Bugün ne giydin? Çek görelim..

sdc11195t.jpg

Son düzenleme:
heyyt ben geldimm böleyim bugünde kotceyizimi yeni aldım :kedi:altındada siyah konverslerim vardı

twettymmm çok seksü olmuşun keleeeyerimseniben cok datlusun yineee fıstıgımmm kotunda cok hoşmuş ve çok yakışmış canımın içiopuyorumnanaktan :nazar:

Son düzenleme:
canım çok şekersiniz yaa..morda çok yakışmış sana..o bücürüğün yanaklarından öp benim yerime:1hug:

gnydnn oyy çok tatlısınız maşallah yaa söyleyecek lak bulamıyorum iki güzel surat birarada :nazar:

gnydıncımmm mor ve beyaz çok yakışmış sana kuzusum bıcırıgınıda koccaman öptüm canımcımmmopuyorumnanaktan :nazar:

teşekkürler canlarımm a.s.

Bende bugün böyleydim bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
çok şık olmuşsun..fiziğe diycek yok zaten:nazar:

Teşekkür ederim canım ama kilo vermem lazım :)

canım çok haklısın bende siyah bone takıntısı var,siyahtan başka renk takamıyorum:umursamaz:zaten ctesi onun üstüne eşarp almayı düşnüyodum kaydirigubbakcemile3bide yeni eşrabımla çekilirima.s.

yeni aldığım eteklerimi merak etmiştin ya selayım aldıklarımı pembe dolap topiğine koydum bakarsın :kedi:
teşekkür ederim kızlarrr :kedi:
rabarba çok cool olmuşsun canım sadece babetlerini uyumlu bulmadım genel anlamda çok hoşsun
gnydnn oyy çok tatlısınız maşallah yaa söyleyecek lak bulamıyorum iki güzel surat birarada :nazar:

Sağol hayatım babetleri çantama uydurmaya çalışmıştım çok uymadıklarını bende farkettim ama giymek istedim bugün o kokoş babetleri kaydirigubbakcemile3

rabarbacımmm ne kadar güzel olmuşsun ya bayıldım vallaaa babetlerin uymamış ama onlarda güzel degişikmiş canımcım ama hakaten kıyafetler 10 numara olmuş yaneeeopuyorumnanaktan :nazar:

Sağol canım benim ..

:asigim:melikemmm Şeniz
aşkitomm kız ne mannak bişi olmuşsun sen öylee Şeniz

Son düzenleme:
rabarba ve neriman çok şıksın kızlar twety kotunuda güle güle kullan opuyorumnanaktan
yalnız nerimancım senin şu renkli eşarplar olmuyor yaa :eek:lmaz: hani şu louıs vuttion logolu kahve krem eşarplar varya bu elbiseye tam olurmuş :hulya:
günaydın sende çok güzel olmuşsun bebişte çok tatlı maşallah :nazar:

askito elbisen çok yakışmış tatlım o pozlar da ne kadaaan mikemmeeeel opuyorumnanaktan

rabarba ve neriman çok şıksın kızlar twety kotunuda güle güle kullan opuyorumnanaktan
yalnız nerimancım senin şu renkli eşarplar olmuyor yaa :eek:lmaz: hani şu louıs vuttion logolu kahve krem eşarplar varya bu elbiseye tam olurmuş :hulya:

içimi okudun cnm h.sonu onlardan almayı düşünüyodum:1hug:

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımm. a.s.

X