Bugün ne giydin? Çek görelim..

xzgim durusunu seveyim , ne güzel olmus o aldigin tsört sana öyle cok zevklisin canim
jade ne kadar zarif bir annesin canim sen, her giydigin yakisiyor cok begeniyorum senide :KK66:
bende aklimdan geciriyordum jade neden eklemiyor acaba diye , baska bisey isteseymisim olacakmis demekki :)

b&m dün benide anmisin canim bu aralar hic modumda degilim bacagimda bi sorun vardi halada var giyinmeyi istemiyorum bu ara pek pijamali olur dersen koyarim :)

Aslıcım evet zayıfladım fazla değil 2 kilo versem eriyorum ... bilmiyorumkismile
Düzelicem işallahhh :Saruboceq:
Bu arada nişanınız hayırlı uğurlu olsun canım .Bol bol mutluluklar diliyorum size :asigim:
oooy dikkat et balım kendine yaaa... bende nişan telaşından 6 kg verdim valla :çok üzgünüm:
bide üstüne hastayım şimdi...bi atlatamadım
sağol canım benim amin :))

xzgim durusunu seveyim , ne güzel olmus o aldigin tsört sana öyle cok zevklisin canim
jade ne kadar zarif bir annesin canim sen, her giydigin yakisiyor cok begeniyorum senide :KK66:
bende aklimdan geciriyordum jade neden eklemiyor acaba diye , baska bisey isteseymisim olacakmis demekki :)

b&m dün benide anmisin canim bu aralar hic modumda degilim bacagimda bi sorun vardi halada var giyinmeyi istemiyorum bu ara pek pijamali olur dersen koyarim :)
Canımm sende öylesin ama. çok teşekkürler... opuyorumnanaktan
Ayy na kadan mutlu olduuuuuuuuuuuuuuuuum inanamassınn aklınıza kurbannn kızz ..
Benide düşünürlermiş ...Rahatsızdım canım hiç giyinesim çekinesim yoktu..
Ama yazmasamda sizi takip ediyorum fırsatım oldukça...O oğlunu yerim ben senin Ekranın başında deliriyorumm sarı kafayı gördükçeee Şeniz

oooy dikkat et balım kendine yaaa... bende nişan telaşından 6 kg verdim valla :çok üzgünüm:
bide üstüne hastayım şimdi...bi atlatamadım
sağol canım benim amin :))
Ayy düğün teleşında veriliyo zaten bende kuruya kuruya tahtaya dönmüştümmm :roflol:
Geçmiş olsun hayatım sanada havalardan normal bu ara üşümüşsündürde sen nişan günü atlatırsın işallah...

jadem delirme bak ben cözüm buldum sözü simdi keselim :))) nisanida biraz büyüsünler biz geliriz yapariz masraflar kiz tarafina ait ama :)

Canımm sende öylesin ama. çok teşekkürler... opuyorumnanaktan
Ayy na kadan mutlu olduuuuuuuuuuuuuuuuum inanamassınn aklınıza kurbannn kızz ..
Benide düşünürlermiş ...Rahatsızdım canım hiç giyinesim çekinesim yoktu..
Ama yazmasamda sizi takip ediyorum fırsatım oldukça...O oğlunu yerim ben senin Ekranın başında deliriyorumm sarı kafayı gördükçeee Şeniz

Ayy düğün teleşında veriliyo zaten bende kuruya kuruya tahtaya dönmüştümmm :roflol:
Geçmiş olsun hayatım sanada havalardan normal bu ara üşümüşsündürde sen nişan günü atlatırsın işallah...

Evet canım hem havalardan hemde nişan akşam olmuştu bide gece hava eserken sahile gittik falan o zamandan kaptım ben şifayı
Valla düğüne kadar iyice kuruycam bende anlaşılan kaydirigubbakcemile3

topiğe bereket gelmiş güzel güzel bayanlar içim açıldı:)
bugun ki ben yine sade hep sade:))

691.jpg

yok canım sade ama güzel bu arada kotuna bayıldım..
yalnız ukalalık olarak sakın algılamanı istemem sadece kişisel fikrimi belirtmek istiormm..
bence süper bi fizigin var neden tunık kullanıosun kı??
bence kotun tam hizasında biten bişey olsa fizgini daha iyi ortaya cıkarırdı daha hoş olurdubayanssulusmile

Antalya nın havasındanmıdır,yoksa Gocmen genlerdenmıdır bilmeyecegım ama sevgili okypetede hakikaten cok Avrupai bir hava var,cok guzel bebekler gibi :nazar: :nazar: :nazar:

türk oldugunu düşünmedim desem ilk :) o derece yani yerimseniben

Allahım güzeller basmış burayı çok beğendim hepinizi ayrı ayrı... Maşallahh...
B&M,demoty,neriamanıda çok beğeniyorum,okypete yüzünüde kapamamış ne kadan güzel bi hatunmuşsun vallahi bayıldım hepinize bakabildiklerimi yazdım ... :nazar:
Bende bugün foto koymayı düşünüyordum ...Biraz rahatsızdım ama bugün kendimi iyi hissediyorum...B&M mde bi yerde gördüm anmış beni saolsun ... opuyorumnanaktan
Çok iyi değil ama öylesine işte :

wouwwwww:lepi:
siyah ve beyaz kombinesini hep sevmısımdır :)
tabii aslında bu mükemmellikte kıyafetı tasıyanın fiziginin kusursuzlugun da etkisi yok degil hanibayanssulusmile

jadem delirme bak ben cözüm buldum sözü simdi keselim :))) nisanida biraz büyüsünler biz geliriz yapariz masraflar kiz tarafina ait ama :)

yok teyzesi onlar iki sarı kafa kardeşler...Forum kardeşi...
Zaten damat olursa sevmem ben o sarı kafayı naniknanik kafamçokkarıştı
Ayyy düşünmesi bile kötü kızımı öyleeee bayanssulusmile eyvahedigeldismile :roflol:

B&M,demoty,neriamanıda çok beğeniyorum,okypete yüzünüde kapamamış ne kadan güzel bi hatunmuşsun vallahi bayıldım hepinize bakabildiklerimi yazdım ... :nazar:
Bende bugün foto koymayı düşünüyordum ...Biraz rahatsızdım ama bugün kendimi iyi hissediyorum...B&M mde bi yerde gördüm anmış beni saolsun ... opuyorumnanaktan

teşekkürler jadeciğim.
senin giydiklerine bayıldım.
ne güzel, inceciksin. çok güzel bir fiziğin var. bu fiziğe ne giysen yakışır zaten...

Son düzenleyen: Moderatör:
rose01 çok güzel elbisen ve çok yakışmış bidenesi güle güle giy sırtında paralansın

frosythia

xzgi

gnydn64

neriman43

tiviti (kız o mor elbüse ne yakışmış ama yaaa)

zoia

maaşallahhhh diyorummm çok güzelsiniz ve uyumlu

demothy sefkilim yaaa sen ne zaman foto koysan elim çenemde aha büle boshayallersmile bakıyorum kavruk suratlımm hariasınnn

sitede fiziğini en beğendiğim insansın kelebeğim :asigim:

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:

anamm anammm hatundaki endama bak yaaa
tütüüüüü maşallahhhh:nazar::nazar:
fizik duruş boy pos endam asillik ne ararsan var
çok beğendim giydikelrinin hakkını veriyosun fizik maşallh a.s.

gıskandım seni bende boydan bi poz vericimm lülülülülülü
bakim pc de varmıdursempatiksalakcinni

ivet andım seni özelttin kendini sempatiksalakcinni

burda hava tam bir KIS havasi ve biz disariya alisverise cikacagiz sIKI sIKI giyindik, siradan günlük halimiz paylasayim istedim..
ogluma gel resim ceksin makine diyorum ilk resimde duruyor ikinciye makineye kosuyor benden önce :)) burdada belli zaten suratinda zafer gülücükleri annemden önce yakaliyacagim makineyi diye

selayhus çok tatlısınız ya :asigim:
senin tarz pozlarının yanında oğluşunun komik bişi varmış gibi gülüşü çok doğal duruyosempatiksalakcinni
çok sevimlisinizboshayallersmile
fiziğin çok güzel cnm
seninde fiziğin yedikelrini inkar edenlerden sanırm

burda hava tam bir KIS havasi ve biz disariya alisverise cikacagiz sIKI sIKI giyindik, siradan günlük halimiz paylasayim istedim..
ogluma gel resim ceksin makine diyorum ilk resimde duruyor ikinciye makineye kosuyor benden önce :)) burdada belli zaten suratinda zafer gülücükleri annemden önce yakaliyacagim makineyi diye

amannııınnnn ordaki delikanlılığın güzelliğini kot pantalonun güzelliği ile gölgelemeye çalışmışsın ama olmamış şekerparemmm kotun çok güzel durmuş ammaaaaa

o velet var ya o velet o dişlerini ısırayım ben onun yaaaa:asigim: ŞenizŞeniz

hadi bende konuyu dağıtayım.
ilk defa resim koyayım.geçen hafta phoibe bende kaldı,biraz alışveriş yaptık

ivfy3a.jpg

Bugün farkettim,kusur kalmıyım bende yorum yapim dedim :))

taş gibi hatunsun maşallah okypete :nazar:

bakışların durusun,farklı bi havan var,ne giysen yakışır bayanssulusmile

wouwwwww:lepi:
siyah ve beyaz kombinesini hep sevmısımdır :)
tabii aslında bu mükemmellikte kıyafetı tasıyanın fiziginin kusursuzlugun da etkisi yok degil hanibayanssulusmile
Çok çok teşekkür ederim bu güzel sözler için opuyorumnanaktan
teşekkürler jadeciğim.
senin giydiklerine bayıldım.
ne güzel, inceciksin. çok güzel bir fiziğin var. bu fiziğe ne giysen yakışır zaten...
Çok mutlu oldum canım çok saol .. opuyorumnanaktan

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:

anamm anammm hatundaki endama bak yaaa
tütüüüüü maşallahhhh:nazar::nazar:
fizik duruş boy pos endam asillik ne ararsan var
çok beğendim giydikelrinin hakkını veriyosun fizik maşallh a.s.

gıskandım seni bende boydan bi poz vericimm lülülülülülü
bakim pc de varmıdursempatiksalakcinni

ivet andım seni özelttin kendini sempatiksalakcinni
Ayy ayyyy çok duygulandım yeminlen...
Alllahım benim na kadan mikemmel dostlarım var ...
Böyle ağızlarından ballar akıyorrr... senağlama :1hug:

X