Bugün ne giydin? Çek görelim..

işe gitmeden önce sizin içn çekildim.:1hug:.ayyy fena alışkanlık oldu bu..hergün resim koyasım geliyor..önceden çok özenemezdim ne giysem diye,ama kızlar için süslenim bide resim çekilim diyorum.hihoyyyt.üşüdüm ama bugün böylesenağlama

]"]http://
[/URL]

Neriman34 çok hoş giyim tarzın var canım kapalı bir bayan olarak.

nerimanımmm yine çok datlusun canımcımmm bir kaplaı olarak cokta sıksın ne giysen 1o numara yakışıyo valla çok güzelsin ayrıcada kuşummmopuyorumnanaktan

Neriman34 çok hoş giyim tarzın var canım kapalı bir bayan olarak.
derincim teşekkür ederim cnm..çok naziksina.s.
neriman34 cok şıksın canım bayanssulusmile üstündekinin arkası uzunmu kısamıbilmiyorumkismile

kelebek saol şekerimbuyrunnnnnnnnnarkası tam sırtımın bitiminde cnm,arkasında hoş bi kemeri var,ben bunu uzun gömlekle giyiyorum,sabah resim çekilcem diye gömleği giymeden badiyle çekildim.ama kapalı bayansan uzun gömlekle de çok şık duruyor:1hug:

Neriman34 kapaliysan uzun gömlekle güzel olur diyecektim ama sen zaten uzun gömlekle giyinmisin cnm. üst kisim cok degisik biseymis sanada cok yakismis.esarbin disinda yine begendim ama sen sanirim bu tip cok renkli esarplari ve siyah boneyi seviyorsun. bej tonlarinda hafif acik kahve bir bone ve kahve-beyaz bir esarpla cok daha SIk duracagini düsünüyorum

heyyt ben geldimm böleyim bugünde kotceyizimi yeni aldım :kedi:altındada siyah konverslerim vardı

Son düzenleme:
neriman yine çok beğendimmm senii
twitoş kotun çok yakışmış şekerr
buda ben

Son düzenleme:

kotun güzelmis tivitim güle güle giyin üstünde eskisin
yeni aldığım eteklerimi merak etmiştin ya selayım aldıklarımı pembe dolap topiğine koydum bakarsın :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…