Bugün ne giydin? Çek görelim..

yahuuu tatlımmm boşwerrr yaaaa.. hadi bebeeem sen bi foto koyda gözüm gönlüm açılsın hemşiremmm şşşşşşşşş lmaz: kaydirigubbakcemile3

tamamdir gamze belinay kapattik gitti bitti:))

bence tak canim ya durmasin cekmecelerde:)

bayadir eklemiyordum ekleyim ben de dedim umarim begenirsiniz ilk resim atis yapmadan hemen once:) 3-2 atis yapana seker hediyesi vardi:)OFF sacimin kusuruna bakmayin uzatmaya calisiyorum o yuzden boya da yapmiyorum duzlestirici de direkt kendi halinde biraz sacma sapan ama:)) bi de bacaklarim carpik cikmis hehe:))

Uploaded with ImageShack.us

yanimdaki azicik gorunen de ogrencim-di kestim

Uploaded with ImageShack.us

allah senin iyiliğini versin emiiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yok yavrum çarpık değilsinn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 topun rengide pek bi güzelmişşş sempatiksalakcinni şaka şaka sende pek bi tatlıymışssın saçlarda dağınık topuz olsa birdde spor kıyafet olsa üstünde tam tadından yenmelik olcannn bacaklarda güzel yanii lütfen ben çarpık bacaklıyım sen değilsin kaydirigubbakcemile3

yesa çok hoş olmuşsun canım eteğin ve kolyen çok tatlıymış, öğretmensin heralde öğrencim dediğine göre o eteğin boyuna kızmıyolar mı kız kaydirigubbakcemile3

Aman tanrım ne kadar içten bir yorum canım :) teşekkür ederim...:kedi::kedi:

tesekkur ederim gamzecim:)) de spor kiyafet nerde okulda giymek serbest degil malesef

hansturkcim yorumun icin cok cok tesekkurler valla burda kizmiyorlar :)) yine ben de kalin corap tayt gibi bi sey var ince bi corap olup bu boydan biraz daha kisa olanlar var :))

yesa eteğin çok güzelmiş vereliniortak çok tatlı görünüyorsun olumunekankayizsmile
ürencini de kesmişsin ama pime pime hırkasını çok beğendim opuyorumnanaktan

tivitinin böğrek getireceği yok bari resim eklimbayanssulusmile
tarihinde ilk defa bugün ne giydine resim ekliyorumolumunekankayizsmile

köpek köpeği ısırmaz derlermiş! :) byebyee :)

iyi hadi diyelimki arkadaşın bacağı çarpık ee ne yapsın gidip ameliyatmı olsun
allah vergisine eleştiriyide hiç duymamıştım
neyse onun bacakları için çok geç artık
ama sen geç kalmış değilsin canım
bu kadar kabalık üzüldüm valla senin için gencecik bir hanım gördüm avatarda
biraz yont kendini kadın hassasiyetine inceliğine yakışmıyor
düzeleceğine inanıyorum ben canım
sende o ışığı görüyorumm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…