Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbim tsk ederim bitanem
askitom canim bunlar 37 numara... dün ama ayak parmaklarimin yan tarafina dogru SIKTI geri götürmeyi düsünüyorum bu sekilde giyinemiyecegim 38 i bana kesin büyük gelecektir .. deichmann dan almistim canim.
nedense genelde böyle oluyor ayakkabilar 38 büyük 37 kücük oluyor bazi yerlerde 37,5 satiliyor tam bana göre :)

amanin askitom ne kadar tatlisiniz oglusunla sen öyle masallah masallah .. senin su avatar resmini yani seni orda iclal aydina benzetiyorum niyeyse :)

Son düzenleme:
selayim sen onu degistir o zaman 38 le. bana yolla emi :)))

tsk ederim cnm.. genelde iclal aydina benzetiliyorum zaten :)

kolyemi çekilişten Karabiber yolladı
bende hemen değerlendiriverdimm

taşşşşş barbiee sen nerenden vercen kız kılonuu valla geberıtırm alamıyorum dıyorum tas gıbıb hartunsun nerenı vercenn

yıne cok guzelsın canomm bulusmada ne gıyınıverıceksın sekerım :teytey:delikafaduldendelikafadulden

yaa ben taş değilim yaa, yaramı deşme gııı
fazlalarım var
şincik soyunur, cıbıldak resim eklerim heeee sempatiksalakcinni

barbimm harikasın yine kotunu çok beğendim,nerden aldıysan gidelim beraber banada alalım:)
aşkitom sen iclal aydından daha güzelsin :ecrin_bebek:
nisancım sende cok hos gorunuyorsun tacın cok cıcıymıs ya

xzgimm bershkadan almıştım, ama kalmışmıdırki kışın aldıydım ?? bilmiyorumkismile
sana yollim dicem ama çuval gibi olur sana heralde kaydirigubbakcemile3
tşk ederim bebişim

xzgimm bershkadan almıştım, ama kalmışmıdırki kışın aldıydım ?? bilmiyorumkismile
sana yollim dicem ama çuval gibi olur sana heralde kaydirigubbakcemile3
tşk ederim bebişim

haha yok be canım,bacaklarım öyle zayıf degil etli:)
mayıs ayı bir gelsin de taksime gidicez ya,pasajlarada bakarız benim bildiğim bir yer var çok güzel kotlar var orda,bershkayada bakarız,mangonunda altını ustune getırırız,ee mayısa kadar delı gbı gezıcek kıvama gelirim herhalde:)

barbimm harikasın yine kotunu çok beğendim,nerden aldıysan gidelim beraber banada alalım:)
aşkitom sen iclal aydından daha güzelsin :ecrin_bebek:
nisancım sende cok hos gorunuyorsun tacın cok cıcıymıs ya

ayy simaririm bakkkkkkkkkkkbayanssulusmilebayanssulusmilezemuszemus

haha yok be canım,bacaklarım öyle zayıf degil etli:)
mayıs ayı bir gelsin de taksime gidicez ya,pasajlarada bakarız benim bildiğim bir yer var çok güzel kotlar var orda,bershkayada bakarız,mangonunda altını ustune getırırız,ee mayısa kadar delı gbı gezıcek kıvama gelirim herhalde:)

anammm beni frenlicek birini ararken , beni gaza getiricek bi yoldaş buldum eyvahedigeldismile
alışverişe olan zaafımı nasılll atlatcam be yaaaaaaaaaaa eyvahedigeldismile

ayy simaririm bakkkkkkkkkkkbayanssulusmilebayanssulusmilezemuszemus

orası kesin sempatiksalakcinni

cennetkokulum çok tatlı olmuşsun ya tişört de pantolon da çok şeker
barbi canım turuncu saçınla çok uyumlu olmuş yine çok güzelsin :nazar:

selayhus ayakkabıların çok şıkmış, ya sen kilo mu veriyosun gittikçe daha inceliyosun sanki bilmiyorumkismile

X