Bugün ne giydin? Çek görelim..

$fotoğraf0026.jpg
Dün gece sırdan ama bebecik çok güzel oldu diye ekledim.Gınasıydı.

335dc cok hos, öyle giyinmen hosuma gitti .
oyle giyinmen derken :26: kibarcık gbimi :KK1: teşekkrlr :KK16:
:
335DC=Çok uyumlu bir kombin olmuş:nazar:
teşekkr ederm ablacm :KK71:
çok güzel olmuş:KK16:
teşekkürlerr :KK71::KK71:
335dc= cok güzel olmussun icindeki bluzunu cok begendim :
ilk defa giydim :KK1::KK1:
çok sağolun kızlar :KK16::KK71:
335dc unutmuşum yazmayı halbuki hırkanı çok beğenmiştim kombin de çok hoş görünüyor
thmin ettim unuttugunu canm önemli deil :KK16: çok kullanışlı bi hırka renk ve model olarakta herşeyle yakışıyo :KK69: teşekkürler :KK71:
335dc bluzun hoş ama siyah pantolon veya etekle daha güzel duracağına inanıyorum.
öylede deneriz :KK1:

evt cnm doğru tahmin etmişsin. göğüs bölümü sıkınca alt kısımda büzgü oluşmuş. bakalım elbise uğruna rejime başlıcam sanırsam.:KK1: mankende bile dar durmuş göğüsleri üsstten fırlamış gibi. 40 beden almalıydım galiba. altınada siyah topuklu giyincem mankendek gibi ama benimkinin önü açık. bilmiyorum ki içine siyah çorap kötü mü durur acaba burnu açık ya ayakkabının:26:

Pelincim kontese katılıyorum ve özel bi gece demiştin siyah bencede siyah çorap boğar bir de birşey dicem burnu açık ayakkabılar genelde çorapsız giyilir naçizane fikrim bundan yana ama giyindiğinde yakışırsa bişi diyemem tabi herkesin kendi seçimi diyelim :KK54:

Eki Görüntüle 169402
Dün gece sırdan ama bebecik çok güzel oldu diye ekledim.Gınasıydı.

ben bebişe yorum yapcam :KK70: çok güzel yaa maşallah bahtı da güzel olur inş :nazar:

air bu eteğini beğenmiştim zaten güzel bir kombin olmuş
335dc bluzun hoş ama siyah pantolon veya etekle daha güzel duracağına inanıyorum
barçman ablam sana siyahta çok yakışıyor ama ben artık renkli renkli görmek istiyorum seni düzgün fiziğine çok yakışacaktır:KK66:
düş fiziğin çok hoş ben tamamıyle hoş buldum kombini hatta koyu bir konversle bu kadar beğenmezdim :KK49:
pelin elbiseni güle güle kullan çok beğendim seni :KK71:
konteskom sende kombin eklemişsin galiba ama göremedm seni :44:
hanturksüm çok cici ve uyumlu bir kombin tatlım :KK70:
BM cim çok şık bir kombin olmuş.

Teşekkürler tweetycim :KK71:

Pelincim kontese katılıyorum ve özel bi gece demiştin siyah bencede siyah çorap boğar bir de birşey dicem burnu açık ayakkabılar genelde çorapsız giyilir naçizane fikrim bundan yana ama giyindiğinde yakışırsa bişi diyemem tabi herkesin kendi seçimi diyelim :KK54:[/B

ben bebişe yorum yapcam :KK70: çok güzel yaa maşallah bahtı da güzel olur inş :nazar:

evt cnm haklısın burnu açık ayakkabı çorapsız giyilir. o kadarına cesaret edemem elbise baya kısa çünki. bakalım belki ten rengi burunsuz bi çorap giyerim. daha ii olur sanırsam. çok saol cnm yardımların için tşkrler:KK16::KK16:

evt cnm haklısın burnu açık ayakkabı çorapsız giyilir. o kadarına cesaret edemem elbise baya kısa çünki. bakalım belki ten rengi burunsuz bi çorap giyerim. daha ii olur sanırsam. çok saol cnm yardımların için tşkrler:KK16::KK16:

Sanırım bu son fikir daha uygun olur canım :KK16:
önemli değil tatlım :KK54:

kızlar konu ile alakasız ama konu açtım pek cevap yazan olmadı şu streç kotlar dar kesim paçaları olanlar var ya onları bir beden küçükmü almamız gerekiyor
siz nasıl alıyorsunuz kotlarınızı maviden almayı düşünüyorum:44:

ben bebişe yorum yapcam :KK70: çok güzel yaa maşallah bahtı da güzel olur inş :nazar:[/QUOTE]
mersi. Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar konu ile alakasız ama konu açtım pek cevap yazan olmadı şu streç kotlar dar kesim paçaları olanlar var ya onları bir beden küçükmü almamız gerekiyor
siz nasıl alıyorsunuz kotlarınızı maviden almayı düşünüyorum:44:

ben üstüme oturanı alıyorum :KK31:

X