Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugunkı ben
saclarımı koyu renk yaptım yenı halınıde gorun bakalım

ruja gelıncede 3 senede bır surerım kırmızı sızlerlede paylasmak ıstedım :)

[http://

kızlar hepiniz çok şıksınız.Her gün bu topiğe girip güzel cicilerinize bakıyorum :) :) :) Bugün dolabımdan yaklaşık 6 yıl önce aldığım ve doğru düzgün giymediğim vermeyede kıyamadığım kotumu buldum :) :) :)
sizce kotum nasıl?

Eklentiler

• $kot.jpg
    $kot.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 46
bu elbisemide arkadaşımın düğününde giymeyi düşünüyorum.resimleri büyültmeyi başaramadım :KK43:

Eklentiler

• $DSC01187.jpg
    $DSC01187.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 45
Selayhus siyah elbisenn daha bi güzel olmuş üstünee çok yakışmışş :lepi:

Nilüferinn tam istediğim saç renginden çok cici olmuşsunn :kedi:

Cennetkokulum saçların git gide koyulaşıyorr aama bence sarı saçlı halinden daha genç ve güzel görünüyorsunn :kedi: rujunda pek gözell zemuszemus

cennetkokulum saçların güzel olmuş sende çok fit görünüyorsun fıstık anne

nilüfer saç rengin çok hoş olmuş yakışmış

@cennet kokulum ben de cok begendım bugun senı ozellıkle sac rengını

@selayhus her ıkı elbıseyı de goren bırı olarak sıyah asırı yakısmıs grı de hıc olmamıs dıyorum o yuzden mukemmel bır secım olmus Allah mutlu etsın kardesını de

@nnılufern canım ben pek begenmedım sac rengını bence acık olmus bı de yaz gelıyor daha da acılacak bu renk sankı senın yuzune daha koyu tonlar daha cok yakısacakmıs gıbı ama tabıı kı de senın kararın ben genelde acık renk pek sevmıyorum ondan da olabılır?

@gnydn canım ceketını begendım ben sadece cok guzelmıs:)

Son düzenleyen: Moderatör:
bu elbisemide arkadaşımın düğününde giymeyi düşünüyorum.resimleri büyültmeyi başaramadım :KK43:

rengi güzel ama model belli değl canım yaaeyvahedigeldismile
nilüfer saçların rengi çok güzel olmuş tam yaz rengi bu yıl bu renkler aklinialirimsmile
cennetim sana şarap kızılı çok yakışıyor yaa çok sexy duruyosun sempatiksalakcinni buda güzel olmuş o diğer rengin favorim benimmmmmm :teytey:

bugün değişiklik yapıp sadece mont-ayakkabı-çanta kombinimi koyuyorum,alışverişe giderken..
5588.jpg

5597.jpg

xzgi japon sytle mankenleri gibisin tatlım bayıldımm opuyorumnanaktan , twetty elbisen o kadan yakışmış ki hep elbise giy çok cici olmuşsun tatlım ya Şeniz ,selayhus bende siyah olan elbiseyi fiziğie çok yakıştırdım canım boshayallersmile ,nilüfernn saç kesimin ve renk inan muhteşem olmuş ;çok yakışmış şirin yüzüne olumunekankayizsmile

xzgi japon sytle mankenleri gibisin tatlım bayıldımm opuyorumnanaktan , twetty elbisen o kadan yakışmış ki hep elbise giy çok cici olmuşsun tatlım ya Şeniz ,selayhus bende siyah olan elbiseyi fiziğie çok yakıştırdım canım boshayallersmile ,nilüfernn saç kesimin ve renk inan muhteşem olmuş ;çok yakışmış şirin yüzüne olumunekankayizsmile

demetcimm neden öyle dedin çok merak ettim şimdii:))
arkadaslarım falanda beni asyalı kızlara cok benzetıyorlar hatta japon cızgı fılm karakteri diyen bile var,sen öyle bir yorum yapınca cok sasırdım hayatım:)))

yesa teşekkürler canımm

neriman, içim açıldı valla baharçiçeği gibi

ezgi çok hoş görünüyorsun.

kızlar ikinizinde saçları çok güsel olmuş bayıldımmmm
neriman pembiş pembiş ne tatlı olmuşsun
ezgimmm çok hoş olmuşsun kombinin süperr fizikine gurban olam seninnn Şeniz
demoş sağol bebeimmm harika olan sensinŞeniz

demetcimm neden öyle dedin çok merak ettim şimdii:))
arkadaslarım falanda beni asyalı kızlara cok benzetıyorlar hatta japon cızgı fılm karakteri diyen bile var,sen öyle bir yorum yapınca cok sasırdım hayatım:)))

Giyim tarzından dolayı dedim canım , üstündeki japon tarzı çizmeler japon tarzı mankenleri hatırlattın saçlarda benzio yerimseniben tutturmuşum demek bak yüzünü görmeden alkisalkisalkis

X