Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugunkı ben
saclarımı koyu renk yaptım yenı halınıde gorun bakalım

ruja gelıncede 3 senede bır surerım kırmızı sızlerlede paylasmak ıstedım :)

[http://

ayyyy canım yine çok şeker olmuşsun yaa bu renklere bayılırımmm bendee rujunda cok datlu yakışmış benimde var aynı o renkten

canımmm kotun cok yakışmış sana ve beyazlarda çok uyumlu olmuş ayakkkabınla çok hoşsun canımcımmm
bu elbisemide arkadaşımın düğününde giymeyi düşünüyorum.resimleri büyültmeyi başaramadım

canımmm mavi renk ve deseni çok hoşmuş çokta yakışmış sana canımcımmm

kızlar saç rengimi değiştimm nasıl olmuşş

valla canımmm kesimi ve rengi sana çok yakışmış güle güle kullan bitanem
kızlar bende bugün böyleydim umarım beğenirsiniz
hihoyyyt
[/URL]

nerimancım yine cok datlusun canımcımmm

bugün değişiklik yapıp sadece mont-ayakkabı-çanta kombinimi koyuyorum,alışverişe giderken..

xzgicim yine çok hoş olmuşsun canımcımmm

demoşummm yaa sen nekadar güzelsin yaa bayılıyorum sana kuzusum ikiside cok yakışmış çok begendim her halin süper madem dogum gününmüş demekki bogayız benimde 3 mayıs o halde 1 1 1 1 1 numara sende 10 numarasınnnn zaten kuzusummmmopuyorumnanaktan

xzgicim çok güzel olmuşsun canım çantana da bayıldım, bu arada bacağın iyice düzelmiş heralde çok iyi görünüyorsun
demothy elbisen çok güzelmiş, desenini çok beğendim bence bunu giymelisin

melikecimm çok teşekkürler tatlım
hanturks teşekkür ederim canım,evet dizim çok daha iyi kırabiliyorum ama düz tutamıyorumm:)))

demoty maşallah hoş kızsın canım...bende ilk elbiseni beğendim ama 2.de güzelmiş...ilk elbise+aksesuar+topuz saç modeli....

kıslar bugün çok sevdiğimiz aile dostlarımız misafirliğe geldi..onları beklerkenki halim..biraz parlak çıktı resim ama genede belli olyo gibi..sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

[/URL]

nerimancım yine cok datlusun canımcımmm

meleki şekerim o senin tatlılığınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bende sana maşallah diyorum cnm:1hug::1hug:

Kendime hiç çeki düzen vermemişim badim katlanmış bağcıklarımı düzeltmemişim ama yinede ekleyim dedim:))

nerimancım kombinin güzel olmuş
ama kolyeyi takmasan ve siyah bone yerine başka bir renk taksan daha güzel olurmuş

xzgim çanta bot uyumu harika, kabanda güzel aferim sana minik kelebeğimm opuyorumnanaktan

demoticim bencede 1. kombin çok daha güzel, bende dogumgünümü salı gününe denk geldiği için, dün kutladım erken erken opuyorumnanaktan
bende elbise giydim resim ayarlarsam eklicem burayada, sanada fikir olur belki kaydirigubbakcemile5

düş badini ve akkabılarını beğenmedim, ama kotun çok güzel
yanlız sen kilomu aldın CADIARZU

neriman hep rengarenk cıvıl cıvıl giyiniyorsun, çok tatlısın..

vayy cennetkokulum gelmişte resim eklemiş, güzelsin güzel yerimseniben

nilüfer sendemi kestirdin saçlarını..
saçlarının rengide modelide muhteşem olmuş canım :asigim:
bu akımın öncüsü ben olabilirim, buna artık kanaat getirdim :sm_cool: :hooray:
ben kestirdikten sonra artisler sanatçılar çevremdekiler birçok kişisaç kestirdi :sm_cool:

Son düzenleme:
kıslar bugün çok sevdiğimiz aile dostlarımız misafirliğe geldi..onları beklerkenki halim..biraz parlak çıktı resim ama genede belli olyo gibi..sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

[/URL]

nerimancım yineee sıkır sıkır renkleri tercih etmişsin tam bahara yakışır tabi encokta sana yakışanları bitanemmm çok şeker olmuşun yine datluşummmopuyorumnanaktan

Kendime hiç çeki düzen vermemişim badim katlanmış bağcıklarımı düzeltmemişim ama yinede ekleyim dedim:))

düşşşşşşş cok spor uyumlu ve cok datlu olmuşsun canımcımmmopuyorumnanaktan

neriman 34 masallah yine cok canli renkler giyinmisin ...esarbinin renkleri biraz fazla karisik sade renkler kullansaydin bu kiyafetle cok daha uyumlu olurmus canim..
demoty canim kesinlikle 1. kiyafet sana elbise cok yakisiyor ...
xzgiiimm sana bayildim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…