Bugün ne giydin? Çek görelim..

kazagin hosuma gitti twettyciiim.. etegin altina ne giyindin cizmemi??ß etek rengiylede kazak uyumlu
evet hayatım çizme giydim bugün fena yağmur vardı burda
selayhuscum sağol canım ben kolyelere çok meraklıyım ya o olmayınca eksik görünüyor gözüme, sen pek takı sevmiyosun galiba senin resimlerine bakınca benim de gözüm bi takı arıyor boshayallersmile mor badin yakışmış bu arada üstündeki boleroyu bence da açık kullanmalısın

sağol hayatım ben de seni çok beğendim, eteğin çok yakışmış

teşekkürler hanturkcümopuyorumnanaktan

2869.jpg

resim görmek istiyoruz resim resimmmmmm diyenler için ekledim yazdan kalma ama resim sonuçta...
her zaman hanım hanımcık giyinmiyorum maalesef arada fırlama takılıyorum...
iyi seyirler... hahahahah

bunu cok begendim.. hatta ayni pantolon bende de varrrrrr :) a.s.

Barbi özellikle saçların süper olmuş canım bayıldım opuyorumnanaktan ,hantürks pantolonun çok yakışmış canım mavi ve kahveyi çok yakıştırırım zaten Şeniz ve matarini renk uyumun pozun çok dinamik geldin bana delikafadulden​

Bu da uyuşuk Demetten bir kare sempatiksalakcinni​

mav.jpg

Barbi özellikle saçların süper olmuş canım bayıldım opuyorumnanaktan ,hantürks pantolonun çok yakışmış canım mavi ve kahveyi çok yakıştırırım zaten Şeniz ve matarini renk uyumun pozun çok dinamik geldin bana delikafadulden​

teşekkürler canım, sen de güzel olmuşsun elbisenin modeli değişikmiş, mavinin tonu da çok hoş

teşekkürler canım, sen de güzel olmuşsun elbisenin modeli değişikmiş, mavinin tonu da çok hoş

Sağolun kızlar , tiğğbiti öperimmm Şeniz bugün mavi mavii masmavi şarkısını armaan ettiler bana :roflol:

lizbeht80 eskilerden 2 resmimi çıkarmışsın ben bile ne zaman giydiğimi hatırlamıyorum,çok teşekkürler güzel yorumların için:)
tivimm siyah beyaz asiliğim benim opuyorumnanaktan
demetcim herşeyinle güzelsin :nazar:

uff ya yanlis sehirde yasiyorum herhalde.. burda böyle giyinsem rahat rahat carsiya bile inemem :umursamaz: almanyadan gel rize'ye.. kiyafetlerim dolaplarda cürüyor :KK43: zaten coguna artik sigmiyorum bile, ama burda sigsam da biseye yaramaz kaydirigubbakcemile3 istanbul veya izmir'e tasinsak keske..

tadini cikartin valla.. ben de en cok demothy ve tugibu'nun kiyafetlerini kendilerine cok yakistirdim..

lizbeht80 eskilerden 2 resmimi çıkarmışsın ben bile ne zaman giydiğimi hatırlamıyorum,çok teşekkürler güzel yorumların için:)
tivimm siyah beyaz asiliğim benim opuyorumnanaktan
demetcim herşeyinle güzelsin :nazar:

evet cnm ya, cok yakismis.. tesekküre gerek yok, zevklisin kiyafet konusunda :kedi:

X