Bugün ne giydin? Çek görelim..

ayburcummm yine çok uyumlusun canım ayrıca nikoncumun hediyeside çok hoşmuş güle güle kullan canımın içi çok hoşsunnn bugündeopuyorumnanaktan

aybur çok beğendim yine seni

bu arada barbie çok şıksın canım benim
çok güzel taşıyosun kıyafetlerini

kuaföre gidiyorum kocaman öptüm sizi çantamı nikonum almıştı:asigim:
ohh mis gibi git mis gibi gel inşaallah Şeniz kuaföre saçını başını yoldurtmadan gel kaydirigubbakcemile
beni mahcup etme de :kedi: ayakkabın çok hoş bişeye benziyo ha aklinialirimsmile

aybur cnm yine uyumlu olmusun ...hicde evde durmuyor nikon cantami dagitiyon hatunn :)
he ya dağıtıyorum kız zemuszemus senin gibi eczane reklamlı çanta mı dağıtıyom :jeyyar: sempatiksalakcinni
vaaayyy niko heeeee yine çıktı bi taşın altından
:kedi:
he ya editim pime pime çıkıyom valla aklinialirimsmile :roflol::roflol:

kuaförede ne etcen kıs aklinialirimsmile
bu kadar süslü gidiosun hadi bakim gitt selametle sengözlerimebaksanab
nikoya bak la , eferim bağada bi tane yollar artık
çok güzel çok :lepi:
hemmen canım sağa da yollim, içine de gazoz koyim isten mi :jeyyar:
tatlı belasın ya, dün ağşamki mesajım kesmedi seni heral :nazar:

you know saçın makyajın yüzün çok güzel maşallah
bende ayakkabıyı yakıştıramadım canım
birde elbisenin göğüs ve taşlı kısmın alt tarafı bol duruyor
askılı bir kıyafet daha da güzel olabilirdi bencee şekerimm

barbi kelimenin tam anlamıyla çok şıksınnn canım

zoia çok beğendimmm
pantolonun lacivertmii canım

hanturks beğendim canımm

selayhus fıstık gibisin

iarzu çok tatlı olmuşsun canımm beğendimm

ildem foto biraz küçük olmuş bebik

aybur çanta dışında herzamanki gibi beğendim canımm
çantada çok güzel ama sanki kıyafetle olmamış gibi geldi bana
kot kumaştan bir çanta çok güzel olurdu

[B]ilarzum beğenmene çok sevindim boshayallersmile
barbim kaşlarımı aldırmaya gittiydimeyvahedigeldismile
melikem çok teşekkür ederimŞeniz
günaydınım beğenmene sevindim çanta konusunda haklısın a.s
setrinisada gelmiş hoşgelmiş çok teşekkür ederim:1hug:
nikonum cancanım akkabım hani siyah babetim vardıya o işte yerimsenibenpazara düğün var şimdiden aklanayım dedim
:jeyyar:[/B]

bana yorum yapan arkadaslarıma cok tesekkurler
sayfalar okadar yogun ve karısık kı alıntı yapıp dahada bogmak ıstemedım
normalde hep ısım ısım yazarım ama gordugum herkesı okadar cok begendım kı toplu yazayım dedım
foto koyan koymayan yorum yapan yapmayan herkese selamlar ve opucukler :)
melıkem ya senın kıymetını bılemedık butun resımlerı alıntı yapıyordun hemen goruyorduk burda sayfaların arasında don babam don bulamıyoruz:KK43:

kızlar buda ben ve kardeşim bugunki halim değil doğal olarak kuzenimin kınasında giymiştik ayakkabımı cok eleştirmişlerdi bakalım siz neler söyliceksiniz

19173_317316013392_771813392_3553052_2063394_n.jpg
ben uyumu begendim..mor ellbiseninn. ve senenei modasıı botileiri çok şıkka.s.

Bugünden bir kare uzundur giremedim,kendime de hiç bakmıodum ,babanemi kaybettik geçen hafta mekanı cennet olsun ..hepiniz çok şıksınız​

dmthyy.jpg
,
demxo.jpg

demothy 'cim öncelikle başınız sağolsun bebişim :teselli:
ayakkabılarını çok beğendim,kombinin de hoş olmuş kuşumm...

you_know'cumm bi kaç topikten görmüşlüğüm var seni,çok güleryüzlüsün maşallah bitanemm a.s. ama ben de ayakkabıları yakıştıramadım kusura bakmayasın e mi şekerimm :teselli: sanki lame rengi ince bantlı bir papi daha kibar dururmuş

Selayhus'cum fiziğine maşallahh ah inceciksin ne süper :nazar: senağlama o bebişin de tepesindeki saçına kurban olurumm şirineee :dance:

ilarzu'mm dadlu dilli ablacımm,badin çok şirinmiş gerçektenn,bayıldımmmmopuyorumnanaktan

hanturks cantayida kapmisin nereye gidiyorsun kizzz :)
her ne kadar önde foto makinasi olsada güzel bir yüze sahip oldugunu tahmin ediyorum canim

sağol selayhuscum o senin güzelliğin canım benim opuyorumnanaktan kız nereye gidicem kpss belası işte kursa gidiyorum her gün :sinifsinif:
bu arada sen de çok hoş olmuşsun badinin rengi ve modeli çok hoş, yeğenin de çok tatlıymış ya boğum boğum tam ısırmalık :emir_bebek:

hantur ve ildem sizde çok cicisiniz:kedi:

sağol twettycim bi de nickimi doğru yazsan kaydirigubbakcemile3

ayakkabılarını ve yeleğini çok beğendim canım vereliniortak çok tatlısın opuyorumnanaktan

senin de bluzunu çok beğendim kız delikafadulden sana da çok yakışmış a.s.

sağol nikoncancım a.s.

zoia

hanturks

ildemm

selayhuss

maşallahh kızlarrr süpersoniksinizz maşallahhhhh

sana da maşallah ilarzucum filini yesinler senin ne şeker bi badi o öyle

barbicimmm tek kelimeyle harikasın balımmmopuyorumnanaktan
you-knowummm elibisende ayakkabılarında sahane cok begendim sanada cok yakışmış ama o elbiseye gercekten uymamış gülümmm ayrıca kızkardesinde çok hoş olmuş guzummmopuyorumnanaktan
zoiacımmm çok uyumlu çok güzelsin yien kusummmopuyorumnanaktan
hanturkscummm sende cok seker olmuşun bitanemmmopuyorumnanaktan

sağoll melikemmm opuyorumnanaktan

hanturks beğendim canımm

sağol tatlım a.s.

[ hanturks penyenin rengi çok güzel :lepi:

teşekkürler ayburcum, senin de penyen ve eşarbın çok uyumlu olmuş çantan da çok hoş

demothy çok şık olmuşsun canım, bluzün çok hoşmuş ayrıca da başın sağolsun canım
kkontess hırkan çok güzelmiş tatlım

Son düzenleme:
demosummm yine harikasın bebegimmm bayılıyoyum sana yaa bu arada basın sagolsun bitanemopuyorumnanaktan
kontesscimmm sende cok hoş görünüyosun tatlışımmm benimmmopuyorumnanaktan

bana yorum yapan arkadaslarıma cok tesekkurler
sayfalar okadar yogun ve karısık kı alıntı yapıp dahada bogmak ıstemedım
normalde hep ısım ısım yazarım ama gordugum herkesı okadar cok begendım kı toplu yazayım dedım
foto koyan koymayan yorum yapan yapmayan herkese selamlar ve opucukler :)
melıkem ya senın kıymetını bılemedık butun resımlerı alıntı yapıyordun hemen goruyorduk burda sayfaların arasında don babam don bulamıyoruz:KK43:

sorma bacım herkes böle sölüyo bana napim canım ne yapsam göze battı bende artık isimleri yazıyom sadece hepinizi çok ama çokkk seviyorummm ayrıcada o yüzden baskalarıyla daha fazla bu alıntı yüzünden muhatap olmak istemiyorum cünkü benim adım altında gecince ben cok üzülüyorum artık kendimi günah keçisi olarak görüyorum buda beni kahrediyo vazgectim en dogrusu bu göz varmış nizam varmış gözleri agrıyomuş bazılarının...ayrıca kıymetimi bildigin için sana sonsuz tesekkürler kuzusum benim çok sevindim bu sözüne öptüm koccamannnolumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bugünden bir kare uzundur giremedim,kendime de hiç bakmıodum ,babanemi kaybettik geçen hafta mekanı cennet olsun ..hepiniz çok şıksınız​
başınız sağolsun demothy :teselli:
çok klas olmuşsun canım a.s.
bugünkü benn :icecream:

kontesim bu bluzun benim favorim, çok beğenmiştim zemuszemus
hırkanı çok beğendim bir de opuyorumnanaktan

melikecigim yaa biz seni alintilarinla sevdik valla .. esprisini bile yapiyorduk günün özeti diye ne güzel canim.
sen istedigin gibi davran kendin ol bebegim böyle tuhaf geliyor kiz resimsiz yorumlarin :) vallahi

kontessim bluzun cok güzel canim benimde öyle var ama benimkinin zimbirtilari ön tarafta gögüs üstünde birazdaha uzun sanirsam bu sene cok görüyorum moda heralde :))

demothy canim basin sagolsun

yorum yapan tüm arkadaslarada tesekkürler ediyorum kizlar

demoty allah rahmet eylesin başınız sağolsun
ve çok şıksın canım

kontes hırkan çok hoş çok beğendimm
saçlar süper

bugün ben evde ve dışarı çıkarken

kontessim bluzun cok güzel canim benimde öyle var ama benimkinin zimbirtilari ön tarafta gögüs üstünde birazdaha uzun sanirsam bu sene cok görüyorum moda heralde :))

eed bebişim cidden çok moda bu sene bayanssulusmile sen de bol bol giy o bluzunu bu yazz aklinialirimsmile

X