Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayhus canım kıyafetin salonda daha çok gösterir kendini
bende senin gibiyim çok açık giyinmiyorum
benimde zor oluyor düğünlerde kıyafet bulmam
yinede tekrar elbise bakacaksan
naçizane benim tavsiyem elbise ceket tarzı takımlarada bak canım
beğenirsen örnek olur 2 kıyafet ekliyorum senin için

gnydn canım her iki elbisende çok sıkmış ve çok yakışmış canımcım ilk elbisene bayıldım bide çok uyumlu renkleri tercih etmende süper olmuşsun yaneee:nazar:

Son düzenleme:
selam kızlar,uzun süredir topiği takip ediyorum,bugün bende koymaya karar verdim.
umarım beğenirsiniz,bugün uyuyakaldığım için,apar topar giyindim,böyle oldubuyrunnnnnnnnn
buarada hepiniz çok güzelsiniz kızlara.s.

dmlcimmm sensde cok cici olmuşsun canımcımmm:nazar:

selayhusumm yine çok güzelsin canım ayakkabılarını tam cozemedım ama topuklumu?
kızım sen ne enerjıksın boyle kac saat uyudun da kalktın erkenden gıyındın hazırlandım
ben saat bırde gozlerımı zor actımm:))

tivitim çook datlusunn

selayım bende elbiseni beğenemedim çok, rengini sefmedim fisfisfis
başka renk mi denesen acaba mirmirmirmir

gnydn
ilk resimde ne kadar tatlı şık olmuşsun öyleopuyorumnanaktan
son resimdeki ceketini ve ceketin inci kolyeyle uyumunu beğendimbayanssulusmile

gnydn canım her iki elbisende çok sıkmış ve çok yakışşım canımcım ilk elbisene bayıldım bide çok uyumlu renkleri tercih etmende süper olmuşsun yaneee:nazar:

teşekkür ederim kızlar
o sizin güzel bakan gözleriniz

niconcan ince detayi görmüsün canim baska yerde cekemedim yataga ciktim bende :)
xzgi güzelim biz senin gibi aksama kadar uyumuyoruz 8.30 da ayaktaydik saolsun oglum gakkkk dedi :KK70: gakktim :p
melikeecesu tskler canim yorumun icin
barbim zaten elbiseden vazgectim gittim siyah olani aldim geldim birazdan resimleri koyacagim buraya.

kizlar elbise bu ben orta resimdeki gibi $ali takacagim üzerine ama elbiseyi görün diye diger türlüde cektim koydum.. bunda karar kildim dünkünü gören gördü zaten 100 milyon fazla verdim ama degdi sanirim

]

Son düzenleme:
Selayhus canim dünkü elbiseden cok daha güzel bu elbise... cok begendim; sana da cok yakismis...
Sal bile bu elbisede cok hos görünüyor; harika görünüyorsun maasallah:nazar:

kesinlikle gri elbiseden çok daha ağır ve şık sana ve fiziğinide çok yakışmış ,taşan göze batan hiç birşey yok ben çok beğendim ....Kardeşinin düğünü içindi sanırım onada mutluluklar diliyorum....

selayhusum ben diğer elbisenide begenmiştim
hatta onun rengini çok çok daha begenmiştim
bu da cok guzel canımm
gonul ısterdı kı salı hıc takma ama sallı halıde guzel:))

Selayhus çok daha şık ve asil duruyo bu elbise ...
Değmiş canım çok daha iyi bir tercih yapmışsın...

Son düzenleme:
Selayhus canim dünkü elbiseden cok daha güzel bu elbise... cok begendim; sana da cok yakismis...
Sal bile bu elbisede cok hos görünüyor; harika görünüyorsun maasallah:nazar:

kesinlikle gri elbiseden çok daha ağır ve şık sana ve fiziğinide çok yakışmış ,taşan göze batan hiç birşey yok ben çok beğendim ....Kardeşinin düğünü içindi sanırım onada mutluluklar diliyorum....

selayhusum ben diğer elbisenide begenmiştim
hatta onun rengini çok çok daha begenmiştim
bu da cok guzel canımm
gonul ısterdı kı salı hıc takma ama sallı halıde guzel:))

selayhus bu elbise gri den daha güzel...

Selayhus çok daha şık ve asil duruyo bu elbise ...
Değmiş canım çok daha iyi bir tercih yapmışsın...

kizlar fikirlerinizden dolayi cok tesekkür ederim elbisenin tek kusuru siyah olmasi ama zaten ben siyah rengi coook severim dügün icin baska renk istemistim kismet böyleymis hic pisman degilim bunu alip geldigim icin :dance: xzgim yavrum gönül neler istiyor :))

ahana olay budur selayhusum bu elbise griden daha güzel sen ağır olmalısın zaten düğünde elbise acaip yakışmış fiziğini ortaya çıkarmış wonderfull olmuşşşş...siyahın asilliği işte...

kizlar fikirlerinizden dolayi cok tesekkür ederim elbisenin tek kusuru siyah olmasi ama zaten ben siyah rengi coook severim dügün icin baska renk istemistim kismet böyleymis hic pisman degilim bunu alip geldigim icin :dance:
Güle güle giy canım kardeşinede mutluluklarrr... :1hug:

selayhus bu ne güzellik :nazar: ben ilk baştakini çok beğendim.ohaoldumsmile
ne demişler beyaz giyme köz olur siyah giy göz olur aklinialirimsmile
hasetlik ve imrenim duygularımla çalkalandım kaydirigubbakcemile2

Selayhus çok yakışmış, elbise süper ve üstünde çok asil durmuş.

Son düzenleme:
Simdi olmus istee sali takmasan cok daha iyi olurdu tabi ama sartlar onu gerektiriyosa sempatiksalakcinni cok iyi secim opuyorumnanaktan

X