...çok şirin bir kare kostümün rengi çok hoş ayakkabılar da öyle:içelim:
gamze -belinay.... çok yakıştırdım üzerindekileri,detaylarda çok uyumlua.s

umarım atladığım olmamıştır:nazar:

Barbimmmmakannehir fıstık olmuşsun fıstık kemerine ayrı bittim harikaymış:asigim: çok güzel olmuşsun bitanemmopuyorumnanaktan

Arzummm
oyy eniştemiz neler almış sana ya çok yakışmış çok tatlı olmuşun gamzelerini sevdiğimŞeniz

Demothy çok şık olmuşsun herşeyin çok uyumlu ayakkabıların çok hoş. Ayrıca başın sağolsun mekanı cennet olsun canım...

Gamze_Belinay ayakkabın ve çantan haricinde beğendim uyumlu ve hoş olmuş. Ayakkabı bana çok abiye geldi hani bi görüşmeye giderken o ayakkabı ve çanta fazla geldi tabi bu benim görüşüm onun dışında hoşsun..

gamze cok ho$sun cnm.. görücü i$i ne i$?:)
teşekkür ederim aşkitom, sormaa görücü işi hoş bir iş farklı bir heyecan ve tadından yenmelik kaydirigubbakcemile3
gamze çok şık olmuşsun
teşekkür ediyorummmopuyorumnanaktan

Gamze_Belinay[/B] ayakkabın ve çantan haricinde beğendim uyumlu ve hoş olmuş. Ayakkabı bana çok abiye geldi hani bi görüşmeye giderken o ayakkabı ve çanta fazla geldi tabi bu benim görüşüm onun dışında hoşsun..

çOK Teşekkür ederimmmopuyorumnanaktan
gamze çok şık olmuşsun tatlım gerçekten farklı olmuşsun, saatin da çok hoşmuş

teşekkür ederim bitanemmmmmmm, saatim anneciğimin hediyesiiopuyorumnanaktan

zoiacımmm çok uyumlu çok güzelsin yien kusummmopuyorumnanaktan

tşkr ederiimm canıım opuyorumnanaktan

[B]barbimmm vavvv akannehirdiyorum nutkum tutuldu :nazar:heleki bu poz benim için eklendiyse :lepi:
you know çok şık olmuşsun vereliniortakçok beğendim kardeşinde öyle:lepi: akkabılarını çok beğendim:1hug:
zoia çok uymlu giyiniyosun :lepi:

opuyorumnanaktan tşklerrr hihoyyyt

[
zoia çok beğendimmm
pantolonun lacivertmii canım

sağoll canııım kotum lacivertti opuyorumnanaktan

zoia....şirinem ,tazrın ve seçimlerin çok hoş buyrunnnnnnnnn
umarım atladığım olmamıştır:nazar:

sağoll yavyuumm Şeniz

demothy çok şıksın
gamze gerçekten kilo alman çok iyi olmuş üzerindekilerde yakışmış

gnyd64 kahve tonuyla üstündeki ceketin uyumu cok hos olmus canim gözümü oksadi :) bu sene sizin oralarda onlar pek bir moda sanirsam daha önce de görmüstüm güle güle giyy canim
gamze sende hos olmusun detaylarin güzel

gamze qacısı süper olmuşsun umarım hayatında seni doruklara çıkaracak hoş değişimler olur canım , hayatın her ama her diliminde heyecan şart opuyorumnanaktan

yine been :)
kemer konusunda sabah kararsız kalmıştım taksam mı takmasam mı diye
bilmiyorumkismile

dsc00764123.jpg

gamze gerçekten kilo alman çok iyi olmuş üzerindekilerde yakışmış
ceylo her kilo aldın lafında okadar mutlu oluyorumki çok teşekkür ederim arkadaşım opuyorumnanaktan
gamze sende hos olmusun detaylarin güzel
teşekkür ederimmmm zemuszemus
gamze qacısı süper olmuşsun umarım hayatında seni doruklara çıkaracak hoş değişimler olur canım , hayatın her ama her diliminde heyecan şart opuyorumnanaktan

oyyyyyy balmı damlarmış ağzından senin?? çok teşekkür ederim güzel dileklerin için canım evet kesinlikle şart çünkü böylesine güzelllikler ortaya çıkıyor ve kendimi keşfediyorumkaydirigubbakcemile3

X