Bugün ne giydin? Çek görelim..

benim bağdaştıramadığım evet narşist kendine hayran övgü bekleyen olabilir ,kendine güveni olmadığı için ama !
"kendine güveninin olmayıp çok fazla övgü beklentisi içinde olduğunu düşünecektim .." sözün bu narşistlik a.s
çelişen yer burası

ayyy anam neyse fazla takıldım kaydirigubbakcemile3
yanlış anlaşılmasın gamzenin avukatı yada bişi değilim aksine hiç bir samimiyetimiz yok
hatta didişmişliğimiz de var yerimseniben

çelişkiye takıldım şakkıdı

belinay niye aynı fotolarını bin kere uyarılmana rağmen bin kere ekliyorsun...

hadi bizim sıkılmamızı düşünmüyorsun dikkate almıyorsun..

aynı resimleri yükleyip durmaktan sen sıkılmıyor musun..

kızlaarrrr sıf konu dağılmasın diye bu resmi ekliyorum..ben bu resmime bayılıyorum..çok rüküşüm ayrıca fazla salaşım ama olsun manzara ve yanımdaki roman vatandaşla uyumuma hastayımkaydirigubbakcemile3
ne olur rüküşsün demeyin,biliyorum acayip rüküşüm,azcıkta rüküş hallerimizi paylaşsak fena olmaz dimikaydirigubbakcemile3http://[URL=http://www.ressim.net]
[/URL]

neriman34
canım eşarbın dışında uyumsuzluğun yok beee
ama canım simit istedi yaa yanında bide çayla ohh ne güzel olurdu

ben açıklamamı yaptım önceki sayfalarda kim için ekleldiğimi belirttim.. açıklamam sizleri tatmin etmediyse yapabilcek bişeyim yok eklenen resimler tekrar eklenemez diye bir uyarıda yok farkındaysanız........

yaaaa neriman şu pantalonlara bayılıyorum ama bacaklarım incecik olduğu için kendime yakıştıramıyorum ve cesaret edip giyemiyorummmm :sinifsinif: simittt isityorumm nerimannnnnn yanınada krem peynir ve duble çaaayyykaydirigubbakcemile3

burası kişiye özel bir sayfa değil ki..
baştada söylemişsiniz birsürü laf işiticem diye zaten hazırlıklıydınız sizin için sorun yok..
zaten sorun yapsanız azıcık aynı şeyi kırk kere iştmek zorunda kalmazdınız..
işiniz zor sizin yaa..

hayır gamze aynı resimler birdaha eklenmez diye bin kere uyarıldın lütfen dikkate al artık
bütün millet sıkıldı, eğer bir arkadaş için özel ekliyorsan ona özelden göster ama artık burda bu polemiğe neden olma..
ne güzel bodrum resimleri ekliyordun hergün ayrı ayrı, ne güzel gidiyorun yine olmadı
bu sefer gerçekten bende çok sıkıldığım için bu yorumu yazmak istedim!!
sana özel bir antipatim falan yok
iyiniyetli ve sıcak bir kızsın
ama bu yaptığın olmuyor birtek

hela pozu eklicektim sırf konu dağılsın diye bmcim ama inan tadım kaçtı yine..

nerimancım harika bir kare
böyle pozlara bayılırım
hiçte uyumsuz bişey göremedim üstünde gayet şıksın

aaa yapma pembe barbim ekle ya
neşemiz yerine gelsin çok beğeniyorum seni
gerçi ben gergin değilim
tartışma amaçlı yazzmadım yazdıklarımı
yanlış anlaşıldıysam özürdlerim :kedi:

hadi bende konuyu dağıtayım.
ilk defa resim koyayım.geçen hafta phoibe bende kaldı,biraz alışveriş yaptık

gamze cnm benim bacakalrda ince,pantolon geniş olduğu için bence gayet hoş duruyo ince bacaktada..tereddüt etme giy derim eğer hoşuna gidiyosakaydirigubbakcemile5ayrıca keşke mümkün olsada o manzara karşısında çay,simit,peynir üçlüsüyle hep beraber sohbet ediyo olsakopuyorumnanaktan

teşekkür ederim barbicim..bend eböyle pozları seviyorum,,doğal olanları yani..arkadaşlara katılıyorum resim yokmu bugün sende:sinifsinif:gözümüz gönlümüz bayram etseydi:asigim:

evet gamze söylediğim çıktı herkes bende dahil olmak üzere çok sıkıldım pu pozlardan niye kendini buraya resim eklemek için mecburmu hissediyorsun ki kimse niye eklemedin demiyo zaten bodrum resimleri de hep aynı pantolon aynı beyaz badi kıyafetin olmayabilir bunu kınayamayız ama hergün aynı şeyleri şahsen ben görmek istemiyorum

aaa yapma pembe barbim ekle ya
neşemiz yerine gelsin çok beğeniyorum seni
gerçi ben gergin değilim
tartışma amaçlı yazzmadım yazdıklarımı
yanlış anlaşıldıysam özürdlerim :kedi:

aşkım çok sağol
ama şimdi işten çıkıyorum zatn yarın eklerim olmadı
yok senle ilgisi yok olayların
hiç sıkma canını boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…