Bugün ne giydin? Çek görelim..

ohaaa bayanlara bakın hele coşmuşlar
iregiz (selayumun kankası çok tatlısın ya bluzların tam benlik çok tarzsın cnm)
gnydn64 bugün ge çok şıksın cnm...
aşkitooooooo bluzuna bittim çok güzel yaaaaaaaaaaaaaaaa birde evinin mazarası çok güzelmiş hiç içim kararmadı valla ah ahhhhh dedim o manzarayı görünce doğa ile iç içe...
aslıhasan nişanlık rengin çok güzel allah tamamına erdirsin canım günlük kıyafet olarak çok rahat giyinmişsin benim gibi...sende çok şirinsin...
nisan83 anacım çok tatlı olmuşsun sendeeee babetlerin çok tatluuu

cennetkokulum sana diyecek bişey bulamıyorum çok güzel yakıştırıyorsun kendine tatlım
speedy-gonzales tuniğini çok beğendim cnm çok tatlı olmuşsun...

belinayım bana bir mesaj yazmışsın...bekle anacım gelecek benden birazdan resimlerrrr yıh yıh yıh...

Son düzenleme:

tşk ederim canım benimmm :))

Buda benden olsun ..Kolyem can dostum deryacığın el emeği :)

Canım benim güle güle kullan kolyeni gerçekden çok yakışmış
çok şık görünüyorsun
kolye benim elimden çıkınca çok tanıdık duruyor :roflol:
sende ayrı bir hava kazanmış ama
güzelede ne yakışmaz zaten

kaç kişi resim eklediniz beaohaoldumsmile hangi birinize yorum yapayım gidiyorum ben :dilcikar:

bugün annemin kabul günüydü ben böyle giyindim fotoğraf makinamın ayarını bozdum flu çıkmış idare ediverin ehehehe benden bu kadar bugünlük ...

Tutiiimm sarı şekerim sağol tatlımmmm ama ben senin o mikeemmel fotolarını istiyorum o harika saçlarını görüp imrenim duygularımın kabarmasını hasetimden çatlamayı istiyorum datlum :)

belişim bugünlük anca bu kadar süslenebildim ehehehaklinialirimsmile

tutuşimmm yine harikasın canımcımmmopuyorumnanaktan

teşekkür ederim cnm çok mersi...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…