Bugün ne giydin? Çek görelim..

nerimancım kaça ve nerden aldın tatlım acaba bana yakışırmı bu şekil pantalonlar yaaa

gamze ben bunu geçen sene defactodan almıştım..bi ara bu pantolonlar çok modaydı..sanırım 40a almıştım..çok ince bi kot...yaz ayları için ideal yani..belki gene getirmişlerdir bunlardan..defactoya bakabilirsin cnmopuyorumnanaktan

ozaman istanbula gittiğimde bi denim birkere daha bakalım nasıl durcan canım ayyy canım çektiii simit yaaaaaa ohhhhh süper olurduuuuu valllaa kaydirigubbakcemile3

teşekkür ediyorum tatlım bende bakıcam gittiğimde zemuszemus

neriman
tülbentinin oyaları çok tatlı
ama yeşil yeleğin içine pembe bluz heeeçç olmamışş
eteğin düz bir renk olabilirdi
çantana bittimm çok değişik
:teytey::roflol::roflol:

şaka şakaa
yine çok tatlısınnn

Son düzenleme:
veyyy :1shok:
kimler foto eklemiş
gerçekten hoş bayansın okypete tarzında öyle bayanssulusmile
düşman gibi olsakta yorum yazmak istedim yerimseniben

phoibe nin üsütndeki çok şıkmış boshayallersmile

Son düzenleme:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

ayyy sen çok yaşa emikaydirigubbakcemile3ne oliiiiii dedim kendi kedime..bi an acaba tülbentmi eşarpmıydı başımdaki diye düşündümdelikafadulden:roflol:
saol cnm o senin tatlığına.s.

okypetem sen ne güzelmişsin yav tamamını şimdi görünce ohaoldumsmile
sağol canım.

akannehir
harikasınız.....herşeyinizle....
sende öylesindir ama..
Şeniz vaşşş...

Çok hoşsun hayatım :lepi:
mersi maviciğim.
ay bu neakannehirakannehirkızlar siz gerçekmisinizkaydirigubbakcemile3maşallah ya çok güzelsinizbayıldım bayıldıma.s.
teşekkürler

veyyy :1shok:
kimler foto eklemiş
gerçekten hoş bayansın okypete tarzında öyle bayanssulusmile
düşman gibi olsakta yorum yazmak istedim yerimseniben

phoibe nin üsütndeki çok şıkmış boshayallersmile

sağol b&m düşman değilim canım ben senle. bazı konularda farklı düşündük o kadar . boşver geldi geçti... tekrar,sağol güzel sözlerine...

okypete phobei ye yi
bu oyuncuya çok benzettim ...
sende de avrupai bir güzellik var ..
ikinize de

sağol b&m düşman değilim canım ben senle. bazı konularda farklı düşündük o kadar . boşver geldi geçti... tekrar,sağol güzel sözlerine...

böyle olduğuna sevindim.ben hiç bir zaman olmadım ama öyle hissettim karşı taraftan sanki bilmiyorumkismile
evet geldi geçti .hiç kimse bir değilki :sm_confused:

rica ederima.s.

neriman bak bu foto süper olmuş:lepi: bence gayet uyumlu olmuşsun yanındaki gacıda fena değil hani
okypete vav aklinialirimsmilediyorum çok güzel hatunmuşsun maşşallah :lepi:subhanallah arkadaşında öyleymiş

neriman34 çok tatlısın kaydirigubbakcemile3

okypete ikinizde harika görünüyorsunuz :))
ama sana bakmaktan kıyafetine bakamadım daha, çok güzelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…