Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu arada bakın kızlar bu kıyafeti geeçen hafta kuzenimin düğününde giydim aynı zamanda 2 sene önce ablamın düğünündede giymiştim bu kıyafeti kuzenimin düğünü şiçin ayrıyetten masraf yapmak istemedim hazır abiye kıyafet vardı ve 1 kere giyilmiş dolapta bekliyodu ablamın düğününden bu yana...

3214.jpg

aslıcıım çok şeker olmuştun o gün canım aslında kemer uymuştu üstüne
pek belli olmuyor aslıcıım ama gömlek kaveli beyazlı olduu için kemer olur demiştim hatta ben aslıma ama sorun değil kuzum bir dahaki kombinede kemer takmazsın olur biter hayatım lülülülülülü

Canım benımm tsk ederımm :)) evet bluz kahvelı beyazlı dıye oyle takalım demıstık ama neyse bızde takmayız bıdakıne olur bıter :))

ağşama bende resim ekleyim bari
bugün sizlerin arasına karışmazsam olmaz gibime gelebiliyor sempatiksalakcinni

gamze elbise benim hosuma gitmedi canimya sönük cikmis ondan yada bilmiyorum..
barbi gecenki dogum gününde giydigin elbiseyi ekle gözüm acilsin , tuti bugun ekliyecek sabirsizlikla bekliyorum :KK70:

askitom ben taaaa asagidayim österreich :)

gamze elbise benim hosuma gitmedi canimya sönük cikmis ondan yada bilmiyorum..
barbi gecenki dogum gününde giydigin elbiseyi ekle gözüm acilsin , tuti bugun ekliyecek sabirsizlikla bekliyorum :KK70:

askitom ben taaaa asagidayim österreich :)[/QUOTE
ışıktan olabilir belki hayatım​

Nisan83 ne güzel inceciksin canim.. bende görebilecekmiyim o günleri acaba :)
kiyafet uyumun cok güzel..

walla topik costu bugün.. ee tükiyede hava güzel. giyinip giyinip atiyorsunuz kendinizi sokaga..
öglende penceremden cektigim manzarayi sunayim size. sizinde iciniz kararsin :roflol:

Uploaded with ImageShack.us

canım biliomusun ben çok severim öyle kapalı yağmurluy havaları ....

keske simdi evimde olsam ve hava öyle olsa .. kahvemi yudumlasam .. müzik dinlesem... :kahve: :nazar:

X