Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlaarrrrrrrrrrrrrr çok şıkısınız yaw
iregiz,gnydn64,gamzebelinay,aşkito,selayhus,tweety,b&m,kkontes,secl saymadıklarım warsa kusura bakmasınlar aklımda kalanlar bunlardı

Son düzenleme:
askitom yavrum bebegim ne güzelsin yine .. kemer disinda herseyin 4x4 olmus :KK70:
kemer biraz fazla olmus gözümü yordu onuda takmazsan 8x4 (reklama girmez umarim )
öptüm seni cnm
tuti hangi topike gitsem orda görüyorum seni :)

kız selayhus kendime gprs taktırdım sen beni kolay bul diye ahahhahaha bip bippppp ışınlanıyım ben selayhus beni bulamazki hahahah

bizi sensiz birakma tutim :) ekle tabikide..

geyige cevirme burayi kih kih kih... git topikine :))

kızlar yarın hemşirelik günü bi otelde kutlamamız olacak akşam ferhat göçer konseri var bunları giysem nasıl olur sizce CADIARZU kusura bakmayın çamaşır odamda çekindm :)
[/COLOR]

tivitim o eteğin aynısından bendede var
hatta önceden eklemiştim buraya.. bak :eek:
çok yakışmış bebem :asigim:
ama seninki niye bu kadar kısa anlamadım
kısa modeli yoktu çünkü

Buda geçenlerde şarköy gezimden bir kesinti diyelim :)

1189.jpg

ed4faab6.png

Son düzenleme:
seçil nişandaki halin çok güzelmiş
özellikle akkabılarına bayıldım
keşke şort yerine etek tercih etseydin, daha kokoş dururdu akkabılar opuyorumnanaktan

kontes vatkalı vadin hoş opuyorumnanaktan

iregiz seninde terliklerin çook hoş opuyorumnanaktan

gnydn64 üzerindeli çizgili badiyi Lcwden mi aldın?
geçen almaya niyetlenmiştim bende
çok cüsel, siyah beyazın asaleti işte opuyorumnanaktan

tivitim o eteğin aynısından bendede var
hatta önceden eklemiştim buraya.. bak :eek:
çok yakışmış bebem :asigim:
ama seninki niye bu kadar kısa anlamadım
kısa modeli yoktu çünkü

aynısımı acep gız beimkinin önünde tek bi pilesi var arkada da kemer kısmının altında küçük iki pilesi var belli olmamış ama bide düşük bel aşağı çekiyim çekiyim yinede bukadar kaydirigubbakcemile3 bakırköyden aldım geçen haftalarda seninkide anlattığım gibi mi kaydirigubbakcemile3 pişti olduk desene kaydirigubbakcemile

aynısımı acep gız beimkinin önünde tek bi pilesi var arkada da kemer kısmının altında küçük iki pilesi var belli olmamış ama bide düşük bel aşağı çekiyim çekiyim yinede bukadar kaydirigubbakcemile3 bakırköyden aldım geçen haftalarda seninkide anlattığım gibi mi kaydirigubbakcemile3 pişti olduk desene kaydirigubbakcemile

benimkide aynı anlattığın modelde canım resimden belli olmamış tabe
bende bakırköyden aldım ama alalı çok oluyor kuşum :icecream:

twettymmmm wowwwwwwakannehir
ne kadanda mikemmesin sen yaaaaaaopuyorumnanaktan
tek kelimeyle sahanesin bayıldım yine sana bitanemmmmmm:lepi: :nazar:

simdi gördüm kuzusum yaptımmmmm sen iste yeterki göynümün ilk baharııııııııopuyorumnanaktan
sağol güzel sıfatlım opuyorumnanaktan
benimkide aynı anlattığın modelde canım resimden belli olmamış tabe
bende bakırköyden aldım ama alalı çok oluyor kuşum :icecream:

sadece boy farkı var demek pişti olduk kaydirigubbakcemile3 bunla birlikte 3-4 etek daha aldım aynı yerden yandık desene sempatiksalakcinni tarzımız benziyor demekki kuşumm Şeniz

X