Bugün ne giydin? Çek görelim..

yarabbimmm ben hangibirinize yorum yapim şaşırdım yahuuuuuu hepiniz şıkır şıkırrsınızzz Yazı seviyorum yaa hemde.çok seviyorummm bol bol resimler incecik giyinmeler ohhhhhh... Bennnndeeee Geldiiiimmmmmmmm huhuuuuuuuu

gamzepark.png

gamgammmmtekne.png

gamgamyeilpark.png

adszrqs.png

Hatuna Bak Yaaa Ege Havası Yarıyo.. Kanka sana burdan birini mi bulsak nan :roflol:

Hatuna Bak Yaaa Ege Havası Yarıyo.. Kanka sana burdan birini mi bulsak nan :roflol:

kankaaaa en son fotodaki arka plana bak ben poz verirken ordan biri beni kesiyoo kaydirigubbakcemile3

valla bana heryer uyar ama unutma şekerim burak eniştem bulcaktı bana unuttunmu...kaydirigubbakcemile3

evet kızlar gecenki üniformalı resmimden sonra
sivil halimle ben :)
kıyafet denerken nişanlım çekmiş
pek net bir resim değil
yakında daha net olanıda eklicem inş

yalnız sileceğim lütfen alıntı yapmayın arkadaşlar teşekkürler hepinize...

sildim...

Son düzenleme:
sebnem42 endamin yeter diyorum :)) cok hos bir fizige sahipsin ,siyah hernekadar tam gözükmesede asil renk sade ve bir okadar SIK

canım senin için ekliyorum üniformalı resimimi
fakat geçen yılki resmim saçlarım falan kısa rengide koyuydu ama idare et cnm
yeniler bu bilgisyarda yok ama göremeyi çok istiyosun diye ekliyorum
...opuyorumnanaktan

sildim..

evet kuzumda su üniformalı halinide görmeyi çok isterdimmmm kaçırmışım işteolumunekankayizsmile Şeniz Şeniz

Son düzenleme:
şebnemcimmm öncelikle cok tesekkür edeerrim bitanem....olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan
çok ama çokkk güzelsin sen yaaaaa çok saol canımın içi allah nazarlardan saklasın bitanemmmboshayallersmile :nazar:

canım senin için ekliyorum üniformalı resimimi
fakat geçen yılki resmim saçlarım falan kısa rengide koyuydu ama idare et cnm
yeniler bu bilgisyarda yok ama göremeyi çok istiyosun diye ekliyorum
...opuyorumnanaktan

üniformanın güzellıgıne bakkkopuyorumnanaktannasıl yakısmıss bende ıstıyorumm ama puanımm yetmıyomafoldumben

Son düzenleme:
ay canım benim çok sağol çok teşekkür ederim
bu güzel meslek sana da nasip olsun inşallah
orda çakma çeviktim geçen yıl 1 mayısa gitmiştik geçici görevle
nasıl güzel çıkmısmıyım :)

X