Bugün ne giydin? Çek görelim..

oooo mavi oooooo

sendemi kapalıydın :)))))

çok şıksığız hanfendü :) maviler çok yakışmış
emma siyah çorap olmamış sankim
kahve daha bi uyumlu olursu sankim :))

oooo mavi oooooo

sendemi kapalıydın :)))))

çok şıksığız hanfendü :) maviler çok yakışmış
emma siyah çorap olmamış sankim
kahve daha bi uyumlu olursu sankim :))

He kapalıyım ya daha evvel de bitane foto eklemiştim buraya...Onu görmedin o zaman.

Kahve daha uyumlu olurdu evet canım ama kahve çorabımın baş parmak kısmı kaçık olunca giyememiştim sempatiksalakcinni

He kapalıyım ya daha evvel de bitane foto eklemiştim buraya...Onu görmedin o zaman.

Kahve daha uyumlu olurdu evet canım ama kahve çorabımın baş parmak kısmı kaçık olunca giyememiştim sempatiksalakcinni

bubam yırtık çorap görünce hırkıs var dirdi kaydirigubbakcemile3

ne alakaysa

neyse sana bi kahve muz çorap yolliyverem sempatiksalakcinni

nede olsa kaynananım artık aklinialirimsmile

Eyvallah opuyorumnanaktan

Kaşım gözüm güzeldir tabi baksana beyaz beyaz nine gibi sempatiksalakcinni

Hakaret içeren seviyeden yoksun mesajlar değerlendirilecektir.
Son sayfalara bakabildim, ne zamandır burayı ihmal ettim biraz,
Nikoncan, maviş çok tatlısınız, ama favorim B&M'nin sevimli oğluşu, teyzesi ham yapar onu :asigim:

Herkeslere nazar boncuğunu da takıvereyim

yesa eteğin çok güzelmiş vereliniortak çok tatlı görünüyorsun olumunekankayizsmile
ürencini de kesmişsin ama pime pime hırkasını çok beğendim opuyorumnanaktan

cok tesekkurler canim benim yarin soylerim ogrencime hirkani pek begenmisler diyee:)) ben de cok begendim bu arada seni cok uyumlu olmussun esarbinla elbisen ne kadar uyumlu valla:) vereliniortak

yesa ötmenim pek güzelsin qızz bayanssulusmile

tesekkur ederim canim sen eklemedin mi bugun gormedim yahu??

canım benimmm a.s. saol
ben sizin yerinize ham yaparım :jeyyar: sempatiksalakcinni

oo maviş oo
çok beğendim
çok uyumlu giyiniyosun
kolyen çok şıkmış
sarıda çok yakışmış yaw

yannız ordaki o küçük kıvırcık irkeğe söyle pirizlerden uzak dursun
bizimkinin tırsık bi anısı var :))))

küçük beye mavilerde çok yakışmış

bu arada unuttum
ellerin çok kibar ve güzel :))sempatiksalakcinni

Teşekkürler gülüm :kedi:

Ellerim genelde beğenilir ama ben fazla uzun olduklarını düşünüyorum parmaklarımın felan sempatiksalakcinni

Buara o ufaklık benim değil malesef malesef diyorum çünkü henüz çocuğum yok benim...Daha istemiyo benimki ondan :mymeka:

Neyse o ufaklık yukardaki resme ulaşmaya çalışıyodu o an annem de yakalamışken bi kare çekiveriyim dedi ordan hatıra işte opuyorumnanaktan

Tekrar saol beğendiğin için.Şeniz

nikoncanım çok hoşsun balımmmopuyorumnanaktan
mavicim sende yine harikasın bitanem çok begendim ikinizideopuyorumnanaktan :lepi:

anammmmmmmmmmmmmmm nikonum resim eklemiş ne kadar tatlısın cnm ya ne kadar yüzünü karalasanda çok samimi içten olduğun anlaşılıyor maaşallah canım ya ...kombin desen on numara eşarbını çok beğendim...
o----mavi-----o sende çok uyumlusun cnm eteğin çok cici yeleğinide çok beğendim..

B&M nin kombinlerini çok beğeniyordum türbanlı olarak ama bakıyorum bütün türbanlılar çok alımlı bakımlı uyumlu giyiniyor maaşallah....

Nikonuuuummm, güzelliğim benim o canım kankam!hihoyyyt :asigim:
Çok şeker bir tarzın var kuzum
opuyorumnanaktan

olsun uzun parmaklılar hamarat olurmuş :hulya:
kendimden biliyorum mirmirmirmir(pek mütavaziyim yannız) sempatiksalakcinni
gerçek yani bu he şaka değil uzun parmkalılar hamarat becerikli olurlarmış kaydirigubbakcemile2

senin oğluşun olmadığını biliyorum kıs kaydirigubbakcemile3
olur olur sabret.gez toz valla ,ebiş olunca eve kapanıyosun en az 1 yıl sempatiksalakcinni

:asigim:a.s.

BU KONUDA BANA ARTI REP VERENLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK HARİKA YORUMLAR YAPILMIŞ REP VERİLİRKEN YALNIZ DEĞİLMİŞİM ! :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…