Bugün ne giydin? Çek görelim..

canım bu elbise çok hoşuma gitti alıntı yapsam yani modelini bende diktirsem kızarmısın eğer kızmassan elbisenin birazdaha ayrıntılı resmini eklermisina.s.

hic problem degil canim diktirebilirsin , elbise su anda burda degil ama resmini ceker özelden atarim sana istersen.. birde üzerine ben $ali öyle SIKI$TIRDIm , hatta ebliseyi burda fikir almak icin cekmistim onlar duruyorsa onlari göndereyim.. ayni yerlerde giyinmiyecegimiz icin hic problem olmaz

hic problem degil canim diktirebilirsin , elbise su anda burda degil ama resmini ceker özelden atarim sana istersen.. birde üzerine ben $ali öyle SIKI$TIRDIm , hatta ebliseyi burda fikir almak icin cekmistim onlar duruyorsa onlari göndereyim.. ayni yerlerde giyinmiyecegimiz icin hic problem olmaz
valla çok sevinirim bir göndrsen bana bende zaten şalını oşeklilde kullana bilmek için beğendim bizim eşim tarafı abiye giydirmezde biraz kapanmış olur dekolteler.

way way way hangi birinize yorum yapsam ki şaşırdım gene...
selayım yawrum boleron süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
anne olduüğuna inanmaz kimse bu fizikle maaşallah taş gibisin...
gamzebalinay yawrım trençkotun çok güzel çok tatlı olmuşsun...

Tutiiimm sarı şekerim sağol tatlımmmm ama ben senin o mikeemmel fotolarını istiyorum o harika saçlarını görüp imrenim duygularımın kabarmasını hasetimden çatlamayı istiyorum datlum :)

şal ayrımı yoksa göğüs altındaki taşlı yerlere mi bağlı yani dikişlimi oraya
yok canim dikisli falan degil tamamiyle ayri bir §al ben bonu büstier askilarindan gecirip arka tarafa bagladim bir bütün gibi durdu, demokraside careler tükenmiyor ayni sorun bendede var :KK70:
way way way hangi birinize yorum yapsam ki şaşırdım gene...
selayım yawrum boleron süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
anne olduüğuna inanmaz kimse bu fizikle maaşallah taş gibisin...
gamzebalinay yawrım trençkotun çok güzel çok tatlı olmuşsun...
tutiiim sari sari arkadasim cok tesekkür ederim baldan tatli yorumuna

Iregizim can arkadasim sen cok güzel poz vermisin :))) fotografcisi bendim bu hatunun benide tebrik edin birazdaha foto cekseydim kolunu iyice indir etegini iyice kaldir diyecektim :KK70::KK70:
kiyafetlerin cok yakismis

selay düğünde giydiğin kıyafet çok şık düğünün en güzeli oldun sanırım çok şık olmuşsun göğüs kısmındaki tülde çok hoşuma gitti ay dicek bişey bulamıyorum güzelsin zaten

askitoma ilk yorum benden olsun

süpersin bebişim muhteşem olmuşsun

ya bayıldım üstündekine

çoooook güzel

aşkito hayrnım sana biliyomusun bunuuuu çünkü diğer ev kadınları gibi değilsin salmıyosun kendini herzaman bakımlı ve özenlisin

kızlaarrrrrrrrrrrrrr çok şıkısınız yaw
iregiz,gnydn64,gamzebelinay,aşkito,selayhus,tweety,b&m,kkontes,secl saymadıklarım warsa kusura bakmasınlar aklımda kalanlar bunlardı

saoll canımmm a.s.

gnydn64 üzerindeli çizgili badiyi Lcwden mi aldın?
geçen almaya niyetlenmiştim bende
çok cüsel, siyah beyazın asaleti işte opuyorumnanaktan

teşekkür ederimm canımm a.s.
evet lcw den almıştımm

selayhus çok tatlısınız kuzunla birliktee canımm
irengiz üzerindeki çok hoş sanada yakışmış canım

bugün ben okula giderken

X