Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bu gün been..
ek olarak bir tek gri halka küpelerim vardı onlar çekmedim sadece...
sade bir kombinim ..

Eki Görüntüle 169521 Eki Görüntüle 169522
sade güzel bir kombin olmus canim ...

bende bugün ise giderken böyleydim

Eki Görüntüle 169561
her ne kadar kemerin rengi canta ve botlarinla uysada , kiyafetnde yakistiramadim , onun disinda cok S$IK buldum..

HANDEM sana yorum yazmamisim canim cok hos uyumlu buldum caniim seni, kazaginin rengide icimi oksadi

neden bu mavi takintisi canim yaa
skinny kotlardan bahsediyorsun ,onlarida bedenine göre aliyorsun, esnek olduklari icin kücük beden almana gerek yok , kesiminden dolayi senin bedenindeki bacaklarini sariyor zaten..
birde sirf maviye bakma, cok daha uygun fiyata cok güzel skinny ler bulabilirsin..
bu konuda only cok iyi veya vero modanin skinnyleri.
aklinda bulusun 50 den fazla verme ..

Son düzenleme:
selay mavi türk markası ya türk kadınının bedenine göre yapıyorlar kalıpları tam boyda 30 var mesela çoğunda yok kestiriyosun paçaları model bozuluyo
birde burada outlet mağzası var oradanda en ucuz bulabi,leceyin 70 dir ama her modelde değil lee de güzel ama onunda boyda problem ben kestirmeyi sevmiyorum 50 liraya kot varmıki
birde sorum hangi marka kot değilki bedeni nasıl aldığınızdı:26:

hee pardon ozaman ben gereginden fazla aciklama yapmisim
bedeni nasil aldigimizida yazmistim aslinda onu anlatirken bildiklerimi paylasayim demistim, neyse takil kafana göre bosver benim önerileri...

Son düzenleme:
bot ve tayt moda sanırım herkez böyle giyiniyor beğendim çok yakışmış...

Çok uyumlusunnn.. Çantana ayrı bi beğendimmm

cok güzel ve uyumlu gorunuyorsun canım fiziğinde cok hoş.yakısmıs herseyın.

hepinize cok tesekkür ederim

bune yaa bızde ınsanız demı bu kadar guzel olmak zorundamısınız
Ne güzel bir yorum ! çok teşekkür ederim eminim sizde çok hoşsunuzdur beğenmenize sevindim

cryptic ben levis in skiny sinden çok memnunum , kalıbı çok güzel tavsiye ederim

tatlım 10,çantanı beğendim

bnnu uyumlu olmuşsun canım,çantan çok değişik:26:sanırım sevemedim onu

cryp, tarzın adı skinny olduğundan model o şekilde oluyor zaten,yine aynı bedenini alacaksın.bi beden altı alınır mı hiç:90:
ayrıca dediğin şeyin mavinin uyruğu ile alakası yok bence.
gider denersin bi kaç markadan,üzerine hangisi oturursa hangisi güzel durursa onu seçersin.
alışveriş işinin raconu budur.hatta ve hatta markasızlarda bile bulabilirsin.
benim bir sürü markasız jean'im var,cons'da mavi'de denediklerime taş çıkartır.
50 liraya kot elbetteki bulursun.ben çok buldum.
ha mavide bulamayabilirsin,onu bilemem. çünkü orası biri bin yapan bi marka.
bi de; burda hangi markanın skinny'si iyi demen biraz acayip.
herkesin vücud yapısı başka çünkü.
bi kot bende berbat dururken sende mükemmel durabilir.
bi üst bende harikayken sende emanet olabilir.

Son düzenleme:
gayet uyumlu olmus ama cantani begenmedim canim

olsun tskler canım

bende bugün ise giderken böyleydim

çok uyumlu çok güsel

bu botlar trendyol/Bambi koleksiyonundan mı acaba
kombinini beğendim ben :)) yakışmış

evet trendyol bambi koleksiyonundan almıştım teşekkür ederm

sade ve uyumlu...

teşekkürler

cryp benim aldığım sknny maviden ve aldığım beden benim her zaman giyindiğim beden ve sknny serena olanının likrası çok güzel acayip rahat ben bir de yine mavinin başka sknny aldım o da lindy di likrası diğeri gibi hoşuma gitmedi yani demek istediğim yine farkediyor en güzeli gidip giyinmek ölçüp tartıp sonra almak vücudunda nasıl durduğu çok önemli...

kontescim sağol canım çantam biraz değişikti aslında foto çantamı tam olarak göstermior yine de teşekkürler tatlım....

selayhus canım mesajına alıntı yapmıştım çıkmamış ( sana da çoooooook teşekkür ederim mersi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…