Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ellerimlen beslerim ben onu aklinialirimsmile sen yeterki al beni kaynana sempatiksalakcinni

Ay harbi çok şeker ama ya...gözlerinden bana karşı neler hissettiğini anlamamak için kör olmak gerekiyor zati :dilcikar:

size mi soracağım nerede takılacağımı ?

yoo nerede takılacağınızı bana sorucaksınız demedim
baya gerginsiniz :1closedeyes:
sadece gerilme kısmına takılmışsınız bu sebeple

ben genel olarak seslendim geren herkese sengözlerimebaksanab
sen ve senden önce ve sonra kim varsa
çünki fazla gerildi bu topik a.s

Son düzenleme:
herkese hayırlı akşamlar diliyorum öncelikle bugün yoktum hepinizi cok özledimopuyorumnanaktan
joeycimmm her iki halinle cok hoşsun canımcımmmopuyorumnanaktan
maixcimmm elbisen rengi felan cok hoş ve sana cok yakışmış guzummmopuyorumnanaktan
tuticimmm barbişim yine harikasın bitanemmmopuyorumnanaktan
lilyumcum sende cok seker olmuşun canımmmopuyorumnanaktan
jadecimmm cok güzelsin yine tatlışım hele kızın tam bir prensesss bayıldımmmopuyorumnanaktan
b&mcimmm oglusun ne kadar şık ne kadar yakuşuklumuş maşallah tam bi asil prenses guzummmopuyorumnanaktan

jade elbisen ve son resimdeki eteğin çok güzelmiş canım sana da çok yakışmış
joey çok uyumlu olmuşsun canım
tuticim çok tatlı olmuşsun ya pembe çok yakışmış

sen kimsin ki BİR DAHA BURAYA GELME! diyorsun ? :roflol:
siz geriyorsunuz olumsuz eleştiri yaptım iyi ki 1 tane
takıldınız kaldınız...

bi yorum yaptım. millet bombardımana tuttu beni nedense. illa herkesi beğenmek mi gerekiyor. olumsuz yorum yapılmayacak yani ? sizlere cevap vermekten yenilere bakamadım. uzatmazsanız! diğerlerine yorum yapacağım.

canım tabiki herkesi begenicez diye bir kural yok ama ben arkadaslarımı özellikle buraya foto koymak yürek ister diye düşünenlerdenim o yüzden saygım sonsuz.......:lepi:
çarpık bacaklı demişsin az biraz empati kur biri sana suran söle dese yani dogal haliyle tabiki bende okuyunca sasırdım kaldım cünkü burda kıyafetlere yorum yapıyoruz tabi fiziklerde hep on numara maşallah gercekten cuval giyseler oda yakışır.....zemuszemus
keşke bizde seni görebilsek sanada yorum yapabilsek bende seni merak ettim canım......CADIARZU

takıldınız kaldınız...

arkadaşım kimse sana olumsuz eleştiri yaptın diye kızmıyor, burda beğenilen de söyleniyor beğenilmeyen de ama sadece kıyafete! senin kimseye yok bacağın çarpık yok kulağın kepçe vs. demeye hakkın yok açık sözlülükle patavatsızlığı birbirine karıştırmayalım lütfen, ayrıca arkadaş sana buraya gelme dememiş burayı germe demiş, insanlar buraya günün yorgunluğunu atmak kafalarını boşaltmak için giriyor, saygılı olun biraz ya...

Sırıtgan gacı ne gülüyon kıskandın dimi sempatiksalakcinni

Buara sana mı benziyo oğluşun opuyorumnanaktan
valla canım banada babasınada benzetiyolar sempatiksalakcinni

b&mcimmm oglusun ne kadar şık ne kadar yakuşuklumuş maşallah tam bi asil prenses guzummmopuyorumnanaktan

oyy canım benim saol
ne diim oğlum diyemi bilmiyorum banada çok yakışıklı geliyo kerata

takıldınız kaldınız...
alemsiniz yahu kaydirigubbakcemile3
ben size "BİR DAHA BURAYA GELME" mi dedim
nasıl okuyosunuz yorumları anlayamadım
nerede bu kelimeleri kullanmışım benmi göremiyorum yoksa sizmi fazla görüyosunuz

daha fazla yazmıcam size devam edin siz
türemiş yorumlarınıza boshayallersmile

kaydirigubbakcemile3:lepi:

alkisalkisalkis

bıkmadı millet bu topikle ugrasmaya
acıldı kapandı açıldı kapandı
bitmedi insanların derdi
çarpık kötü çirkin(!) gormek istemıyorsan bakmazsın bu kadar basit
insanların fizikleriyle dalga gecilmez ayıptır günahtır ve kimseyı ilgilendirmez

vereliniortak

cnm benim ya çok mersi barbimiz var bir tane topikte ben ismimi değiştirmeyeyim cnm kalsın böyle opuyorumnanaktan

tuti süpersin ya bayılıyorum sana fiziğine

ceylom canım benim çok teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

melikem güzel meleğim çok teşekkür ederim tatlım saolasın...opuyorumnanaktan

jade elbisen ve son resimdeki eteğin çok güzelmiş canım sana da çok yakışmış
joey çok uyumlu olmuşsun canım
tuticim çok tatlı olmuşsun ya pembe çok yakışmış

çok mersi hanturks'cüm çok saolasın...opuyorumnanaktan

anammmmmmmmmm B&M maaşallah oğluşuna bir erkek çocukların hayranı olarak allah bahtını güzel etsin oğluşunun

ne kadar karisik bi topik melike-ecesuyla da ozelden konusmustuk biz zaten o buraya yazmadan cok daha once halletmistik zannettim ben ama demek ki hallolmamis ben yeniden dileyim o zaman ozur

ama hala diyorum bi resmi 50 kere gormek benim hosuma gitmiyor umarim hic kimse alinti yapmaz alinti yapmadan yorumunu yapar ama biri kalkar da yok arkadasim ben alinti yapip yorumumu yazacagim kimse karisamaz diyorsa da bi lafim yok ayni lutfen ayni kiyafetle koymayin denildigi halde konuldugu gibi kimse karisamazmis yani ben onu anladim baska da bi sey demiyorum

neyse hayirlisi :)

gelelim yorumlara

@MAIX cok begendim canim elbisen cok yakismis hos hos olmussun ayakkabini goremedim ben mi gozden kacirdim resimde mi cikmamis dur bi doneyim de bakayim

@BM oglun cok hos cikmis masallah

@BELINAY MERVE biraz sade geldin gozume acaba bi kolye falan mi taksaydin ??

@JOEY
iki resmine de begendim ama ondan da ote fizigini cok begendim karnin pek bi dumduz:))

yesa arkadaşım ne olur artık gerçekten gerilmeyelim yaaaa bu topiği günün stresini atmak için kullanıyoruz ama bazı kişiler günün stresini atmak için insanlarla dalgga geçmeyi kendilerine yeğliyorlar.. alıntı evet olunmasın dendi ama bunu sadece melike arkadaşımız değil bende dahil bir çok kişi yaptık.. sen özrünü diledin konu kapandı umarım artık tekrarı yaaşanmaz...

Evet haklsıın kolye takabilirdim, inanırmısın bir sürü kolyem birsürü bilekliğim var ama ben hiçbirini kullanmıyorum bende bi acaibim kaydirigubbakcemile3

bu topiğe biride çomak sokmasın ya ne gerek var gerilime ....
dişikartal renktaşım olsanda kusura bakma , yok yere tartışma yaratmaya çalışıyorsun eleştiride bir adap çerçevesinde yapılmalı diye düşünüyorum ayrıca '' Sen çarpık mısın'' demek eleştiri değildir kişisel algılanması çok normaldir.. Belli sınırlar çerçevesinde yapılan eleştiriler yapıcı olur hem birde böyle denesek CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…