Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayhus ben sana siyah demiştimmm baksana ne kadannn güzel olmuşşşboshayallersmile önceki kıyaft çok zevksizdı bebeimm ya bu elbisenin modeli harikulade bebeim dehşet yakışmışşş

bu elbisenin minisinide düşündümde nefisss olurr yaa benimde arkadaşın düğünü varr kısası tam benlikaklinialirimsmile hangi mağazadan aldn selayım türkiyede olan bi markamı acepolumunekankayizsmile

selayhusum topiğin reytingini yükselttin:))
emdev abiyeci olmuşsun:) geçen bir bölümünü izledim aykut testinden ünlü ressam albert einstein mat prof. pascal nouma dan bahsedıyordu koptum:)

sagolun canlarim hindi modundayim kubarmis kabarmis halde :)) mutlu oldum bu kadar begenilmesine :)

gnydn cım sende çok zevklisin canım takımların çok ama çok yakışmışş Şeniz

kizlar elbise bu ben orta resimdeki gibi $ali takacagim üzerine ama elbiseyi görün diye diger türlüde cektim koydum.. bunda karar kildim dünkünü gören gördü zaten 100 milyon fazla verdim ama degdi sanirim

]

cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm iyiki bunu almışsınnnnnnnnnn süper durmuş yaff gride güzeldide inan bu acaippppp hoş olmuş çok ama çok begendimmmmmm göz kamaştırcaksınaklinialirimsmile

Son düzenleme:
selayhus elbisen cok yakismis güle güle kullan, digerinden cok cok daha güzel ohaoldumsmile arkadasinla gidip degistirmen eyi olmus opuyorumnanaktan

Kızlar merhabalar.ben uzun zamandan beri takipçinizim.büyük bi zevkle bakıyorum fotolarınıza.maşallah hepiniz çok zevklisiniz.
selayhuscum elbisen çok güzel.ben seni melisa sözen e benzettim.gerçi yüzün kapalı ama görebildiğim kadarıyla:)bunu söylemek istedim.
hepiniz çok şıksınız valla:))))

selayhuscummm bu arada kardesinin dügünüde hayırlı ugurlu olsun canımcım mutluluklar dilerimopuyorumnanaktan

selayhusssssummm harika olmuşsun canım bayıldımmmm vallaaaaaolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan
tskler cnm
selayhus bu ne güzellik ben ilk baştakini çok beğendim.ohaoldumsmile
ne demişler beyaz giyme köz olur siyah giy göz olur aklinialirimsmile
hasetlik ve imrenim duygularımla çalkalandım kaydirigubbakcemile2
amanin amanin emdevde begenmis :dance: tskler
Çok yakışmış, elbise süper ve üstünde çok asil durmuş.
sagol cnm
Simdi olmus istee sali takmasan cok daha iyi olurdu tabi ama sartlar onu gerektiriyosa sempatiksalakcinni cok iyi secim opuyorumnanaktan
evet canim öyle cok daha süper olurdusenağlama
bu elbisenin minisinide düşündümde nefisss olurr yaa benimde arkadaşın düğünü varr kısası tam benlikaklinialirimsmile hangi mağazadan aldn selayım türkiyede olan bi markamı acepolumunekankayizsmile
cnm butik dayi bilmem tr de varmi .. olmadi dügünden sonra keseriz altini sen giyersin sırnaşık şey
selayhus çok hoş olmuşsun canım
kardeşinede mutluluklar ayrıca
sgl canim insallah mutlu olurlar
elbisen süper ohaoldumsmile sana çok yakışmış
tskler a.s.
cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm iyiki bunu almışsınnnnnnnnnn süper durmuş yaff gride güzeldide inan bu acaippppp hoş olmuş çok ama çok begendimmmmmm göz kamaştırcaksınaklinialirimsmile
umarim sizde bulmusunuzdur canim kardesine
selayhus elbisen cok yakismis güle güle kullan, digerinden cok cok daha güzel ohaoldumsmile arkadasinla gidip degistirmen eyi olmus opuyorumnanaktan
arkadasim geldigin icin yanimda mersilülülülülülü
sagol canim ya ben o kadini cok begenirim burnum biraz kücük olsaydi belki bende benzetirdim kendimi :1hug:
selayhus iste bu canim :lepi:
bende öyle diyorum canim :lepi: icime cok sindi
selayım işte budur :lepi:
dogru bir karar oldu barbisim

ayrica tutim ve xzgime bana verdikleri manevi elbise desteginden dolayida tskler .. bisey bulamasaydim onlar göndereceklerdi ... tutinin 2 elbiseyi birbirine dikip boy uzatirdik sanirsam arka ve ön dekolteleri icinde §al düsünmüstük :roflol::roflol:

Diğer elbisenize göre çok daha beğendim bende. Siyah ayrı bir güzel duruyor.
Hayırlı olsun şimdiden kardeşinize.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…