Bugün ne giydin? Çek görelim..

335dc cok hos, öyle giyinmen hosuma gitti .
oyle giyinmen derken :26: kibarcık gbimi teşekkrlr
:
335DC=Çok uyumlu bir kombin olmuş
teşekkr ederm ablacm
çok güzel olmuş
teşekkürlerr
335dc= cok güzel olmussun icindeki bluzunu cok begendim :
ilk defa giydim
çok sağolun kızlar
335dc unutmuşum yazmayı halbuki hırkanı çok beğenmiştim kombin de çok hoş görünüyor
thmin ettim unuttugunu canm önemli deil çok kullanışlı bi hırka renk ve model olarakta herşeyle yakışıyo teşekkürler
335dc bluzun hoş ama siyah pantolon veya etekle daha güzel duracağına inanıyorum.
öylede deneriz

Pelincim kontese katılıyorum ve özel bi gece demiştin siyah bencede siyah çorap boğar bir de birşey dicem burnu açık ayakkabılar genelde çorapsız giyilir naçizane fikrim bundan yana ama giyindiğinde yakışırsa bişi diyemem tabi herkesin kendi seçimi diyelim

Eki Görüntüle 169402
Dün gece sırdan ama bebecik çok güzel oldu diye ekledim.Gınasıydı.

ben bebişe yorum yapcam çok güzel yaa maşallah bahtı da güzel olur inş

Teşekkürler tweetycim

evt cnm haklısın burnu açık ayakkabı çorapsız giyilir. o kadarına cesaret edemem elbise baya kısa çünki. bakalım belki ten rengi burunsuz bi çorap giyerim. daha ii olur sanırsam. çok saol cnm yardımların için tşkrler

Sanırım bu son fikir daha uygun olur canım
önemli değil tatlım

kızlar konu ile alakasız ama konu açtım pek cevap yazan olmadı şu streç kotlar dar kesim paçaları olanlar var ya onları bir beden küçükmü almamız gerekiyor
siz nasıl alıyorsunuz kotlarınızı maviden almayı düşünüyorum:44:

ben bebişe yorum yapcam çok güzel yaa maşallah bahtı da güzel olur inş [/QUOTE]
mersi. Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben üstüme oturanı alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…