Bugün ne giydin? Çek görelim..

oyyy fizikk taşşş yahuuu sen bide annesin ölemniiiii maşallah subannallahh diyorummm o miniği varyaa miniğii yerim bennn yerrrr RABBıM nazarlardan korusunn maşallah berakkallah

Ben kaç tane etek, kaç tane elbise, kaç tane body aldım
orası bnm favori mağazamdır a.s
artık aynı kıyafetleri ekler dururuz :icecream:

selayhusum diyorum number one diyorummmmmmmmmmmmmmm
harikasınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz alkisalkisalkis alkisalkisalkis

barbim bebegim number one senin yüregin ... tsk ederim canim

melikeecesum sanada cok tskler canim tatli yorumun icin.

gamze_belinay canim resimler hep ayni jeans pantalonuna denk gelmis galiba yoksa banami öyle geldi?

barbim bebegim number one senin yüregin ... tsk ederim canim

melikeecesum sanada cok tskler canim tatli yorumun icin.

gamze_belinay canim resimler hep ayni jeans pantalonuna denk gelmis galiba yoksa banami öyle geldi?

evet tatlım hep aynı pantalona denk gelmiş sana öyle gelmemiş benim elime hep aynı patalon denk gelmiş kaydirigubbakcemile3

gamzem tskler canim yeni gördüm senin yorumunu evet ben bir anneyim :dance:
insallah isteyen herkeste olur

ilarzum cok sagol canim yaa. valla cocuk benden diye biliyorum

iregiz

kontess

secl

gnydn64

selayhus

süppersiniz çiçekler

kız selayhus o siyah elbise ne kaa süprsonik durmuş laa bayıldım

secl bebem şort yerine ben de etek taraftarıyım

selayhusummmmmmm gülen suratıma zaten asıktımm
sımdı sana(kayınvalıdemede) asık oldummmmmm
bayıldım askm

ilarzum makyaj ustam o siyah elbiseyi cok aradim ben :) mazisi var yani...
xzgim sana kaynanalik yapmamam japon baligim :) ikinci resimde biberon arka planda kalmis :))

gamze belinay üzerindeki trançkot galiba çok yakışmış canım
aşkito çok şık olmuşsun canım ama kemer sanki fazla olmuş çantayla fuların uyumu yetermiş
selayhus çok güzel olmuşsun tatlım üstündeki ceket çok tatlıymış, orası neresi kız ne güzel bi yermiş yeşilliklerin arasında evler, miniğini de allah nazarlardan korusun canım

teşekkürler tatlım, ben onu elbise niyetiinede giyiyorum bazen :)))

hanturks cnm tskler annemlerin evinin bahcesi hep yesildir buralar zaten..
benim siyah elbisenin ayni ama bende dore olan yerler beyaz müge anli reklaminda giymis ama benimkisi daha güzel

sağolun canım arkadaşlarım güzel yorumlarınız için şortu tercih etmemin sebebi hem çok koşturduğumuz için dikkat etmezdim oran buram gözükmesin dedim birde şortum çok rahat olduğu için onu tercih ettim ayakkabılarımıda beğenmenize çok sevendim opuyorumnanaktan isteyene kargolayabilirim dermişimmmmmmmmmmm :roflol: :teytey:

kizlar hafta sonu dügün vardi... hepinizin kararlarini alarak giyindigim siyah elbisem :) ve bütün ayrintilarim aksesuarlarim .. birde oglusum.
canım bu elbise çok hoşuma gitti alıntı yapsam yani modelini bende diktirsem kızarmısın eğer kızmassan elbisenin birazdaha ayrıntılı resmini eklermisina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…