Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu da benden olsun kızlar, haşadım çıkmış vaziyette eskişehirden geldim ama sizin için resim çektim yine de opuyorumnanaktan

barbicim tek kelime süper!
hanturks canim tskler kilo vermedim 49dayim kaccc zamandan beri.. sende cok tatli olmusun ama ya kemer yada kolye ikisinden birisi tirmaladi gözümü hangisi olduguna karar veremedim sanirsam kolye :)
matarani renk uyumun cok güzel olmus o nebicim poz kiz :))

2 gün öncede mor giyinmistim ayni kiyafet degiller o gömlekti .. ben bu rengi cok seviyorum ..
bugun acele ile giyindim elestirilere acigim.. :)

nisan üstündekiler çok yakışmış çok beğendim bayanssulusmile
barbi sadece bluzunün rengini beğenmedim ama saçlarına ve senin ten rengine yakışmış canım seni kotla görünce bi tuhaf oldum alışmışız ya etekle görmeye zemuszemus
hanturk çok şık olmuşsun canım senide beğendim
selayhus miniminnacık boleron mavinin üstüne çok yakışmış canım sen 49 kiolomusun kız az kilo al çk mu koşturuyor bebiş seni aklinialirimsmile
matarani üstündekileri tam anlayamadım biraz uzak ve bulanık görünüyor bilmiyorumkismile
bende bakırköyde deli gibi dolaştım bugün 3 tane etek aldım yazlık bayıldım hepiciğine yaa öyle bir rahatladım ki bir alışveriş koliğin itirafları bunlar:jeyyar:
buarada buluşma mı var kızlarrguclubacismile

twetty canim minimi aldin giyin süslen görelim :)) ? evet canim biraz fazla kosturuyorum sanirsam

selayhusum bende mora aşığım:)
sana da çok yakışıyor ama boleronun önünü açsan daha güzel olur
yoksam enişte onada mı izin vermiyor?

xzgim bilmiyorum izin verirmi vermezmi böyle ilk defa giyindim bu boleroyla ama acinda biraz daginik duruyor gibime geldi o yüzden kapamistim biraz potluk olustu böyle oluncada icimdeki biraz bol geldi ...

sadece kolluk gibi olan bolerolarda var selayhusum
eniştelerin izin vermediği bluzlara,elbiselere ilaç gbi geliyor hemde sadece kolluk takarmıs gbi olunca onunu kapa yok acık dursun potluk olsun vs gbi sorunlar olmuyor:)

selayhuscum dizüstü 3 eteğin üçüde bugün giyip çekebilirsem koyarım canım senin için şuan bugün giydiklerimi koymaya çalışıyorum ama olmuyor ya :gitme:

............................................
sitede sorun var sanırım 2 kes koymuşum :)

kazagin hosuma gitti twettyciiim.. etegin altina ne giyindin cizmemi??ß etek rengiylede kazak uyumlu

ekledim cennetkokulum a.s. kafam biraz dağılsın diye kızlarla kahve içmeye gittim :içelim: taytım siyah gibi çıkmış ama kahverengi

kemerimde annemin genç kızlığından kalmaaa :hulya:

bende dün böyleydim şekerler

bunlari cok begendim.... tam benim tarzim aslinda... bi aldigim o kötü kilolari vereyim ben de buraya resim eklerim a.s.

selayhuscum sağol canım ben kolyelere çok meraklıyım ya o olmayınca eksik görünüyor gözüme, sen pek takı sevmiyosun galiba senin resimlerine bakınca benim de gözüm bi takı arıyor boshayallersmile mor badin yakışmış bu arada üstündeki boleroyu bence da açık kullanmalısın

hanturk çok şık olmuşsun canım senide beğendim

sağol hayatım ben de seni çok beğendim, eteğin çok yakışmış

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…