Bugün ne giydin? Çek görelim..

sağol bidenemmm :kedi:

aslıcım çok datluuu olmuşun canımcımmmopuyorumnanaktan

sağol canım benimmm :kedi:

çok şeker olmuşsunn canımmmm aklinialirimsmile

cennetkokulum,
üzerindeki çok hoş bir renk vermiş yüzüne çok tatlı olmuşsun

aslıı nişan kıyafetin sana çok yakışmışş
kolyen çok tatlıı

canım benım cok tsk edıyorum opuyorumnanaktan

canım onerın ıcın tsk ederım ama oylede cok bol duruyordu ya belım ınce oldugu ıcın dumduz duruyodu sarkıyodu hos degıldı bende bı hava versın en azından dıye kemerı takayım dedım :)

Nisan83 ne güzel inceciksin canim.. bende görebilecekmiyim o günleri acaba :)
kiyafet uyumun cok güzel..

walla topik costu bugün.. ee tükiyede hava güzel. giyinip giyinip atiyorsunuz kendinizi sokaga..
öglende penceremden cektigim manzarayi sunayim size. sizinde iciniz kararsin :roflol:

Uploaded with ImageShack.us

aslıhancım bende söyleyecektim ama takma diye alınırsın dedim gerçekten de bir de takmadan dene

nisaann seni de pek beğendim ışık fazla ama fotoda zarif fiziğin her daim kendini gösterii maşallahhh

anammm yapma yaaa zaten kararmaya müsayit bir haldeyim hemen çöküntü yaşadım bile:1ninca:

nisan83 cok hos ve sade cok severim bu tarzi canim..

askitom yakinmiyizki acep :) ayni burdada hava yagmur yagmur sogut uffs kasvetli cok fena evden cikamadim bugun giyinmedim zaten ekledigim bolerolu kiyafette pazar günündendi annemlerin ordan

nişanımdan 1 gün sonra taze gelin olaraktan beeen seçilim ve aşkımla beraber gezdik walla oh

aslıcıım çok şeker olmuştun o gün canım aslında kemer uymuştu üstüne
pek belli olmuyor aslıcıım ama gömlek kaveli beyazlı olduu için kemer olur demiştim hatta ben aslıma ama sorun değil kuzum bir dahaki kombinede kemer takmazsın olur biter hayatım lülülülülülü

vallaha bır tayt bır tshort ama sızlerı gorunce ıstaha geldım bugunkı bendenızde boyle hanımlar benım heruf taytı gorunce tuylerı dıkelecek ama olsun hep onun ıstedıgımı olcak :umursamaz:http://

kuzum maşallah üstün çok hoş olmuş bugün kız sen kilomu verdin taş gibi olmuşsun maşallah ayrıca bu saç rengi çok güzel olmuş canım 10 numara 5 yıldız veriyorum :lepi::lepi::lepi::lepi:

aşkitom teşekkür ederim :kedi: manzara süper ama vallahi içim karardı mirmirmirmir
nisaann seni de pek beğendim ışık fazla ama fotoda zarif fiziğin her daim kendini gösterii maşallahhh
arzum fotoda sadece etrafı kestim tam karsım balkon oldugu için direk ışık vurmuşkaydirigubbakcemile3

teşekkürler cnm
ŞenizŞenizŞeniz

nisan inceciksin çok hoşsun maşallah x 41 :))

teşekkürler cnm sağol :kedi:

cennet kokulum bana alıntıyı kaldırttın da benden sonra bir sürü alıntı çıktı :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…