Bugün ne giydin? Çek görelim..

$IMG_4829.jpg dun bunları giydim kızlar yorgunluktan gozlerım şişmiş :KK37:

ayşe yüzünü karalamanı ya da fotonun uygun bi yerine nikini yazmanı tavsiye ederim.fotoları alıp başka yerlerde kullanan insanlar olabiliyor,benim başıma gelmişti...

kombine gelince,çantan çok spor kaçmış gibi geldi.
onun dışında hoş bir kombin:KK71:

bugün annemin gün arkilerini ağırlıyacağız:81:

barbieveken* dostumun hediyesini tercih ettim:KK69: bir kez daha teşekkür ediyorum kendisinee:119::119::119:

elbisemin pembesinden de ojem var ama onu çekmeye fırsatım olmadı :26:
$CIMG12171-horz.jpg

barbieveken* dostumun hediyesini tercih ettim:KK69: bir kez daha teşekkür ediyorum kendisinee:119::119::119:

Eki Görüntüle 171379

aa kardeş elbisemiz. sana da çok yakışmış maşallah cnm:nazar::nazar: çoraplarda çok hoş olmuş. bnde böle bi çorap alayım altına. çok beendimmm:KK64::KK64::KK64:

teşekkür ederim canım:81: yalnız dikkat ettim de aksesuar kullanmamışım
ekleme yapayım ben buna:89:

yap cnm yap banada fikir olur. bnde çorabımı takılarımı ayakkabımı ayarlıyim eklicem tekrar buraya yorumlarınızı almak için. bn günlük kullanamam heralde bu elbiseyi. çünkü senin elbisede siyah olan yerler benim elbisede beyaz ve saten kumaştan. parlak duruyo. ama seninki gayet uygun. trendi takibe dvm bu rengide gelirse kaççırmak istemiorum:KK1::KK1:

Kontesss yakıyorsun:KK23::KK23::KK23:maşallah:nazar:
teşekkür ederim canımmEn Büyük TÜRKİYE
yap cnm yap banada fikir olur. bnde çorabımı takılarımı ayakkabımı ayarlıyim eklicem tekrar buraya yorumlarınızı almak için. bn günlük kullanamam heralde bu elbiseyi. çünkü senin elbisede siyah olan yerler benim elbisede beyaz ve saten kumaştan. parlak duruyo. ama seninki gayet uygun. trendi takibe dvm bu rengide gelirse kaççırmak istemiorum:KK1::KK1:
aynısının başka rengini ne yapacaksın kız:KK1:

canım ceketine bayıldımm bende istiyorum fakat bulamıyorumm nirdenn aldınn

çok çok ünlü bi marka değil canım.
robin.
dilvin,busem vs satan seçkin mağazalarda oluyor
kendi mağazaları yok diye biliyorum

teşekkür ederim canımmEn Büyük TÜRKİYE

aynısının başka rengini ne yapacaksın kız:KK1:

çok çok ünlü bi marka değil canım.
robin.
dilvin,busem vs satan seçkin mağazalarda oluyor
kendi mağazaları yok diye biliyorum

bilmem:KK1: elbise çok hoşuma gitti. bütün renklerinden alıcamm:KK1::KK9::KK9: :KK53:bnmki biraz dar olduya bidahakine bi beden büyüğünü alır günlük rahat kullanırım die içimden geçirmiştim:18: kilo vermem zor gözüküo çünki:KK58::KK58:

Eki Görüntüle 171379

çok şık olmussun ama gün için fazla abartılı doğum günü partisi yada arkadasının düğününe gider gibi olmuş

kontesim bayıldımmm:KK69:
şahane olmuşsun, uyum harika valla:KK61:
bizim arkadaş günlerimizde de herkes kokoş süslü püslü valla güzel oluyo :KK52: :KK1:

kontesim bayıldımmm:KK69:
şahane olmuşsun, uyum harika valla:KK61:
bizim arkadaş günlerimizde de herkes kokoş süslü püslü valla güzel oluyo :KK52: :KK1:

teşekkürler biem:KK69:
evet anneminkiler de öyle,az süslü olsam kızardı bi de:KK60:

Son düzenleme:
X