Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontescım kombının cok uyumlu ve guzel olmus
ılk defa dugmelerın kombını bozabılcegını ogrenmıs oldum
hırkanın rengı kombınını super yapan zaten
ama bı dahakıne senden rıcam hırkanın dugmelerını sok baska dugme dık oyle gıy :KK60::KK60::KK60:
ben kendi fikrimi yazdım konteste burada beğendiği ve beğenmediğini açıkça yazıyor benim fikrim bu hırkanın rengi hoş ama düğmeler klasik hava vermiş hırkaya bence :KK68:

kontescım kombının cok uyumlu ve guzel olmus
ılk defa dugmelerın kombını bozabılcegını ogrenmıs oldum
hırkanın rengı kombınını super yapan zaten
ama bı dahakıne senden rıcam hırkanın dugmelerını sok baska dugme dık oyle gıy :KK60::KK60::KK60:

aynen :KK53: o deil hırkayı da düğmelerini beğendiğimden almıştım:86: rezil olduk iyi mi:18:
rican benim için emirdir:KK42::KK69: öpüyor ve teşekkürlerimi sunuyorum:KK71::KK54:

xzgi evet canım ruhuma işlemiş :))
pantolon spor bir pantolon aslında (modeli, kumaşı)
okuldada yasak aslında ama arada bir giyiyorum.

ben kendi fikrimi yazdım konteste burada beğendiği ve beğenmediğini açıkça yazıyor benim fikrim bu hırkanın rengi hoş ama düğmeler klasik hava vermiş hırkaya bence :KK68:

kontesın begendıgı yada begenmedı herseyı yazmasıyla bır alaka kuramadım
tabı sız begenmıyor dıye onun kıyafetınde sorun arıyorsanız o farklı
hıc kımse sız nıye begenmedınız demedı kı
banada dugmelerın kombını bozdugu tuhaf geldı
ve sızın onerdıgınız sekılde guzelım kombının bozulucagını dusundurdu
sız fıkrınızı belırtıgınız gıbı bende fıkrımı belırttım
nede olsa burası fıkır alısverıslerının yapıldıgı bır topık
ıyı paylasımlar dılerım :82:

kontesın begendıgı yada begenmedı herseyı yazmasıyla bır alaka kuramadım
tabı sız begenmıyor dıye onun kıyafetınde sorun arıyorsanız o farklı
hıc kımse sız nıye begenmedınız demedı kı
banada dugmelerın kombını bozdugu tuhaf geldı
ve sızın onerdıgınız sekılde guzelım kombının bozulucagını dusundurdu
sız fıkrınızı belırtıgınız gıbı bende fıkrımı belırttım
nede olsa burası fıkır alısverıslerının yapıldıgı bır topık
ıyı paylasımlar dılerım :82:
ya ne alakası var neden kıyafetinde sorun arıyım
kontesle hiç bir problemim yok şahsi olsada bunu kendisi ile paylaşırım özel olarak çözümlemeye çalışırım burada çocukça çekişmeler yapmam
evet benim fikrim düğmelerin klasik olduğu kiminin gözüne hoş gelir kimine gelmez
sizin ani savunmaya geçmenizde bana tuaf geldi
ben oşekilde düşünüyorum diye bu şekilde kötü durduğu anlamına gelmez herkez kendine yakıştırdığını giyer bizde kendimizce yorumlarız...

günaydıncımm :KK69: rica ederim yorum yazmaya fırsat bulamadım çok beğendim :nazar:
kontesko bende fuların ucundaki oyaları uyumsuz buldum :-D:KK62: güzel bir kombin canım ben fular çok yakıştırmıyorum kendime ama başkasında çok hoşuma gidiyor :KK54:

günaydıncımm :KK69: rica ederim yorum yazmaya fırsat bulamadım çok beğendim :nazar:
kontesko bende fuların ucundaki oyaları uyumsuz buldum :-D:KK62: güzel bir kombin canım ben fular çok yakıştırmıyorum kendime ama başkasında çok hoşuma gidiyor :KK54:

:KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9:pantolonunn dikişleri de çok sırıtıyo:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

şaka bu di mi:KK53:
teşekkür ediyorumm:KK69:

pelıncım elbısenın ıcıne badı gıyerek cırkınlestırmıssın bence
onun harıcınde elbısen cok guzel
gunaydıncım tam ogretmen havasında olmussun meslektasım :KK71:

evt cnm bnde farkına vardım badiyle olmadı. :KK20:tşkkür ederim elbisemi beğenmene sevindimm:KK16::KK16:

pelinkr : elbisen çok yakışmış canım ama içindeki badi olmamış:KK59:
kontes : çoooooook güzel bir kombin ama hırka olmamış hırkasız gayet harikasın canım:KK76:

sağol canım yaaaaa:KK51:
ah bide 8 kilo daha versem tamolucak da işte devam ediyorum bide inan bacaklarımdan şikayetçiydim ben şimdi o kadar güzelki kilo vermek insanı çok değiştiriyo:KK49:

evt cnm bilmem mi. bnde bi zmnlar senin gibi baya kilo vermiştim. süper bişe gerçekten. kalanıda verirsin azimlisin maşallah:nazar::nazar:

kontescim bende kotunu dar görmek istedim sanırım annene katılıorm :KK31: ceket süper......
ben ikinci kombinini daha çok beğendm canım ....

çok teşekkür ederm canım :KK54:

canım kilolu değilsin yakışmış güsel görüküon :KK16:

çok teşekkür ederim berencim :KK54:

botlarınlla çantanın renk uyumu güsel de ben tipini beğenemedim genel bakarsak yakışmış kolyen renk katmş die düşünüorm

yakışmış elbisen pelincim

tesekkür ederim cnm:KK71::KK16:

X