Bugün ne giydin? Çek görelim..

burda hava tam bir KIS havasi ve biz disariya alisverise cikacagiz sIKI sIKI giyindik, siradan günlük halimiz paylasayim istedim..
ogluma gel resim ceksin makine diyorum ilk resimde duruyor ikinciye makineye kosuyor benden önce :)) burdada belli zaten suratinda zafer gülücükleri annemden önce yakaliyacagim makineyi diye

OYYYYY yerim ben onu yerimm tahmin edebiliyorum o hallerini... kaydirigubbakcemile3
koşmaya baksana yavrumm yaa nasıl da mutluu dişlerini yesin teyzesii...

Hee bu arada sana yorum yapmadım kızz ..Ben sarı kafaya taktığım için...
Süpersin hayatım Şeniz

yok canım sade ama güzel bu arada kotuna bayıldım..
yalnız ukalalık olarak sakın algılamanı istemem sadece kişisel fikrimi belirtmek istiormm..
bence süper bi fizigin var neden tunık kullanıosun kı??
bence kotun tam hizasında biten bişey olsa fizgini daha iyi ortaya cıkarırdı daha hoş olurdubayanssulusmile
teşekkür ederim canım nişanlımda üstüne kısa bir şey giydiğimde çok güzel durduğu için giymemi istemiyor:) şimdi rahatsızım araba kullanamıyorum otobuse bındım o yuzden otobuste falan kısa gıymemı ıstemıyor.senın fızıgınde aynı sekılde incecik uzun boylusun galiba bi de çok güzel maşallah opuyorumnanaktan
xzgim durusunu seveyim , ne güzel olmus o aldigin tsört sana öyle cok zevklisin canim
jade ne kadar zarif bir annesin canim sen, her giydigin yakisiyor cok begeniyorum senide :KK66:
bende aklimdan geciriyordum jade neden eklemiyor acaba diye , baska bisey isteseymisim olacakmis demekki :)
b&m dün benide anmisin canim bu aralar hic modumda degilim bacagimda bi sorun vardi halada var giyinmeyi istemiyorum bu ara pek pijamali olur dersen koyarim :)

teşekkür ederim selayhusum aşkımm benım o senin bana bakan hep güzel gören gözlerinden opuyorumnanaktan
jadecim dönüşün süper,çok sade ve çok güzel olmuşsun prensesini öp benim için opuyorumnanaktan
roseçok güzel olmuş kıyafetin siyah bir babetle çok güzel tamamlarsın
okypete tüüü tüü maşallahhh yüzünün güzelliği tartısılmaz opuyorumnanaktan

selayhusum yine çok çirkinsiniz hele gülen suratım senden de çirkin
masallah benim canlarıma
kac gundur goremedım gulen yuzumu,resmide yok artık masaustumde:KK43:((

türk oldugunu düşünmedim desem ilk :) o derece yani yerimseniben
Türküm,Türk.:)
ama yabancılara benzetiyorlar. sarışınken dahada benzetirlerdi.
Bugün farkettim,kusur kalmıyım bende yorum yapim dedim :))

taş gibi hatunsun maşallah okypete :nazar:

bakışların durusun,farklı bi havan var,ne giysen yakışır bayanssulusmile

sağol canıma.s.

burda hava tam bir KIS havasi ve biz disariya alisverise cikacagiz sIKI sIKI giyindik, siradan günlük halimiz paylasayim istedim..
ogluma gel resim ceksin makine diyorum ilk resimde duruyor ikinciye makineye kosuyor benden önce :)) burdada belli zaten suratinda zafer gülücükleri annemden önce yakaliyacagim makineyi diye

burada herkesin fiziği süper gerçekten. çok hoşsun.
yandakı bıcırık en muhteşemi ama. maşallah ona. yerim onu yerim desemde kıyamam:)

xzgicim çok güzel olmuşsun canım, sade diyosun ama senin tişörtlerin, çantaların, çizmelerin yeter be tatlım, onlardaki hareket ayrı bi hava katıyor sana
okypete çok şıksın canım, tülbent bluzün çok tatlıymış, ama ben gözlere ayrıca bittim maşallah çok hoşlar ve derin anlamlı bir bakışın var :nazar:
jade çok hoşsun canım
rose01 tunik çok yakışmış
aybur eşarbınla ceketini çok beğendim canım altındaki etek de kırmızı olsaymış çok tatlı bi kombin olurmuş gibi geldi bana
selayhus canım beyaz kazağın güzelmiş, o ufaklığı da yerim ben ya allahım ikinci poza çok güldüm valla kaydirigubbakcemile3

baktım hepiniz çok şıksınız a.s.
sizden özendim ben de katılayım dedımopuyorumnanaktan
gece gece elimdeki imkanlar dahilinde fotografım pek net olmadı ama bilmiyorumkismile
ahanda fotoğrafım...
sysysy.jpg

topiğe bereket gelmiş güzel güzel bayanlar içim açıldı:)
bugun ki ben yine sade hep sade:))

691.jpg

Allahım güzeller basmış burayı çok beğendim hepinizi ayrı ayrı... Maşallahh...
B&M,demoty,neriamanıda çok beğeniyorum,okypete yüzünüde kapamamış ne kadan güzel bi hatunmuşsun vallahi bayıldım hepinize bakabildiklerimi yazdım ... :nazar:
Bende bugün foto koymayı düşünüyordum ...Biraz rahatsızdım ama bugün kendimi iyi hissediyorum...B&M mde bi yerde gördüm anmış beni saolsun ... opuyorumnanaktan
Çok iyi değil ama öylesine işte :

hepiniz harikasınız yine sizde fiziklerde hep 10 numara maşallah kuzular ben burdayım diyosunuz yine çok şekersinizzz yofrişlerrrrropuyorumnanaktan :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim canım nişanlımda üstüne kısa bir şey giydiğimde çok güzel durduğu için giymemi istemiyor:) şimdi rahatsızım araba kullanamıyorum otobuse bındım o yuzden otobuste falan kısa gıymemı ıstemıyor.senın fızıgınde aynı sekılde incecik uzun boylusun galiba bi de çok güzel maşallah opuyorumnanaktan

teşekkür ederim selayhusum aşkımm benım o senin bana bakan hep güzel gören gözlerinden opuyorumnanaktan
jadecim dönüşün süper,çok sade ve çok güzel olmuşsun prensesini öp benim için opuyorumnanaktan
roseçok güzel olmuş kıyafetin siyah bir babetle çok güzel tamamlarsın
okypete tüüü tüü maşallahhh yüzünün güzelliği tartısılmaz opuyorumnanaktan
teşekkürler..
seninde tarzına çok beğeniyorum ben...

xzgicim çok güzel olmuşsun canım, sade diyosun ama senin tişörtlerin, çantaların, çizmelerin yeter be tatlım, onlardaki hareket ayrı bi hava katıyor sana
okypete çok şıksın canım, tülbent bluzün çok tatlıymış, ama ben gözlere ayrıca bittim maşallah çok hoşlar ve derin anlamlı bir bakışın var :nazar:
jade çok hoşsun canım
rose01 tunik çok yakışmış
aybur eşarbınla ceketini çok beğendim canım altındaki etek de kırmızı olsaymış çok tatlı bi kombin olurmuş gibi geldi bana
selayhus canım beyaz kazağın güzelmiş, o ufaklığı da yerim ben ya allahım ikinci poza çok güldüm valla kaydirigubbakcemile3

sağol hanturks.
bluzumu bende severek giyerim. 2 senelik bir bluz. ama her yaz geldiğinde ve girişte olmazsa olmazım oldu.antalya sıcağı için de çok ideal..
B&M çok şıksın.
anam herkes incecik ne güzel. demin bir magnum götürdüm . boğazımı kesmenin zamanı geldi artık:)

B&M beni kıskandığını bu kadan belli etme litfennn... lülülülülülü
Kapalı bir bayan bu kadarmı şık ve asil olabilir ...Kibarcıkk seniii. :1hug:
Çok beğendim hayatımm...

sELAM kızlar bende ilk defa fotoğraf eklicem. . bakalım begenicekmisinz !!

30298_1331878609556_1008739811_30728830_4023277_n.jpg

30298_1331878529554_1008739811_30728829_7815768_n.jpg

boleroylamı giysem hırkayla. . . elbise askılı ve şekilde giyemeceğim için ikisinden birini tercih etmeliyim -tatlicadiarzu-

30298_1331878689558_1008739811_30728832_4989175_n.jpg

B&M çok şıksın.
anam herkes incecik ne güzel. demin bir magnum götürdüm . boğazımı kesmenin zamanı geldi artık:)
teşekkürederim a.s. bak canım magnum istedi şimdi
ne boşboğazım hee
ne görsem ne duysan canım çekiyo sempatiksalakcinni
Allah bana versin vermek istediğiniz kilolarınızı

ama sen iyisin bence ,kilolu değilsin aklinialirimsmile

B&M beni kıskandığını bu kadan belli etme litfennn... lülülülülülü
Kapalı bir bayan bu kadarmı şık ve asil olabilir ...Kibarcıkk seniii. :1hug:
Çok beğendim hayatımm...

ettim işte ettim :umursamaz: napim
boydan çok havalı oluyo yawww
ben hep yarın çekiyorum görende minicik bişi sanıcak :sinifsinif:
teşekkürederim canım :asigim:

CYLNTSDMR
elbisen çantan ve ayakkabının uyumu harika
turkuaz hırka yerine beyaz boleron daha uygun olmuş

http://www.fotos-hochladen.nethttp://www.fotos-hochladen.net

ooooyy kurban olurum size yaaa ne kadar güzelsiniz maşallah :)

sELAM kızlar bende ilk defa fotoğraf eklicem. . bakalım begenicekmisinz !!

boleroylamı giysem hırkayla. . . elbise askılı ve şekilde giyemeceğim için ikisinden birini tercih etmeliyim -tatlicadiarzu-

canımmm bayıldım sana ne kadar uyumlusuun.... ama mutlaka bolero giy hırka olmamış.. Şeniz

X