Bugün ne giydin? Çek görelim..

aman yarabbbim gene burayı güzeller basmış..twettyy,düş,okypete,barbii,maix,miah,bittim size kızlarbayanssulusmilebayanssulusmile
buda benden:eek:[]"][/URL]

Kırmızı ve beyaz
Uyumun süper nerimancım çok tatlı olmuşsun
ama affına sığınarak bi düşüncemi söylicem , bileklerini örten etekelr giysen daha uygun ulur
tabi bu benim düşüncem
onun dışında çok uyumlu ve şıksın özellikle babaetlerini babet canavarı oaraktan çok beğendim :)

işte şaşırdım sabah sabah. noluyoruz dedim. ben hamileyimde farkındamı değilimdelikafadulden.
medeni durumumda,bekar yazıyor hoş...
salaş tarz denen bir tarz var ki,ben genelde o tarz takılırım.

neyse...
bende o tarz giyinirim,sanada çok yakışmış bence..
ama cennet kokulumun o tarz bişey yazacağını sanmıyorum çok iyi niyetli birine benziyor kendisi,yanlış anlaşılma olmuştur

aman yarabbbim gene burayı güzeller basmış..twettyy,düş,okypete,barbii,maix,miah,bittim size kızlarbayanssulusmilebayanssulusmile

yine çok hoşsun boshayallersmile

Kırmızı ve beyaz
ama affına sığınarak bi düşüncemi söylicem , bileklerini örten etekelr giysen daha uygun ulur
tabi bu benim düşüncem
onun dışında çok uyumlu ve şıksın özellikle babaetlerini babet canavarı oaraktan çok beğendim :)

senide çok beğendim canım dünyazdım emme görmedin sanırsam..siyahlı kombinde,renkli kolyeli halinde çok güzeldi..:lepi:

selam kizlarrr

hepiniz cok $iksiniz masallah..
en cok barbi , dü$ ve neriman i begendim..

okypete masallah sende ne kadar güzelsin.. yabanci artistlere tas cikaran cinsten :jeyyar:

Kırmızı ve beyaz
tabi bu benim düşüncem
onun dışında çok uyumlu ve şıksın özellikle babaetlerini babet canavarı oaraktan çokbeğendim :)
cnm eleştirilere hep açığım,alınmaca darılmaca yok burda,birbirimizin iyliği için söylüyıruz hep..eteğim aslında dizlerimin baya baya altında,bileklerime yakın dağil ama resimde görüldüğü gibide çok kısa değil,eleştirin için teşekkürler cnm,bende senin giyimini çok beğeniyorum,kombine yapmakta üstüne yok şekerima.s.

selam kizlarrr

okypete masallah sende ne kadar güzelsin.. yabanci artistlere tas cikaran cinsten :jeyyar:
teşekkürler dünyanın en güzel annesiopuyorumnanaktan
neri giyim tarzını çok hoş yakıştırıyorsun kendine canım :jeyyar:
saol cnmmm..sende yakıştırma işini süper yapıyosun:1hug:

ohaoldumsmilediğer msjlarınızı görmeseydim inanacaktım ama öyle bir görüntünüz yok cennetkokulum un avukatlığını yapmak değil niyetim ama öyle kötü amaçlı biri değil tanıdığımız kadarıyla gebelerin olduğı topiğe yazdıysanız belkim gözünüz aydın falan gibisinden öyle sanmıştır sadece bir yorum bu tabiki bu :emir_bebek:

sağol tuğbacmopuyorumnanaktan
gebeliğe yazmam .yanlış anlama olmuş diyelim...
okypete çok farklı ve hoş bir tarzın havan var...:nazar::nazar::nazar:a.s.
teşekkürler...işte böyle bol,rahat,salaş takılıyoruz.:)
teşekkürler canım.
bende o tarz giyinirim,sanada çok yakışmış bence..
ama cennet kokulumun o tarz bişey yazacağını sanmıyorum çok iyi niyetli birine benziyor kendisi,yanlış anlaşılma olmuştur

yine çok hoşsun boshayallersmile

bendensin demek...sağol .

selam kizlarrr

teşekkürler aşkito. sende çok hoşsun bu arada....

cennet kokulum ,iyi yürekli saf kapli arkadaşımopuyorumnanaktan
kız medeni duruma baksaydın ya,yada bir inceleseydin resmi ,okypete de göbek bile yok ,sadece bol giyinmiş .. kaydirigubbakcemile5
okypete canım ,cennet kokulum ,o tarz bir arkadaş değildir,iyi bir yüreğe sahiptir,onun laf dokundurma ,tartışma vs gibi düşünceleri yok ,bir göz yanılması ya da yanlış anlaşılma olduğuna çok eminim ..cennetin tarzı değil yerimseniben
okypete tekrar söylemem gerek var mı bilmiyorum ama ,herşeyinle mükemmmelsin ,senin yaşlarında ,senin gibi olabilmek müthiş bir his olmalı ...allah nazarlardan korusun :nazar:

anladım pandoracığım,.
yanlış anlama olmuş demek. herkes öyle biri değildir dediğine göre.
sağol güzel sözlerine. genetik sanırım. anneme çekmişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uleyn cennetkokulum insan bir medeni durumuna bakar:roflol:
Başkası böyle birşey yazsaydı fırçayı yerdi benden
Ama senin kötü niyetle ve kasıtlı yazdığını sanmıyorum
Yinede bir daha bu konuda dikkatli ol

belkide cennet kokulum alıntılardan okypeteyi gördü a.sve profiline denk gelmedi hepimiz bunun yanlış anlaşılma olduğuna kanaat getirdik kişilerin profillerini göremiyoruzki alıntılar çok fazla

bu topicte defalarca belirtilesine rağmen alıntı olayından vazgeçemedik ben buna mümkün olduğunda dikkat edenlerdenim hep aynı kişilrin fotolarını görmekten yeni aramıza katılanları es geçebiliyoruz çok geçmişe gidemeden
son olarak gördüklerim
miha kombinini çok beğendim
neriman34 kırmızı beyaz uyumun çok güzel olmuş babetlerine bayıldım

[B]maix sende çok tarz olmuşsun balyajını pek farkedemedim[/B]
barbi
rose
twety
selayhus
derin
xzgi
jade
frosthy
cylntsdmr
si<lerde harikasınız

Son düzenleme:
bu topicte defalarca belirtilesine rağmen alıntı olayından vazgeçemedik ben buna mümkün olduğunda dikkat edenlerdenim hep aynı kişilrin fotolarını görmekten yeni aramıza katılanları es geçebiliyoruz çok geçmişe gidemeden
son olarak gördüklerim
miha kombinini çok beğendim
neriman34 kırmızı beyaz uyumun çok güzel olmuş babetlerine bayıldım

[B]maix sende çok tarz olmuşsun balyajını pek farkedemedim[/B]
barbi
rose
twety
selayhus
derin
xzgi
jade
frosthy
cylntsdmr
si<lerde harikasınız
teşekkür ederimmmmopuyorumnanaktan
nermancımmm yine çok güzel olmuşsun yawru kusummmopuyorumnanaktan

melikecimm senin kadar olamasamda kendi çapımda bişeyler yapıyorum..kıslllarrr melikenin resimlerini görmüş biri olarak şunu söyleyebilirimki çok çokkk güzel bi hatun..maşallah rabbim özenerek yaratmış..öptm nanaklarından:1hug:ŞenizŞeniz

X