Bugün ne giydin? Çek görelim..

melikecigim yaa biz seni alintilarinla sevdik valla .. esprisini bile yapiyorduk günün özeti diye ne güzel canim.
sen istedigin gibi davran kendin ol bebegim böyle tuhaf geliyor kiz resimsiz yorumlarin :) vallahi

kontessim bluzun cok güzel canim benimde öyle var ama benimkinin zimbirtilari ön tarafta gögüs üstünde birazdaha uzun sanirsam bu sene cok görüyorum moda heralde :))

demothy canim basin sagolsun

yorum yapan tüm arkadaslarada tesekkürler ediyorum kizlar

olumunekankayizsmile Şeniz Şeniz Şeniz

tivitinin böğrek getireceği yok bari resim eklimbayanssulusmile
tarihinde ilk defa bugün ne giydine resim ekliyorumolumunekankayizsmile

2vcuyy0.jpg

Oyy benim canım ablamm en güzel ablamm yaaa çok tatlı olmuşun çok şekersin nasılda yakışmış cicilerinnn maşallahhhhh:nazar:

youknow cum seni görmemişim ayakkabılarına da elbisene de bayıldım canım
demoş başınız sağolsun allah nur içinde yatırsın sana diyecek sözüm yok güzellik
selayhusum sizde çok şekersinizzz
kontes kombinin çok hoş canım
hanturks cüm aslında nikini biliyorum da hep yalnış yazıyorum şaka gibi :dkaydirigubbakcemile3
atladığım yoktur umarımbilmiyorumkismile

hmm gördüm gnydncm kotunla hırkan çok hoş bir uyum sağlamış çok sevdim opuyorumnanaktan

Oyy benim canım ablamm en güzel ablamm yaaa çok tatlı olmuşun çok şekersin nasılda yakışmış cicilerinnn maşallahhhhh:nazar:
canımm :kedi:
çok teşekkür ederim sütlü çikolatammm :asigim:
ablan sana kurban olsun bibeğm Şeniz

günaydın resim yüklemişsin canım olumunekankayizsmile
çok tatlısın her zamanki gibi opuyorumnanaktan

ayburum prensesim çok şıksın
bi insan güzel olunca ne giyse yakışıyor o ayrı
yanlız nacizane fikrim bukadar spor bi kıyafete daha salaş bi çanta daha uyumlu olur gibi?

demetim siyah ve beyaz uyumunu çuk beğendim bu arada başın sağolsun bitanem

hmm gördüm gnydncm kotunla hırkan çok hoş bir uyum sağlamış çok sevdim opuyorumnanaktan

canımm :kedi:
çok teşekkür ederim sütlü çikolatammm :asigim:
ablan sana kurban olsun bibeğm Şeniz

günaydın resim yüklemişsin canım olumunekankayizsmile
çok tatlısın her zamanki gibi opuyorumnanaktan

teşekkürler datlı kızlarrŞeniz

demothy başın sağolsun canım mekanı cennet olsun :Saruboceq:yine çok şıksın:nazar:
kkontes yine çok hoş giyinmişsin giyim tarzın çok güzel:lepi:
günaydınım hırkanı çok beğendim :lepi:
kankaaaa seni seviyom çok teşekkürler:asigim::nazar:
bu arada xzgiye katılıyom melikem ne güzel kimsecikleri atlamadan alıntı yapıyodu :1hug:şimdi sayfalar yorum dolu kıyafetler görünmüyo:1no2: bizde ne acayip türdeniz yaa alıntı oluncada neden oluyo diyoduk
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

demothy başın sağolsun canım mekanı cennet olsun :Saruboceq:yine çok şıksın:nazar:
kkontes yine çok hoş giyinmişsin giyim tarzın çok güzel:lepi:
günaydınım hırkanı çok beğendim :lepi:
kankaaaa seni seviyom çok teşekkürler:asigim::nazar:
bu arada xzgiye katılıyom melikem ne güzel kimsecikleri atlamadan alıntı yapıyodu :1hug:şimdi sayfalar yorum dolu kıyafetler görünmüyo:1no2: bizde ne acayip türdeniz yaa alıntı oluncada neden oluyo diyoduk
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Şeniza.s.

vay vay vay vay hatunlarrrr hiçbirinizi ayırt edemiyorummmmm çok şıksınızzz yaaa dedimya yazı seviyorum yaz geldikçe dahada bi güzelleşiyor k.k hatunları.. zemuszemus
Bu arada demothy başın sağolsun mekanı cennet olsun canım:Saruboceq:

Kızlar Bende Az önce geldim eve ve bugün özel bi gündü benim için ( ablacığım sayesinde görücüye çıktımda kaydirigubbakcemile3 :kedi:)

Ve işte detaylarıyla bugünkü ben....( geldiğimde son anda aklıma geldiği için çanta ayakkabı saat ve yüzüğü sonradan çektim kızlar yerimseniben:CüvCüv:
84.jpg

Bunlarda ayakkabım yüzüğüm çantam ve saatim

114.jpg

vay vay vay vay hatunlarrrr hiçbirinizi ayırt edemiyorummmmm çok şıksınızzz yaaa dedimya yazı seviyorum yaz geldikçe dahada bi güzelleşiyor k.k hatunları.. zemuszemus

Bu arada demothy başın sağolsun mekanı cennet olsun canım:Saruboceq:

Kızlar Bende Az önce geldim eve ve bugün özel bi gündü benim için ( ablacığım sayesinde görücüye çıktımda kaydirigubbakcemile3 :kedi:)

Ve işte detaylarıyla bugünkü ben....( geldiğimde son anda aklıma geldiği için çanta ayakkabı saat ve yüzüğü sonradan çektim kızlar yerimseniben:CüvCüv:
84.jpg

Bunlarda ayakkabım yüzüğüm çantam ve saatim

114.jpg

hoş olmusunuzza.s.

X