Bugün ne giydin? Çek görelim..

6975.jpg

kızlar bu kıyafetleri yeni aldım evde nasıl olmuş diye bakmak için giymiştim çekip birde size göstereyim dedim

joey cnm eteğinin rengine bayıldım çok yakışmış

demothy cnm her zamanki gibi süpersn

iregiz cnm çok güzel çıkmışsınız opuyorumnanaktan

aybur34 çok güzel bir poz cnm kıyafetinde çok güzel

gnydn64cnm çok şıkşın güle güle giy aldıklarını

twetty cnm çok hoş gözüküyorsun

rose01 bence çok hoş olmuş canım siyah babetle süper olur ben beğendim...

B&M canım resim ekleyeceğim bu aralar biraz yoğunum ama ekleyeceğim bi kaç gün sonra senin için bu arada eşarbın kolyen çok hoşşşşş tarzını çok beğeniyorum türbanlı bir bayan olarak yakıştırıyorsun kendine...

rose01 bence çok hoş olmuş canım siyah babetle süper olur ben beğendim...

B&M canım resim ekleyeceğim bu aralar biraz yoğunum ama ekleyeceğim bi kaç gün sonra senin için bu arada eşarbın kolyen çok hoşşşşş tarzını çok beğeniyorum türbanlı bir bayan olarak yakıştırıyorsun kendine...

canım çok teşekür ederim beğenmene sevindim

o günü bekliycem sempatiksalakcinni tutim kaydirigubbakcemile3

Ayrıca teşekkürederim canım beğenmene senindim.sevindirik oldum :dance:

baktım hepiniz çok şıksınız a.s.
sizden özendim ben de katılayım dedımopuyorumnanaktan
gece gece elimdeki imkanlar dahilinde fotografım pek net olmadı ama bilmiyorumkismile
ahanda fotoğrafım...
sysysy.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
joey gelmiş çok cool tarz olmuşsun canım şık bi tarz hippi tarzı kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederiim.. seviyorum böyle salaş etekleri kaydirigubbakcemile2

joeycim üstün gri beyaz cok uyumlu olmuş ayakkabında eteginde çok ciciymiş bebişimopuyorumnanaktan :nazar:

joeyy
çokk beğendimm
eteğin rengi çok tatlı güzel

joey kombinin çok hoş olmuş :lepi:

kız gamze yine karıştırmışsın ortalığı kaydirigubbakcemile3 valla sayfa çok ilerlemiş görebildiklerim;
joey eteğinin rengi çok tatlı canım kombinini beğendim
zoia hoş olmuşsun yaz geldi artık renkli giyin kız yanmadın mı bugün hihoyyyt
okypete birbirimizden hoşlaşmasaktakaydirigubbakcemile3 yorum yapmadan geçmek istemedim tarzın çok hoş sanada yakışmış beğendim
neriman sende çok hoş çıkmışsın ayrıca resim enteresan çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile3

joey eteğin ve rengi çok tatlı babetlerinide çok beğendim zemuszemus
çok rahat bi kıyafet olmuş aklinialirimsmile
yanlız fayanslarla da güzel uyum sağlamışsın kaydirigubbakcemile3

joey cnm eteğinin rengine bayıldım çok yakışmış

teşekkür ederim kızlar a.s. eteğimin rengi turuncu çıkmış ama aslında böyle turuncumsu bir pembe kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
hadi bende konuyu dağıtayım.
ilk defa resim koyayım.geçen hafta phoibe bende kaldı,biraz alışveriş yaptık

ivfy3a.jpg

Antalya nın havasındanmıdır,yoksa Gocmen genlerdenmıdır bilmeyecegım ama sevgili okypetede hakikaten cok Avrupai bir hava var,cok guzel bebekler gibi :nazar: :nazar: :nazar:

Allahım güzeller basmış burayı çok beğendim hepinizi ayrı ayrı... Maşallahh...
B&M,demoty,neriamanıda çok beğeniyorum,okypete yüzünüde kapamamış ne kadan güzel bi hatunmuşsun vallahi bayıldım hepinize bakabildiklerimi yazdım ... :nazar:
Bende bugün foto koymayı düşünüyordum ...Biraz rahatsızdım ama bugün kendimi iyi hissediyorum...B&M mde bi yerde gördüm anmış beni saolsun ... opuyorumnanaktan
Çok iyi değil ama öylesine işte :

jade... fıstığım her zamanki gibi yakıyosun :nazar: ama sen zayıfladınmı banamı öyle geldi :uhm:
aybur'mm... :asigim: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
demothy... her zamanki gibi çok tatlı ve uyumlusun fıstığım maşallah :nazar:
rose01... cnm çok tatlı gözüküyosn :)

jade... fıstığım her zamanki gibi yakıyosun :nazar: ama sen zayıfladınmı banamı öyle geldi :uhm:
aybur'mm... :asigim: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
demothy... her zamanki gibi çok tatlı ve uyumlusun fıstığım maşallah :nazar:
rose01... cnm çok tatlı gözüküyosn :)
Aslıcım evet zayıfladım fazla değil 2 kilo versem eriyorum ... bilmiyorumkismile
Düzelicem işallahhh :Saruboceq:
Bu arada nişanınız hayırlı uğurlu olsun canım .Bol bol mutluluklar diliyorum size :asigim:

neriman34 canım benım neren rüküş ya cok uyumlu ve sıksın bence..resım bıraz esprıtuel olmus o kdr :)

X