Bugün ne giydin? Çek görelim..

senide çok beğendim canım dünyazdım emme görmedin sanırsam..siyahlı kombinde,renkli kolyeli halinde çok güzeldi..:lepi:
çok teşekkürederim canım a.s.a.s.
kusura bakma göremedim demekki bilmiyorumkismile

cnm eleştirilere hep açığım,alınmaca darılmaca yok burda,birbirimizin iyliği için söylüyıruz hep..eteğim aslında dizlerimin baya baya altında,bileklerime yakın dağil ama resimde görüldüğü gibide çok kısa değil,eleştirin için teşekkürler cnm,bende senin giyimini çok beğeniyorum,kombine yapmakta üstüne yok şekerima.s.

çok naziksin canım
yanlış anlamadığına sevindim samimiyetine sıcaklığına güvenerek zaten yazdımyerimseniben
benim için söylediğin güzel sözlere de ayrıca teşekkürederim a.s.

okypete bu ne güzellik ya hudelikafadulden
valla sana bakmaktan entarine bakamadım
maşallah diyelim de ne olur ne olmaz
ya kızlar hamile falan demişler
ne hamilesi ya

cennet kokulum ,iyi yürekli saf kapli arkadaşımopuyorumnanaktan
kız medeni duruma baksaydın ya,yada bir inceleseydin resmi ,okypete de göbek bile yok ,sadece bol giyinmiş .. kaydirigubbakcemile5
okypete canım ,cennet kokulum ,o tarz bir arkadaş değildir,iyi bir yüreğe sahiptir,onun laf dokundurma ,tartışma vs gibi düşünceleri yok ,bir göz yanılması ya da yanlış anlaşılma olduğuna çok eminim ..cennetin tarzı değil yerimseniben
okypete tekrar söylemem gerek var mı bilmiyorum ama ,herşeyinle mükemmmelsin ,senin yaşlarında ,senin gibi olabilmek müthiş bir his olmalı ...allah nazarlardan korusun :nazar:

belkide cennet kokulum alıntılardan okypeteyi gördü a.sve profiline denk gelmedi hepimiz bunun yanlış anlaşılma olduğuna kanaat getirdik kişilerin profillerini göremiyoruzki alıntılar çok fazla
okypete
arkadaşlara katılıyorumkaydirigubbakcemile5 kesinlikle öyle bir şey yaptığını görmedim bu zamana kadar. kesin birşeyden yanıldı veya nicki yanlış yazdıolumunekankayizsmile
hep magnum dondurmanın suçu derdimkaydirigubbakcemile3
ama baktım tekrar resmine maşallah fıstık gibisin kilolu görünmüyosunbayanssulusmile

okypete bu ne güzellik ya hudelikafadulden
valla sana bakmaktan entarine bakamadım
maşallah diyelim de ne olur ne olmaz
ya kızlar hamile falan demişler
ne hamilesi ya
sağol ,zeynep215.a.s.
kıyafetimde fena değil ama:jeyyar:
hamilelik olayında,yanlış anlama olmuş sanırım...
okypete
arkadaşlara katılıyorumkaydirigubbakcemile5 kesinlikle öyle bir şey yaptığını görmedim bu zamana kadar. kesin birşeyden yanıldı veya nicki yanlış yazdıolumunekankayizsmile
hep magnum dondurmanın suçu derdimkaydirigubbakcemile3
ama baktım tekrar resmine maşallah fıstık gibisin kilolu görünmüyosunbayanssulusmile
teşekkürler nikoncana.s..
magnum deme bana... bademli magnum. yaz geldimi vazgeçilmezim benim.ama vazgeçmeliyim:)
okyetepe ben kyafete bakamdan yüzüzünüü çekiciligi ilgimi çeekitiiii ..hariaka diycem sadecdeeea.s.

çok teşekkürler melisdenizciğim...a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederimmmmopuyorumnanaktan

melikecimm senin kadar olamasamda kendi çapımda bişeyler yapıyorum..kıslllarrr melikenin resimlerini görmüş biri olarak şunu söyleyebilirimki çok çokkk güzel bi hatun..maşallah rabbim özenerek yaratmış..öptm nanaklarından:1hug:ŞenizŞeniz

canım çok tesekkür ederim bitanemmm o senin güzelliginden çok saol bitanem:kedi: :kedi: :kedi:

bu topicte defalarca belirtilesine rağmen alıntı olayından vazgeçemedik ben buna mümkün olduğunda dikkat edenlerdenim hep aynı kişilrin fotolarını görmekten yeni aramıza katılanları es geçebiliyoruz çok geçmişe gidemeden
son olarak gördüklerim
miha kombinini çok beğendim
neriman34 kırmızı beyaz uyumun çok güzel olmuş babetlerine bayıldım

[B]maix sende çok tarz olmuşsun balyajını pek farkedemedim[/B]
barbi
rose
twety
selayhus
derin
xzgi
jade
frosthy
cylntsdmr
si<lerde harikasınız

miha çok hoş olmuşsun, tişörtün güzelmiş

bluz ve hırkayı beğendimmm :kedi:kaydirigubbakcemile2

Miha yi da begendim :))
aman hepinizi begendim iste.. :)

tivitii çikolatalı fıstık gibisin tenin çok güzel olmuşş

barbii yine çok şıksın canımm

miha çok güzel görünüyorsun

maix endamın yeterr

mihacım sende cok hoş görünüyosun bitanemopuyorumnanaktan :nazar:

cok cok sagolun kizlar opuyorumnanaktan

yorum yapan butun arkadaslarıma tesekkur ederım cok gecmıse gıdemedım
b&m canım adıl ısıktan almıstım baska renklerıde vardı almadıgıma uzuldum snra:KK43:

yarabbimmm ben hangibirinize yorum yapim şaşırdım yahuuuuuu hepiniz şıkır şıkırrsınızzz Yazı seviyorum yaa hemde.çok seviyorummm bol bol resimler incecik giyinmeler ohhhhhh... Bennnndeeee Geldiiiimmmmmmmm huhuuuuuuuu

gamzepark.png

gamgammmmtekne.png

gamgamyeilpark.png

adszrqs.png

Son düzenleme:
Gamze_Belinay çok spor görünüyosun güzel :) beğendim.Yanlız resimelrinin boyutunu küçültürsen çok daha rahat incelenebilir ...arkandaki mazaralar felan.çok büyük boyutları ve sayfa yapısı bozulmuş :)

Gamze_Belinay çok spor görünüyosun güzel :) beğendim.Yanlız resimelrinin boyutunu küçültürsen çok daha rahat incelenebilir ...arkandaki mazaralar felan.çok büyük boyutları ve sayfa yapısı bozulmuş :)

teşekkür ediyorum morlu bayan kaydirigubbakcemile3 düzelttim resmin boyutunu ( en sondaki resim büyükmüş ufalttım boyutunu) umarım olmuştur..

X