Bugün ne giydin? Çek görelim..

:KK69::KK69:yine ben

$Fotoğraf 0796.jpg $Fotoğraf 0799.jpg

Son düzenleme:
bnnu begendim canim, uyumlu olmus...
tatlim fotolar cok kücük tam anlasilmiyor ama ayakkabilarini begendim..
airlikfer hirkan uymamis ama yoksa rahat bir kombin...

içimdeki sen , month.. beğenileriniz için çooook teşekkür ederim :KK54:

aircim canım kombinin hoş ve rahat gözüküyor tshirt baskısı hemen göze çarpıor ben beğendim bu arada ojelerin de çok hoş gözüküyor :KK16:

tatlım 10 çok şık.. ben çok siyahlara bürünmeyi sevmiorum ama ...

Son düzenleme:

aircim canım kombinin hoş ve rahat gözüküyor tshirt baskısı hemen göze çarpıor ben beğendim bu arada ojelerin de çok hoş gözüküyor :KK16:

:119::119::119::119:çok teşekkür ederim canımm çoook:119:

çok beendim cnm. kotun badin hırkan hepsi çok hoş ve yakışmış:nazar::nazar: fiziğinede maşallah:nazar: ojelerde güzel gözüküo:nazar:

:KK66::KK66::KK66:pelincim teşekkür ederim canım :124::124::124::124::124::124::124:

süper canım fiziğinde süper bayıldım kombinine:KK16:

cok tesekkür ederim canim:KK17:

ben şahsen günün şıkkı seçiyorum seni çoookkkkkkk beğendim çok güzel bayıldım masallah fiziğinde çok güzel kaç kiloydun kız sen:nazar: gerçekten herseyin uyumlu ve çok beğendim:KK19:

tesekkür ederim monthcuuum :KK61:

bnnu begendim canim, uyumlu olmus...
tatlim fotolar cok kücük tam anlasilmiyor ama ayakkabilarini begendim..airlikfer hirkan uymamis ama yoksa rahat bir kombin...

tesekkürler ederim

tesekkür ederim siyahi ben seviyorum sahsen :KK61:

yine elbiseli ben... arkdşlarım elbiseye çok kısa dediler:18: bnce öle deil. altınada kalın çorap giydim bide. sizin de yorumlarınızı bekliyorumm:KK52::KK52:

$hhh 001.jpg

X