Bugün ne giydin? Çek görelim..

ozaman bravo vallah bende insallah şu 14 kiloyu veririm 60 olsam yeter diyodum ama 58 mi olsam 50leri görsemmi acep:26:
verirsin canı istersen ama kendine yasak getir örneğin şekerli bir dilim kek diyelim sadece bir dilim yemen gerekiyo ogün şekerli başka hiç bi şey yemezsen çayınıda şekersiz içiceksin bak nasıl vericeksin ozaman...

$nti 057.jpg kızlar bebek olunca artık makyaj yapmaya fırsat olmuyor bende kendimi bakımlı bulmuyorum geçen pazar çekildi yürüyüşe çıkmıştık:97:

verirsin canı istersen ama kendine yasak getir örneğin şekerli bir dilim kek diyelim sadece bir dilim yemen gerekiyo ogün şekerli başka hiç bi şey yemezsen çayınıda şekersiz içiceksin bak nasıl vericeksin ozaman...

insallah veririm 1 haftadır daha 800 gram vermişim 1 kilo verseydim bare evet bida öyle yapıcam siyah çayı içemiyorum şekerli ama deniycem limonla falan normalde 1 büyük bardağa 3 çay kasığı koyuyodum şimdi 1 çay kasığı koyuyorum insallah onuda koymam birde ara öğün yemiyorum ama hata mı yapıyorum yoksa çok düzensizde besleniyorum yaa bu sabah ilk defa 8de kahvaltı yaptım oda special k yedim 2 de normal kahvaltı aksam yemedim fazla acıkmadım az önce yine special k yedim off burayıda diyet topiğine döndürdüm afedersiniz kızlar

insallah veririm 1 haftadır daha 800 gram vermişim 1 kilo verseydim bare evet bida öyle yapıcam siyah çayı içemiyorum şekerli ama deniycem limonla falan normalde 1 büyük bardağa 3 çay kasığı koyuyodum şimdi 1 çay kasığı koyuyorum insallah onuda koymam birde ara öğün yemiyorum ama hata mı yapıyorum yoksa çok düzensizde besleniyorum yaa bu sabah ilk defa 8de kahvaltı yaptım oda special k yedim 2 de normal kahvaltı aksam yemedim fazla acıkmadım az önce yine special k yedim off burayıda diyet topiğine döndürdüm afedersiniz kızlar
:nazar:
konuyu dağıtmamak için buraya yazmıycam diyetle ilgili
bu gün eczaenedeydik eczacı hanımda eşimin arkadaşı
dedimki buradaki tüm zayıflama ürünlerini denedi çay elma krom yağ yakıcı
lahana kapsülü vs
ama hiçbiri işe yaramadı sadece yemeyi biraz kestim oşekilde kilo verdim dedim canım sende istiyorsun allahın izni ile verirsin azimli olman gerek..

:nazar:
konuyu dağıtmamak için buraya yazmıycam diyetle ilgili
bu gün eczaenedeydik eczacı hanımda eşimin arkadaşı
dedimki buradaki tüm zayıflama ürünlerini denedi çay elma krom yağ yakıcı
lahana kapsülü vs
ama hiçbiri işe yaramadı sadece yemeyi biraz kestim oşekilde kilo verdim dedim canım sende istiyorsun allahın izni ile verirsin azimli olman gerek..

evet cnm çok haklısın:KK59:

Eki Görüntüle 171999 kızlar bebek olunca artık makyaj yapmaya fırsat olmuyor bende kendimi bakımlı bulmuyorum geçen pazar çekildi yürüyüşe çıkmıştık:97:

spor ve güzel gerçekten ........montunuz da çok yakışmış size

airlikfeer canım ayakkabılarınla beklediğim kombinin gelmiş böyle çok güsel olmuş tatlım ...

Son düzenleme:
bugün bende giyindim parfum sıkıyordum çıkacaktım tam telefon ders iptal olmuş:KK37:

ama çekmedim foto perşembe çekerim aynı kombini giyerim hava çok soğuk olmazsa:KK31:

X