Bugün ne giydin? Çek görelim..

düşü göremediğim için hemen tivitime atlıyorum
tiviticimm bayıldım sana gerçekten tek kelimeyle bir taş olmuşsun
ayrıca msnde ekledim seni haberin oluversinnn
barbimm sağol bitanem beğenmene sevindirik oldum :kedi:
teşekkürler hayatım işte ev nişanı olduğu için vasatın biraz üstünde geçti diyelim bilmiyorumkismile bonny konusunda söylediklerine katılıyorum ..olumunekankayizsmile
oglan bezını almıs annaaaaa resım cegilecigine altıma eddiydim temzile gayrııı dıyo delikafadulden

canım kotun cok hoş sende oglunda opuyorumnanaktan

ölmeyesice güldürdün beni akşam akşam hiç dikkat etmemiştim ona ben kaydirigubbakcemile3

tweety çok tatlı olmuşsun cnm benim...
bonny ayakkabıların galdyatör tarzımı bu sene benimde almam lazım bluzun güzelmiş sende şıksın cnm

selayhusantolonun çok güzelll.. çok yakışmış tatlım.. oğluşunda yakmış ortalığı yakışıklı..opuyorumnanaktan

selayhusantolonun çok güzelll.. çok yakışmış tatlım.. oğluşunda yakmış ortalığı yakışıklı..opuyorumnanaktan
sagol canim enim

twetty canim elbiseni gösterdigindede begenmistim tam o beline bir kemer nasil dururdu belini tam saranindan.

düs harikasin..
bonny pembeler yakismis ...

cennetkokulum anacim yaklasmisin biraz altina yapmamista o elindeki oglanin bez degil bezlerin paketiydi.. pakedi odaya bosaltmis onuda sallaya sallaya getirmis :)

tuti cok sagol balli kaymak..

xzgimm tatli yüzüm Şeniz

alıntı yapmaktan korkar oldum selayhusum,sen anlatınca gözümde canlandırdım sallaya sallaya gelmesını:) anası gıbı çok tatlı,oğluşun tam öpmelik ya :)

zorlusevdalı resim karanlık ve küçük çıkmış ama hoş görünüyorsun..
selayhus kemerle denedim berbat duruyor gögüs altından lastikle büzgülü olduğu içün zemuszemus
candy mersi hayatım :kedi:
bugün herkes dışardaydı galiba resim koyan olmamış bilmiyorumkismile

bugun heryer bos deydeyy :)) hosgeldin tsörtün cok sirinmis sirine yakismis bende cok severim cizgifilm karakterleri olan tsörtleri

selayhuscum canımm sen ne giysen yakışıyo fizik var tatlışım çok yakışmış kırmızı kazagın
düşüm sende çok sekersin yine her zamanki gibi hele gözlerine bayıldım canımcımmm
bonnycim yine çok hoşsun canımcımmmm
twettycim çok yakışmış canımcım elbisen çok hoş olmussun bu arada hayırlı olsun canımcım nişanınızda....a.s.
zorlusevdam sende cok hoşsun canımcım hoşgeldinnnna.s.
deydeycimm sende çok şekersin tatlışımmm hoşgeldinnna.s.

ne ayıp ya etiketlere bak /cennetkokulum çok çirkinsin( ne öle sinsi sinsi yazıosun açıkca yaz madem kimsen terbiyesiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…